Євро-2024: Ізраїль вибуває з кваліфікації після важкої поразки від Ісландії

attila kespendyk/AFP/Getty Images

Альберт Гудмундссон святкує після голу за Ісландію.

CNN

Ізраїль Надії на прибуття Євро 2024 Після цього команда зазнала важкої поразки з рахунком 4-1 Ісландія У півфінал у четвер.

Матч розпочався добре для Ізраїлю, оскільки Еран Захаві, найкращий бомбардир національної збірної за всю історію, відкрив рахунок із пенальті лише після півгодини.

Проте швидкі голи Альберта Ґумундссона та Арнора Нгве Трастассона забезпечили Ісландії вихід у перерву з перевагою.

Після того, як Руї Ревіво справедливо отримав червону картку за дикий випад на Арнора Сігурссона, Ізраїлю було скорочено до 10 гравців, залишилося понад 15 хвилин.

Але Захаві все ще мав чудовий шанс зрівняти рахунок через 10 хвилин після того, як Ізраїль отримав ще один пенальті, але він пробив повз стійку, перш ніж сховати обличчя руками.

Помилка призвела до пізньої капітуляції Ізраїлю, оскільки Гумундссон забив два голи наприкінці, оформивши хет-трик і забезпечивши вражаючу перемогу Ісландії, яка прагне забронювати собі місце в групі B. Перший великий турнір після ЧС-2018.

Ізраїль був обраний приймаючою командою для цих кваліфікацій, але проводив свої матчі в Угорщині через триваючий конфлікт у Газі.

Тим часом Ісландія тепер зіткнеться з Україною за місце на Євро-2024 після того, як українці влаштували приголомшливий пізній камбек, обігравши Боснію та Герцеговину з рахунком 2:1 у четвер.

Після голу Миколи Матвієнка, який вивів Боснію вперед на початку другого тайму, здавалося, що Україна опинилася на межі вильоту.

Проте голи Романа Яремчука та Артема Дубвіка за три хвилини до кінця перевернули гру з ніг на голову та забезпечили Україні шанси на четвертий поспіль вихід на чемпіонат Європи.

READ  Російська та українська армії обговорюють лібералізацію експорту зерна

Амаль Емрік/Reuters

Україна пізно повернулася вперед.

Збірна України має стати господарем проти Ісландії, але матч у вівторок відбудеться у Вроцлаві, Польща, через… Триваюче російське вторгнення.

В інших матчах відбору на Євро-2024 Уельс приймає Польщу, а Греція їде до Грузії.

Чемпіонат Європи-2024 пройде в Німеччині з 14 червня по 14 липня.