Тур WTA: Румунська Сімона Халеп здобула легку домашню перемогу

Теніс – WTA – Кубок Кремля ВТБ – Олімпійський комплекс Лужники, Москва, Росія – 22 жовтня 2021 року Симона Халеп з Румунії під час чвертьфінального матчу проти Греції Марії Саккарі REUTERS/Максим Шеметов

2021-10-27 21:12:57 GMT+00:00 – Сімона Халеп, яка посідає перше місце, отримала шість эйсів, обігравши румунку Елену Габріеллу Росс з рахунком 6-1 6-2 у середу в першому раунді Transylvania Open. в Клуж-Напока, Румунія.

Халепу знадобилося всього 73 хвилини, щоб добити Русе, який зробив шість подвійних помилок без туза. Халеп здобула 25 з 30 подач (83,3 відсотка).

Друга посівна Анетт Контавейт з Естонії перемогла сербку Александру Круніч з рахунком 6-3, 7-5, а румунка Жаклін Крістіан з рахунком 7-6 (5), 7-5 перемогла австралійку Аглу Томлянович, яка посіла п’ятий номер. Восьма посіяна Аніліна Калініна обіграла німку Анну-Лену Фрідсам з рахунком 6-2, 6-2, а українка Леся Цуренко перемогла росіянку Анастасію Ясанову з рахунком 6-2, 7-5.

Open Courmayeur Ladies

Росіянка Анна Калінська з рахунком 6-3 0-6 6-3 перемогла американку Елісон Ріске під шостою посівом у другому раунді в італійському Курмайорі.

Людмила Самсонова, яка посіла третє місце, перемогла іспанку Альону Болсову з рахунком 6-3, 6-3, а п’ята посіяна Клара Тоусон перемогла італійку Джулу Гатто Монтекон з рахунком 6-4, 6-1.

Дев’ята американка Енн Лі перемогла росіянку Камілу Ракімову з рахунком 4-6 6-3 6-4, а 10-та Діана Ястремська перемогла українку Катерину Козлову 6-1 3-6 7-5.