Сімона Байлз виграла ще дві золоті медалі для Сполучених Штатів на чемпіонаті світу, щоб підвищити рекорд гімнастики | Новини Олімпіади

Сімона Байлз виграла ще дві золоті медалі для Сполучених Штатів на чемпіонаті світу, щоб підвищити рекорд гімнастики |  Новини Олімпіади

Байлз, яка змагалася після дворічної перерви, щоб зосередитися на своєму психічному здоров’ї, у п’ятницю увійшла в історію, коли виграла титул в індивідуальному багатоборстві, побивши рекорд за кількістю виграних медалей чемпіонату світу. Джейк Джарман подарував Британії першу медаль, взявши золото у стрибках

17:22 за британським часом, неділя, 8 жовтня 2023 р

Сімона Байлз завоювала ще дві золоті медалі на чемпіонаті світу в неділю, закріпивши за собою місце найтитулованішої гімнастки в історії.

В останній день змагань в Антверпені американська зірка перемогла у фіналах на бревні та в партері серед жінок.

Байлз, яка змагалася після дворічної перерви, щоб зосередитися на своєму психічному здоров’ї, увійшла в історію в п’ятницю, коли виграла титул в індивідуальному багатоборстві, побивши рекорд за кількістю медалей, виграних на чемпіонаті світу.

Тепер вона збільшила цей рекорд до 30 медалей, а в недільні виступи її золота медаль збільшилася до 23 плюс срібна у опорному стрибку.

Байлз почав день із чудового виступу. Вона не вагалася у своїх стрибках і виконувала контрольовані повороти, перш ніж елегантно спуститися вниз, зробивши лише невеликий стрибок після приземлення.

Вона набрала 14 800 балів, випередивши китаянку Чжоу Яцінь лише на 0,1 бала. Бронзову медаль здобула бразилійка Ребекка Андраде.

Пізніше Байлз вийшла на мат для свого останнього виступу під час напруженого тижня у фіналі. Вона набрала найвищі оцінки у кваліфікації та знову вразила серією приголомшливих передач.

Незважаючи на те, що вона вийшла за межі в середині своєї дуже складної програми, Байлз отримала найкращий результат дня, який склав 14,633 бали. Для Байлз це був шостий чемпіонат світу з підлоги, турнір, на якому вона не зазнавала поразок.

READ  Пауло Фонсека: Колишній суперник "Роми" за посаду тренера "Ньюкасл Юнайтед" та звільнення Стіва Брюса | футбольні новини

Андраде, ще одна зірка цього спорту, виграла срібну медаль, випередивши свою напарницю по команді Бразилію Флавію Сараїву.

Антверпен був містом, де Байлз почала свою колекцію з 23 титулів чемпіона світу десять років тому, коли їй було 16 років, і зараз вона виграла рекордні 37 медалей на чемпіонатах світу та Олімпійських іграх разом узятих.

Британець Джарман отримує золото в сховищі

У змаганнях серед чоловіків Джейк Джарман приніс Британії першу медаль, взявши «золото» у опорних стрибках із сумою 15,050 бала.

Джарман почав майже бездоганним стрибком і був у захваті від того, як Драгулеску забив з другої спроби, міцно обійняв свого тренера та підняв руки на знак тріумфу.

Його загальний результат дозволив йому обійти американця Хоя Янга на 0,201.

Пара локерів Янга принесла йому друге місце і третю медаль цього тижня, оскільки він взяв бронзу в командному заліку та срібло на коні. Українець Назар Чебурний посів третє місце.

Транслюйте всі свої улюблені види спорту та багато іншого всього за 21 фунт на місяць протягом шести місяців