Європейський тур: “Аякс” Ерік Тен Хаг виграв титул голландського, “Інтер” переміг “Ювентус” і здобув Кубок Італії | футбольні новини

Європейський тур: “Аякс” Ерік Тен Хаг виграв титул голландського, “Інтер” переміг “Ювентус” і здобув Кубок Італії |  футбольні новини

Аякс під керівництвом Еріка Тена Хага здобув титул чемпіона Ередівізії, а міланський “Інтер” виграв Кубок Італії після дублю в додатковий час хорватського нападника Івана Перішича, коли його команда перемогла “Ювентус” з рахунком 4-2 у фіналі середи.

У середу на арені Йохана Кройфа “Аякс” здобув перемогу над “Херенвеном” з рахунком 5:0, давши довгоочікуваному тренеру “Манчестер Юнайтед” Тену Хагу ідеальний прощальний матч.

Амстердамський клуб, який збільшив свій рекорд з перемоги у національній лізі до 36, піднявся до 82 очок з 33 ігор, на чотири очки випереджаючи другий ПСВ Ейндховен з іншим раундом матчів.

картина:
Аякс на чолі з Еріком Тен Хагом став чемпіоном Ередівізії

Удари Ніколаса Тальяфіко та Стівена Берджеса, а також пенальті Себастьяна Халлера на початковій 38-й хвилині закріпили перемогу Аякса, перш ніж Браян Проуб та Едсон Альварес забили ще два пізні голи.

Це була його остання домашня гра за Ten Hag перед тим, як він перейшов у Прем’єр-лігу після того, як минулого місяця Юнайтед вибрав його своїм новим тренером після закінчення сезону. “Аякс” завершив свою кампанію в “Вітесс Арнем” у неділю.

Тен Хаг завершив своє чотири з половиною роки перебування в клубі третім поспіль титулом Ередівізі після того, як він також привів команду до чемпіонату в сезонах 2018/19 та 2020/21.

Інтер переміг Ювентус і виграв Кубок

“Інтер”, який все ще бореться за титул чемпіона Серії А в цьому сезоні, розпочав боротьбу з “Ювентусом”, вийшовши вперед через шість хвилин на “Стадіо Олімпіко”, коли Ніколо Парілья завдав приголомшливого удару у верхній кут.

«Ювентус» добре відповів, оскільки сербський нападник Душан Влахович чудово відбив голкіпера «Інтера» Саміра Хандановича в яскравому першому таймі, а захисник Алекс Сандро зрівняв рахунок через п’ять хвилин після закінчення першого тайму.

READ  Українські гравці в розпал війни черпають натхнення з батьківщини

Потім Влахович завершив трансформацію менш ніж за дві хвилини, викликаючи сцени нестримного святкування серед гравців «Ювентуса», але пенальті Хакана Чалханоглу професійно перевів матч у додатковий час.

Ветеран вінгер Іван Перішич потрапив у список бомбардирів, оскільки міланський Інтер завершив безпрограшний старт Наполі
картина:
У додатковий час у список бомбардирів потрапив ветеран вінгер Іван Перішич

Потім Перішич зайняв центральне місце, знову пропустивши збоку з іншого пенальті, який був знову рішуче реалізований, перш ніж переконатися в першій з 2011 року перемогі «Інтера» на Кубку Італії з міцним фінішом у верхньому кутку.

Массіміліано Аллегрі, якого відправили на трибуни на знак протесту проти несвоєчасного рішення, стане першим тренером «Ювентуса» з 2011 року, який завершив сезон, не вигравши жодного титулу, а «Ювентус» фінішував четвертим у Серії А та вибув із гонки за титул.

Метьюз Кунья та Родріго де Поль забили два м’ячі з близької дистанції і здобули перемогу Атлетіко Мадрид Перемога в Ельче з рахунком 2:0 у середу забезпечила підопічним Дієго Сімеоне перемогу в Ла Лізі на перших двох квадратах і кваліфікацію в Лізі чемпіонів 10-й сезон поспіль.

За дві гри до завершення сезону і «Реал» завоював титул, «Атлетіко» піднявся на третє місце з 67 очками, випередивши «Реал Бетіс» на п’ятому місці на шість очок, і забив кращі результати в прямих матчах.

Вони також перевершили “Севілью”, яка опустилася на четверте місце з 66 очками після нічиї 0:0 вдома з “Мальоркою”, яка загрожувала вильоту раніше в середу.

Тренер мадридського Атлетіко Дієго Сімеоне під час першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні Етіхад у Манчестері.  Дата фото: вівторок, 5 квітня 2022 р.
картина:
Атлетіко Мадрид очолюватиме Дієго Сімеоне в Лізі чемпіонів наступного сезону

Кунья відкрив рахунок на 29-й хвилині вперше ударом після чудового індивідуального удару Ренана Лоді, який вийшов на заміну, на лівому фланзі.

READ  Безкоштовна пряма трансляція: Німеччина проти України (14/11/2020): Дивіться Лігу Європейських Націй в Інтернеті | Час, USATV

«Атлетіко» мав кілька нагод закріпити свою перевагу, перш ніж Антуан Грізманн зіграв блискучий дубль з Де Полем, який опинився один у штрафному майданчику і на 62-й хвилині влучив у порожні ворота.

Тим часом, Чоловіча збірна України Він повернувся на стадіони в середу вперше після російського вторгнення, здобувши перемогу над німецьким клубом. Боруссія Менхенгладбах 2-1 у зборі благодійних пожертв.

Товариський матч був для українців шансом відновити форму перед плей-офф кваліфікації ЧС проти Шотландії 1 червня, а також показати, що їхня команда все ще йде, незважаючи ні на що.

Команда, яка візьме участь у незвичайному товариському матчі між клубом і країною, була зібрана з українських клубів, сезони ліг яких були заморожені в лютому – вранці в які вторглися російські війська.

У рамках благодійного збору коштів Україна перемогла німецький клуб «Боруссія» з Мёнхенгладбаха з рахунком 2:1
картина:

Україна заборонила чоловікам бойового віку залишати країну під час війни, тому гравцям потрібен був спеціальний дозвіл влади для подорожей. Деякі гастролювали по Європі тижнями тому, спочатку з київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем» у матчах зі збору коштів, а потім на зборах національної збірної в Словенії.

Серед 20-тисячного натовпу вболівальників було багато українців, які віддали шану, коли вінгер Михайло Модрич обійшов голкіпера Михайла Модрича і забив на дев’ятій хвилині, щоб вивести Україну вперед. Гладбах відповів через п’ять хвилин потужним ударом молодого ірландського гравця Конора Носса, щоб зрівняти рахунок.

У середині другого тайму Модрич мав ще один хороший шанс, але зміг лише торкнутися м’яча в руки воротаря. На 82-й хвилині вийшов на запасний Олександр Бікалунок низьким ударом з-за меж штрафного майданчика переміг Україні.

READ  Прев'ю: Шотландія - Україна - прогнози, новини команд, склади команд