Євро-2020: Нідерланди та Бельгія у 1/8 фіналу; Україна смакує перемогу

Кевін Де Брюйн повертається, щоб забезпечити нокаут-причал Роберто Мартінеса. Мемфіс Депей і Дензел Дамфріс тонуть Австрію. Македонія зазнала другої поразки

Зараз Нідерланди та Бельгія приєдналися до Італії у 1/8 фіналу Євро-2020.

Мемфіс Депай та Дензел Дамфріс забили гол, щоб забезпечити другу перемогу підряд Нідерландам, коли на “Амстердам Арені” вони обіграли Австрію з рахунком 2: 0. Виконавці Франка де Бура вирвали контроль над матчем у першій половині, Депай скористався пенальті після фолу Девіда Алаби на 11-й хвилині. Схоже, що Нідерланди, які повернулись на великий міжнародний турнір через сім років, вона відновила свою впевненість у собі.

“В обороні ми були набагато кращими, ніж проти України. На м’ячі ми могли б зробити краще сьогодні, але в цілому сьогодні це було дійсно добре, і це додало мені великої впевненості в наступних матчах. Я не хочу говорити про фаворита. Я повинен “, – сказав Де Бур ЗМІ після матчу. Ми робимо все можливе, і я знаю, що в нашому найкращому випадку ми можемо перемогти всіх”

Місія Orange буде на наступному груповому етапі проти Македонії 21 червня.

через Бельгію

Кевін Де Брюйн зійшов з лави, щоб допомогти і забити переможця, щоб дати Бельгії перемогу над Данією з рахунком 2: 1 у матчі, який відзначився зворушливою даниною Крістіану Еріксену в першому таймі. Де Брейне вийшов після перерви у першій появі після розбиття обличчя у фіналі Ліги чемпіонів, встановивши м’яч для Торгана Азара, щоб зрівняти рахунок на 55-й хвилині, а потім на 71-й хвилині забив гол, щоб надати перевагу своїй команді.

READ  Емма Радукано: Чемпіонка Відкритого чемпіонату США виграла свій перший матч після перемоги на турнірі Великого шолома

Це була перша гра Данії після краху Еріксена, і господарі стартували в жвавому темпі на жвавій “Паркен Арені”. Джозеф Поульсен лише на другій хвилині пробив низьким ударом у дальню штангу. Потім гравці обох команд припинили гру через 10 хвилин, коли 25 000 вболівальників піднялися до хвилини бурхливих оплесків на честь Еріксена.

Еріксен залишається у сусідній лікарні після зупинки серця у стартовому матчі команди проти Фінляндії.

Перемога дала Бельгії місце в 1/8 фіналу. Данія все ще може просунутися з перемогою над Росією в понеділок, якщо бельгійці обіграють Фінляндію.

Смакуйте першу перемогу України

А Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук знову забили, цього разу цього було досить. Два нападники забили гол у першій половині в четвер, щоб забезпечити Україні перемогу 2: 1 над північними Македоніями. Ті самі гравці забили у першій грі команди на Євро-2020 у неділю, але це закінчилося програшем Нідерландів з рахунком 2-3.

Ярмоленко забив із близької відстані на 29-й хвилині після того, як Олександр Караваєв пробив з кутового. Тоді Яремчук на 34-й хвилині обстрілював правий фланг, щоб низьким ударом пробити воротаря Столла Дмитрієвського.

Голи розділили п’ять хвилин. Голландцям вони забили лише чотири хвилини.

Пара також зрівнялася з рекордом, встановленим тренером Андрієм Шевченком за два голи на чемпіонаті Європи. Шевченко здобув перемогу над Швецією з рахунком 2: 1, коли країна приймала Євро-2012, єдина перемога України в континентальному турнірі. А Ізджан Альоскі забив єдиний гол для Північної Македонії на 57-й хвилині, коли забив після відскоку після того, як воротар Георгі Бучан врятував пенальті.

READ  Найбільш напружені переговори України вимальовуються на зустрічі ОБСЄ у Відні

Пенальті було призначено після того, як Караваєв збив нападника Північної Македонії Горана Пандева, який прагнув відскоку, після удару Пущана від Олександра Трайковського в ліс.

Пізніше Руслан Малиновський отримав пенальті, який Дмитрієвський врятував з іншого боку. Присуджується за гандбол після вільного удару після огляду відео.

Зараз Україна має три очки в групі С, тоді як Північна Македонія – нуль.

Україна, яка виступила на третьому чемпіонаті Європи, жодного разу не вийшла з групового етапу. Команда залишиться в Бухаресті для останньої групової гри проти Австрії, тоді як Північна Македонія вирушить до Амстердаму, щоб зустрітися з Нідерландами.