Київське “Динамо” програло “Бенфіці” з рахунком 2:0 у першому матчі Ліги чемпіонів

Лодзь, Польща (AFP) – Київське «Динамо» малоймовірно намагалося потрапити в Лігу чемпіонів зіткнулося з важкою командою «Бенфіка», яка перемогла з рахунком 2:0 у першому матчі плей-офф у середу.

П’ятий матч кваліфікації Ліги чемпіонів “Динамо” зіграло минулого місяця в Польщі, оскільки вона не могла приймати матчі УЄФА в Україні під час російського вторгнення, яке почалося в лютому.

«Бенфіка» почала потужно і повела в рахунку на дев’ятій хвилині, коли бразильський захисник Жилберту втрутився в атаку і забив гол після посилення удару.

Нападник національної збірної Португалії до 21 року Гонсало Рамос подвоїв трансферну ціль для кількох команд, піднявшись на 37-е місце після пасу від Давіда Нереса.

Рамоса, який оформив хет-трик у третьому раунді кваліфікації проти «Мідтьєлланна», у другому таймі замінив екс-форвард «Динамо» Роман Яримчук.

Наступного вівторка “Бенфіка” прийме матч-відповідь у Лісабоні, і на кону стоїть місце у вигідному груповому етапі.

Українська команда «Шахтар» Донецьк вже кваліфікувалася до групового етапу з 32 команд.

В інших перших матчах плей-офф у вівторок «Маккабі» з Хайфи переміг «Црвену Звезду», володаря Кубка чемпіонів 1991 року, з рахунком 3:2, а «Карабах» зіграв унічию 0:0 з «Вікторією Пльзень».

___

READ  Кантвелл: Конгрес допомоги Україні, рівна оплата для спортивних команд США