Чари Беренджеро тривають, поки Безимана засліплює Україну

Це були гарні вихідні для руандійських гравців за кордоном, оскільки велика кількість із них продовжує справляти враження у своїх клубах.

Нападник Лаго Піренгеро збільшив свій рахунок до восьми голів у 13 матчах, продовжуючи свою хорошу форму у своєму першому сезоні у Швеції, а Джихад Безімана вивів ФК «Кривбас» на друге місце в українській Прем’єр-лізі, показавши вражаючу гру на вихідних.

Times Sport дивиться на те, як руандійські гравці виступали за кордоном у вихідні.

Швеція

У Супереттанській лізі Рафаель Йорке провів 90 хвилин гри, коли його команда «Гефле» вирушила на «Ямкрафт Арену», щоб зіграти внічию з «Остерсундсом» (2:2), але його брат Торре Рафаель не був у складі «Гефле» на матч.

Лаго Піренгеро забив свій восьмий гол у чемпіонаті в суботу, розгромивши Сандвікен Тапі з рахунком 3:0 у Лізі Ейтан Нора. Його співвітчизник Яннік Муквензі не був у складі Сандвікена на матч.

У цьому ж розділі нападник Калеліо Уїмбабазі зіграв головну роль у команді Бейтії, яка зіграла внічию з «Нордік Юнайтед» з рахунком 1:1.

Бельгія

Підліток Хакім Сахібу був невикористаним замінником у другій команді «Стандарда Льєжа», яка в неділю ввечері програла вдома КВ «Остенде» з рахунком 1:0 у Лізі викликів.

Самуель Гулліт грав за «Рал Ла Лув’єр», який переміг «Вінкл Спортс» з рахунком 1:0, але Саломона Нерсаарікі не було в складі КВК «Тінен», який програв «Олімпік Шарлеруа» з рахунком 2:1.

Голландія

Очікується, що Ноам Емеран виступить за ФК «Гронінген», коли вони зустрінуться з Йонг ПСВ у понеділок увечері.

Україна

Капітан «Амавубі» Джихад Бізімана показав вражаючу гру в центрі півзахисту ФК «Кривбас». Він відіграв усі 90 хвилин, коли його команда піднялася на друге місце в турнірній таблиці після перемоги над рівненським Вересом (2:1).

READ  Дванадцятирічний Саск. Мешканка пропонує українській родині ковдру

Франція

Уоррен Каманзі замінив Франка Магрі на 84-й хвилинір На 11-й хвилині «Тулуза» зіграла внічию з «Олімпіком» (0:0) у першому турі чемпіонату Франції.

У CFA Брайан Нгвабедже був представлений у другому таймі, коли його клуб ASF Andrezieux програв 1-0 Hyeres

Словенія

Центральний захисник Ділан Джордж Мейс замінив Рене Бродановича на 87-й хвилинір Хвилина за хвилиною його сторона ФК Толмін записувала впевнену перемогу над ФК Рудар з рахунком 3-0.

Королівство Саудівська Аравія

Півзахисник Стів Рубангука взяв участь зі своїм новим клубом «Аль-Нуджум» у перемозі над «Аль-Шуала» з рахунком 2:1 у першому раунді Ліги другого дивізіону Саудівської Аравії.

Норвегія

Клаус Нюнкурі, батьки якого руандійці та бурундійці, зіграв 72 хвилини за ФК Хаугесунн, перш ніж його замінив 19-річний Вегард Солхайм під час поразки 0:2 від Вікінгів.

Анже Муцінзі відіграв 90 хвилин за ФК Джерв, який програв 1-0 ІК Старту на стадіоні Дж. Дж. Угланда. Клемент Туазьє Бухакі також був у центрі для Строммена, коли вони перемогли Альту з рахунком 1-0.

Король Йосіас Фроаха провів 77 хвилин гри за Флеккерой, а потім був замінений у матчі проти Егерсунда, який поразив 0:1.

Люксембург

Півзахисник Свен Каліса виступав за «Ітцілу Еттельбрюк», яка перемогла «Грайфенмахер» з рахунком 2:1.

Крім того, правий захисник Джонатан Нсанзімана виступив за FC Residence Walferdang, який зіграв унічию 0-0 з Мамером.

Алжир

Плеймейкер Джебель Манішімве сидів на лаві під час перемоги своєї команди «Кінчілла» над «ЕС Сетіф» 1-0.

Швейцарія

Квентін Рушингозіменега продемонстрував ще одну вражаючу гру, коли його FC Echalens переміг Сараса Еклебенса з рахунком 2-0.

Тим часом Еспойр Нійо Нсанзінеза не використовувався на заміні ФК «Рапперсвіль-Йона», який у неділю переміг «Івердон» з рахунком 1:0.

READ  Нападник "Арізони Койотс" Боко Імам розповідає про український інцидент та расизм у хокеї

Кенія

Патрік Сібомана був стартером команди Гора Махії, яка розгромила Найробі Сіті Старз з рахунком 4:1. Його співвітчизник Емре Байєсін’є не був у складі Гора Махії на матч.

Ліга чемпіонів Африки

Зірковий захисник Еммануель Еманішімве не був включений до складу Королівської армії, яка програла з рахунком 1:0 «Етуаль Спортів дю Сахель» на стадіоні «Сус» у Тунісі.

Еллі Нійонзіма виступав за ФК Бумамуру, який зазнав принизливої ​​поразки 4-0 у Бужумбурі проти південноафриканського гіганта Мамелоді Сандаунз.

Абеді Бераміхір не грав у матчі УД Сонго з рахунком 2:1 від Петро де Луанди в Мапуту.

Кубок африканської конфедерації

Нападник-ветеран Медді Кагере стартував із лави запасних у матчі Sengida Fountain Gate над єгипетським клубом Future Stars (1:0).