Україна перемагає Британію та виграє золото у фіналі чоловічої команди Європи

Україна обіграла Великобританію та здобула золото у фіналі чоловічої команди на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в Ріміні (Італія).

Велика Британія лідирувала на фінальній стадії, перш ніж Україна посіла перше місце із загальним результатом 255,762.

Велика Британія здобула срібло із загальною сумою 255 429 балів, відстаючи від переможців лише на 0,333 бала, а Італія фінішувала третьою з 252 560 балами.

на чолі з Золотий призер Європи зі спортивних стрибків і чемпіон світу Джейк Джарман, Велика Британія відзначилася на опорних стрибках і брусах, перш ніж її з незначною перевагою обігнала Україна на брусах.

Британську команду доповнили Гаррі Хепворт, Джо Фрейзер, Кортні Таллоч і Джеймс Холл.

«Я дуже пишаюся цією групою, ми багато пройшли і забили дуже високі цілі [with a] Чиста рутина весь час – [there is] “Немає абсолютно ніякого розчарування у втраті золота”, – сказав Хол.

«Здобути будь-яку медаль для Великої Британії — це дуже особливий момент. Ми дуже близькі, ми всі разом, як одне ціле, і ми багато чого досягли».

Чоловіче командне срібло додає до золота Джармана та золота Люка Уайтхауса на початку тижня.

Жіночий турнір проходитиме з 2 по 5 травня, і його можна буде переглянути на сайті та в додатку BBC Sport.

READ  Deshaun Watson Trade Rumors: Texas QB 'Just Wants Out'; Many players support it Bleacher report