Пегула обіграла Світоліну на US Open і зустрінеться зі своєю співвітчизницею Американ Кіз у четвертому раунді Новини, спорт, робота

Пегула обіграла Світоліну на US Open і зустрінеться зі своєю співвітчизницею Американ Кіз у четвертому раунді  Новини, спорт, робота

Джессіка Пегула зі Сполучених Штатів готується бити тенісними м’ячиками в натовп після перемоги над Еліною Світоліною з України під час третього кола тенісного турніру US Open у суботу, 2 вересня 2023 року, у Нью-Йорку. (AP Photo/Ману Фернандес)

Брайан Махоні, спортивний журналіст AP

НЬЮ-ЙОРК (AP) — Джессіка Пегула та Медісон Кіз постійно бачили свої імена поруч одне з одним під час розіграшу турніру цього літа.

«Ми думали: «Я думаю, що світ просто хоче, щоб ми грали», — сказав Пегула.

І на US Open вони нарешті будуть.

У суботу Пегула перемогла Еліну Світоліну з рахунком 6-4, 4-6, 6-2 і влаштувала бій четвертого раунду з Кіз, посіяною під 17 номером.

Пегула, посіяна під третім номером, все ще намагається пройти далі чвертьфіналу турніру Великого шолома. По-перше, їй доведеться подолати команду Флашинг Медоуз, яка посіла друге місце у 2017 році, якій також знадобилося три сети, щоб пройти далі.

Кіз повернулася, щоб перемогти Людмилу Самсонову, посіяну під 14-м номером, 5-7, 6-2, 6-2.

Пегула та Кіз могли зустрітися на початку Монреалю та Цинциннаті, але Кіз була змушена відмовитися через травму стегна в Канаді, де Пегула виграла титул, і програла свій стартовий матч в Огайо. Отже, вони все ще грали лише один раз, минулорічна перемога Пегули в Сан-Дієго.

«Я думаю, що ми трохи суперечимо», — сказав Кіз. «Але я маю на увазі, що останні кілька років вона грає у чудовий теніс».

Серед інших переможців серед жіночої команди в суботу були Аріна Сабаленко, яка обіграла Клару Баррелл з рахунком 6-1, 6-1, і Чен Ціньвень із Китаю під номером 23, яка обіграла Люсію Бронзетті з рахунком 6-3, 4-6, 6-4. . .

READ  Слідство встановило, що Decathlon постачав російські магазини попри санкції

Потім Пегула опинилася у складному випробуванні проти 26-го номера Світоліної з України, яка дійшла до півфіналу на US Open у 2019 році. Вона зрівняла 2-2 у третьому сеті, перш ніж 29-річна дівчина з Флориди вирвалася на почати матч. Серія з чотирьох матчів поспіль для перемоги в матчі.

Це дозволило їй вдруге потрапити до четвертого кола US Open. Пегула показала свій найкращий турнірний результат у 2022 році, поступившись майбутній чемпіонці Ізі Святек у чвертьфіналі. Вона зайшла так далеко на кожному турнірі Великого шолома, але все ще прагне дійти до чвертьфіналу.

“Вона показала чудові результати, – сказала Світоліна. – Думаю, вона готова зробити ще один крок вперед”.