Безкоштовна пряма трансляція: Німеччина проти України (14/11/2020): Дивіться Лігу Європейських Націй в Інтернеті | Час, USATV

Німеччина зіткнеться з Україною в матчі групового етапу Ліги Європи УЄФА на “Red Bull Arena” у Лейпцигу, Німеччина, в суботу, 14 листопада 2020 р. (14.11.20).

Вболівальники без кабелю можуть безкоштовно переглянути матч із пробною версією fuboTV Або з ESPN +. Підпишіться на передплатну послугу, яка транслюватиме більшість матчів Ліги націй УЄФА, Ось.

Телевізор: Недоступний

Пошук каналу: Перегляди VerizonІ AT&T U VersІ Comcast XfinityІ Спектр / ХартіяІ Оптимізація / AlticeІ КоксІ DIRECTVІ БлюдоІ ХулуІ fuboTVІ слінг.

Пряма трансляція: fuboTV (Безкоштовний пробний період), ESPN +

***

Раннього голу Лукаса Вальдшмідта було достатньо, щоб недосвідчена команда Німеччини перемогла Чехію з рахунком 1: 0 у своєму товариському матчі в середу.

Воротар Німеччини Кевін Трапп пізно відмовив Матую Федрі в нічиїх гостей, які залишились без гравців через позитивні тести на коронавірус. Матч проводився без фанів, щоб зменшити ризик зараження.

Півзахисник “Манчестер Сіті” Ілкай Гундоган оговтався від зараження COVID-19 капітаном збірної Німеччини. Регулярні гравці, такі як “Баварія” та півзахисник “Реала” Тоні Кроос, були виключені з товариського матчу і лише приєднуються до складу Ліги націй на матчі проти України в Лейпцигу в суботу та Іспанії в Севільї 17 листопада.

Наставник Німеччини Йоахім Лоу дебютував захиснику Ейндговена Філіппу Максу та захиснику Вольфсбурга Ріделу Баку.

На 13-й хвилині обидва приєдналися до першого голу. Баку завів м’яч у штрафну, коли Флоріан Нойгаус пробив м’яч. Йіржі Павленка врятував зусиль, але Макс легко підбив Вальдшмідта, закінчивши контратаку

READ  США і Росія загострюють риторику через збиття безпілотника | Новини, спорт, робота

Але господарі не змогли скористатися своєю перевагою. Баку, Джуліан Брандт і Надім Амірі – які замінили пораненого Йонаса Гофмана – всі втратили шанси до кінця першого тайму.

Нойгаус був близький до того, щоб забити Німеччині після першого тайму, коли на 77-й хвилині він влучив у перекладину, за хвилини до того, як Федра зупинив голову Траппа.

Захисник Аугсбурга Фелікс Удухай залишився на лавці запасних і не з’явився вперше після першого призову до Німеччини, поки воротар Олівер. Боумен покинув команду раніше як запобіжний захід Після серії випадків зараження коронавірусом серед інших гравців у своєму клубі, Гоффенхайм.

(Associated Press внесла свій вклад у цей звіт.)