Михайло Модріч надихнув Україну на повернення двома приголомшливими результативними передачами проти Челсі

Михайло Мудрик розповів, чому Челсі заплатив £88,5 млн за надихаючу гру з України.

Вінгер позбувся іржі після дуже важких шести місяців на Стемфорд Брідж, зробивши дві гольові передачі в перемозі над Північною Македонією.

Ловити м’яч від центральної лінії першого

Бігти на захист

Fubo Спорт

І перемогти їх усіх, перш ніж допомогти нічию

Україна входить до тієї ж відбіркової групи Євро-2024, що й Англія, і здавалося, що у них можуть бути проблеми за межами Македонії.

Вони мали на меті дві поразки з двох після того, як у другому таймі вели з рахунком 2-0.

Однак Україна – і Модріч – ожили в другому таймі після того, як гравець Борнмута Ілля Забарни вдвічі скоротив відставання.

Прийнявши м’яч біля півлінії, Мудрик продемонстрував потужний темп, якого часто не вистачало «Челсі» і відбив трьох захисників, обійшовши всіх і забив м’яч у штрафну.

Йохем Конопля зрівняв рахунок, але Модріч був далекий від того, щоб завершити.

На 83-й хвилині 22-річний гравець показав, що він більше, ніж просто швидкий дилер.

Відібравши м’яч на дальній стороні поля, він помітив набіг Віктора Циганкова.

Після блискучого пасу через оборону він дійшов до півзахисника «Жирони», який блискуче вразив ворота.

Fubo Спорт

Модріч встиг помітити одноклубника

Fubo Спорт

І посадив м’яч гравцеві прямо в голову

Здійснивши дві гольові передачі в одній грі, Мудрик дорівнює своїм результатам після підписання контракту з “Челсі” з донецького “Шахтаря”.

Забив за “синіх” у 17 матчах, Модріч був одним із багатьох, хто постраждав у жахливій кампанії за “Челсі”.

І він намагатиметься повернутися до свого найкращого результату наступного сезону під керівництвом Маурісіо Почеттіно.