Х. С. Бранной виходить у другий раунд, Самір Верма виходить у відставку через біль

Браной вийшов у другий раунд турніру серед чоловіків у одиночному розряді, перемігши у вівторок поспіль над українцем Данилом Боснюком.

Фото файлу HS Prannoy. AP

Лакнау: Індійець Бранной вийшов у другий раунд чоловічого одиночного розряду на міжнародному чемпіонаті з бадмінтону Сіда Моді, перемігши у вівторок українця Даніла Боснюка поспіль.

На зворотному шляху індійці під п’ятим посівом знадобилося всього 36 хвилин, щоб перемогти боснійця з рахунком 21-14 21-18 у першому матчі.

Пранаві, колишній гравець топ-10, який зробив хороший звіт про себе, перш ніж його зупинив 20-річний Лакшя Сен у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Індії минулого тижня, зустрінеться зі своїм співвітчизником Пріяншу Раджаватом, який заробив раунд у першому раунді. круглий. Автор Рахул Ядав Чітабвена.

Однак турнір завершився під четвертим посівом Саміра Верми після того, як він пішов у відставку проти ірландця Нята Нгуєна.

У першому матчі Самір тренувався з рахунком 2-7, перш ніж вирішити прийняти матч через травму литкового м’яза, яку він отримав у жовтні минулого року.

Субханкар Дей також відмовився від свого співвітчизника Картікі Гульшана Кумара через травму, коли він програв 2-9 у першому матчі.

Серед жінок Ашміта віддала Чаліху в першому раунді Мальвіці Бансуд, в той час як Акарші Кашьяп Муджда Агрі перемогла з рахунком 21-13 21-14, а Анупама Обадхайя відступила від Рітубарни Дас.

Дворазова призерка Олімпійських ігор і номер один Б.В. Сінде розпочне свою кампанію проти співвітчизниці Тані Хемант у середу, а бронзова призерка Ігор у Лондоні та четверта посівна Саіна Ніхал перевірить свою працездатність, коли у першому раунді протистоять Чехії Терезі Вбков.

READ  Україна з понеділка відкриває пункт пропуску для вантажівок, щоб відкрити польський кордон