Знову панують РПЦ і Ромашина

Художнє плавання було олімпійським видом спорту, де домінувала одна країна з 2000 року, і Ігри в Токіо 2020 не стали винятком.

І в дуетних, і в командних змаганнях спортсмени з Олімпійського комітету Росії стояли на подіумі з легендарним Світлана Ромашина На додаток до її вже вражаючого особистого підрахунку медалей.

В обох подіях було зареєстровано менше, ніж зазвичай, один грецький плавець показав позитивний результат на COVID-19, що змусило країну відмовитися від змагань з технічного плавання.

повне скидання: фінал дуету | Фінал команди

дует

Російський спортсмен Світлана Колесніченко Вона здобула свою першу золоту медаль у командному заліку змагань 2016 року, а цього року також отримала подвійне призначення з місцем у команді дуетів ROC. Її партнером по конкурсу був домінуючий виконавець Світлана Ромашина, яка увійшла до Ігор у Токіо 2020 з п’ятьма олімпійськими золотими медалями на своє ім’я. Пара виконувала майже ідеальну процедуру, натхненну павуками, з великою кількістю мінливих кроків і великими труднощами. У попередньому раунді вони були єдиним дуетом, який набрав 97 балів, причому зробили це як у вільній, так і в технічній категорії. З технічним результатом в останньому раунді 98,8, це був черговий золотий день для російських спортсменів.

оголошення

Цією перемогою Ромашина стала першою жінкою, яка виграла три послідовні золоті медалі в дуетах, вражаючий подвиг у плаванні, яка стала матір’ю у 2017 році, перш ніж повернутися до світових змагань у 2019 році.

Інший плавець, який нещодавно став матір’ю, а потім повернувся до змагань, – це Китай Хуан Цзучинякий в парі з Сон Веньян Щоб виграти срібну медаль. Фініш на подіумі зрівняв Хуан з такою ж кількістю медалей у технічному плаванні, як і Ромачина.

READ  Поки Росія вбиває наших спортсменів, зараз не час повертати росіян у міжнародний спорт

Останнє місце на подіумі посіли українські плавці Марта Відіна І Анастасія Савчук, який завоював європейську націю першою медаллю в художньому плаванні. Україна стала восьмою країною, яка завоювала медаль у технічному плаванні, яка стала олімпійським видом спорту у 1984 році.

Американці Фото Аніти Альварес І Лінді Шредер Він фінішував 13 -м і просто втратив прогрес у медальному раунді.

оголошення

Побачити більше: ROC виконує найвищу технічну програму плавання

Команда

В ітерації фіналу дуету подіум командних змагань був абсолютно таким самим; Китайська республіка здобула золото, Китай – срібло, а Україна здобула бронзу.

Подвійна перемога в Токіо за Світлана Ромашина За свою олімпійську кар’єру вона отримала в цілому сім золотих медалей. Зараз вона одна з чотирьох гравців літніх Олімпійських ігор, які виграли щонайменше сім професійних олімпійських золотих медалей, ніколи не завойовуючи срібла чи бронзи. Усейн Болт (JAM, легка атлетика) та Рей Юрій (США, легка атлетика) має вісім золотих, і ОДИН ВЕЛАСИНОР (США, плавання) У ньому сім.

Після конкурсу дуетів Ромашину ненадовго визнали найстарішим олімпійським призером у цьому виді спорту, але цей титул тепер належить 35-річній. Ксенія Сидоренко Від збірної України з технічного плавання. У фінальному раунді українська команда набрала 190,3018, чого було достатньо, щоб випередити Японію та Італію для “бронзового розмаху” двох спортивних подій.

оголошення

Жодна інша команда не змогла отримати оцінки команди ROC 97,2979 (технічна) та 98,8000. Загальної оцінки Китаю 193,5310 було достатньо, щоб її отримати Хуан Цзучин Сьоме місце на технічному подіумі.

Побачити більше: ROC у своїй категорії в технічному плаванні