Євро-2020: Нідерланди та Бельгія у 1/8 фіналу; Україна смакує перемогу

Кевін Де Брюйн повертається, щоб забезпечити нокаут-причал Роберто Мартінеса. Мемфіс Депей і Дензел Дамфріс тонуть Австрію. Македонія зазнала другої поразки

Зараз Нідерланди та Бельгія приєдналися до Італії у 1/8 фіналу Євро-2020.

Мемфіс Депай та Дензел Дамфріс забили гол, щоб забезпечити другу перемогу підряд Нідерландам, коли на “Амстердам Арені” вони обіграли Австрію з рахунком 2: 0. Виконавці Франка де Бура вирвали контроль над матчем у першій половині, Депай скористався пенальті після фолу Девіда Алаби на 11-й хвилині. Схоже, що Нідерланди, які повернулись на великий міжнародний турнір через сім років, вона відновила свою впевненість у собі.

“В обороні ми були набагато кращими, ніж проти України. На м’ячі ми могли б зробити краще сьогодні, але в цілому сьогодні це було дійсно добре, і це додало мені великої впевненості в наступних матчах. Я не хочу говорити про фаворита. Я повинен “, – сказав Де Бур ЗМІ після матчу. Ми робимо все можливе, і я знаю, що в нашому найкращому випадку ми можемо перемогти всіх”

Місія Orange буде на наступному груповому етапі проти Македонії 21 червня.

через Бельгію

Кевін Де Брюйн зійшов з лави, щоб допомогти і забити переможця, щоб дати Бельгії перемогу над Данією з рахунком 2: 1 у матчі, який відзначився зворушливою даниною Крістіану Еріксену в першому таймі. Де Брейне вийшов після перерви у першій появі після розбиття обличчя у фіналі Ліги чемпіонів, встановивши м’яч для Торгана Азара, щоб зрівняти рахунок на 55-й хвилині, а потім на 71-й хвилині забив гол, щоб надати перевагу своїй команді.

READ  Nordex виграє замовлення на 67 МВт в Україні

Це була перша гра Данії після краху Еріксена, і господарі стартували в жвавому темпі на жвавій “Паркен Арені”. Джозеф Поульсен лише на другій хвилині пробив низьким ударом у дальню штангу. Потім гравці обох команд припинили гру через 10 хвилин, коли 25 000 вболівальників піднялися до хвилини бурхливих оплесків на честь Еріксена.

Еріксен залишається у сусідній лікарні після зупинки серця у стартовому матчі команди проти Фінляндії.

Перемога дала Бельгії місце в 1/8 фіналу. Данія все ще може просунутися з перемогою над Росією в понеділок, якщо бельгійці обіграють Фінляндію.

Смакуйте першу перемогу України

А Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук знову забили, цього разу цього було досить. Два нападники забили гол у першій половині в четвер, щоб забезпечити Україні перемогу 2: 1 над північними Македоніями. Ті самі гравці забили у першій грі команди на Євро-2020 у неділю, але це закінчилося програшем Нідерландів з рахунком 2-3.

Ярмоленко забив із близької відстані на 29-й хвилині після того, як Олександр Караваєв пробив з кутового. Тоді Яремчук на 34-й хвилині обстрілював правий фланг, щоб низьким ударом пробити воротаря Столла Дмитрієвського.

Голи розділили п’ять хвилин. Голландцям вони забили лише чотири хвилини.

Пара також зрівнялася з рекордом, встановленим тренером Андрієм Шевченком за два голи на чемпіонаті Європи. Шевченко здобув перемогу над Швецією з рахунком 2: 1, коли країна приймала Євро-2012, єдина перемога України в континентальному турнірі. А Ізджан Альоскі забив єдиний гол для Північної Македонії на 57-й хвилині, коли забив після відскоку після того, як воротар Георгі Бучан врятував пенальті.

READ  Зал слави українського спорту оголошує клас прихильників на 2020 рік

Пенальті було призначено після того, як Караваєв збив нападника Північної Македонії Горана Пандева, який прагнув відскоку, після удару Пущана від Олександра Трайковського в ліс.

Пізніше Руслан Малиновський отримав пенальті, який Дмитрієвський врятував з іншого боку. Присуджується за гандбол після вільного удару після огляду відео.

Зараз Україна має три очки в групі С, тоді як Північна Македонія – нуль.

Україна, яка виступила на третьому чемпіонаті Європи, жодного разу не вийшла з групового етапу. Команда залишиться в Бухаресті для останньої групової гри проти Австрії, тоді як Північна Македонія вирушить до Амстердаму, щоб зустрітися з Нідерландами.