Пряма трансляція Євро 2020: Реакція Англії проти Данії як підготовка до фіналу

Євро-2020: Гаррі Кейн каже, що Англія виконала роботу в півфіналі

Англія зустрінеться з Італією у фіналі Євро-2020 на “Уемблі” у неділю, після того як команда Гарета Саутгейта вчора ввечері здобула чергову перемогу над Данією, щоб відправити націю на свято, наповнене ейфорією.

Англія відкинула Мікеля Дамсгарда чудовим штрафним ударом після півгодинної позначки на “Уемблі”, перш ніж Рахім Стерлінг забив автогол Саймона Кіра через дев’ять хвилин. Жодна з команд не змогла знайти переможця у другому таймі, але з наближенням першого тайму в овертаймі Стерлінг вважав, що в штрафному майданчику Данії був вчинений фол. Капітан Англії Гаррі Кейн побачив пенальті, який Каспер Шмайхель вбив, але забив рикошет, і цей гол став вирішальним.

Він закінчив 55-річне очікування Англії на змагання у фіналі великого турніру. Це був єдиний останній виступ “трьох левів” на Кубку світу 1966 року, також на рідній землі, що стало єдиним трофеєм, який колись вигравала нація.

Якщо гравці Саутгейта виграють титули, коли повернуться на “Уемблі” в неділю, їм доведеться перемогти італійську команду турніру до цього літа. Роберто Манчіні Лазурний У півфіналі вона обіграла Іспанію за пенальті, вигнавши у чвертьфінал світову збірну Бельгії.

Всю реакцію на матч Англія – ​​Данія, а також підготовку до недільного фіналу Євро-2020 дивіться нижче.

1625737991

Євро 2020: У фіналі ми зробимо все можливе – Кайл Уокер

Захисник Кайл Уокер заявив, що Англія зробить все можливе, щоб “постукати в останні двері” після відбору в фінал Євро-2020.

Сам Уокер провів чудовий виступ, забезпечуючи послідовність оборони та швидкість у захисті. Він вирішив звести нанівець контратаки Данії, оскільки його швидкість виявилася важкою для перевищення.

Правий захисник був радий бачити прогрес своєї команди, але гравці налаштовані піти на крок далі.

Він сказав BBC Radio 5Live: “Жодна команда не робила цього з 1966 року, тому, нарешті, потрапити в цю країну, де вона цього заслуговує, і зробити це на” Уемблі “було б чимось особливим”.

“Але є ще одна двері, яку потрібно знести, і я можу запевнити вас, що кожен із нас зробить все, що в наших силах, щоб ми могли зруйнувати ці останні двері”.

Вчора Кайл Уокер мав солідний виступ

(Getty Images)

Омар Ярек8 липня 2021 10:53

1625737429

Євро-2020: Чому “ Sweet Caroline ” є англійською футбольною піснею?

Знаменита пісня Ніла Даймонда стала такою особливою, коли Англія грала на Євро-2020.

Пісня 1969 року завжди була фірмовим треком для вболівальників “Астон Вілли” та “Челсі”, а також людей, які відвідували боксерські матчі Ентоні Джошуа.

Його популярність під час чемпіонату Європи пояснюється Тоні Баррі, ді-джеєм на стадіоні “Уемблі”, який вирішив грати після того, як Англія обіграла Німеччину з рахунком 2: 0.

Омар Ярек8 липня 2021 10:43

1625737013

Євро-2020: Мейсон Маунт представляє молоду сорочку Англії

На чудових кадрах минулої ночі було безліч різних людей, але ніщо не ілюструє цей момент більше, ніж вдумливий жест Мейсона Маунта з молодим фанатом Англії.

Півзахисник подарував “Уемблі” свою напівфінальну сорочку Євро-2020 у приємну для серця хвилину в середу.

Маунт почав з перемоги “трьох левів” над Данією з рахунком 2: 1, щоб відправити чоловіків Англії у свій перший великий фінал турніру з 1966 року.

Коли команда вирушила святкувати разом із шанувальниками, Маунт помітив у натовпі маленьку дівчинку, простягнув їй голову, і цей момент був знятий на камеру.

Була помічена прихильниця, яка плакала і обіймала батька, поки той тримав сорочку. Тим часом на задньому плані було видно гору, яка посміхалася реакції вболівальника.

Омар Ярек8 липня 2021 10:36

1625736416

Євро-2020: заклики до довічної заборони після того, як до кари Гаррі Кейна було кинуто лазерну ручку Каспер Шмайхель

Коли країна святкувала Гаррі Кейна, який забив рикошет з пенальті, який врятував Каспер Шмайхель, шокові матчі з’явилися наближаючись до кінця.

Заклики до довічної заборони футболу були спрямовані на вболівальника, який вистрілив лазером у воротаря Данії Каспера Шмайхеля під час півфіналу Євро-2020 проти Англії.

Хтось із натовпу на “Уемблі” спрямував лазер на Шмайхеля, коли той готувався до пенальті Гаррі Кейна.

Колишня зірка Англії Стен Коллімор виступив із критикою в соціальних мережах, написавши: “Якщо хтось освітлює Шмайхеля лазером, він хоче довічної заборони”.

До повідомлення додали кілька шанувальників, один з яких написав: “Той, хто показав, що лазер на обличчі Шмайхеля заслуговує на постійну заборону на” Уемблі “та інші матчі в Англії”.

Омар Ярек8 липня 2021 10:26

1625736105

Євро-2020: Саутгейт має для нього погану сторону – Ширер

Обидва елементи фігурували в перемозі над Данією в надурочний час Євро-2020, яка забезпечила їх перший великий фінал за 55 років.

“Ви повинні віддати належне менеджеру, він створює командний дух”, – сказав Ширер BBC Radio 5 Live.

“Це дуже важко зробити, коли у вас команда з 26 гравців, і для гравців, які не входять у стартовий склад, це не означає, що вони не повністю знищені, оскільки вони не на полі.

“Багато країни кричали, щоб Джек Гріліш почав, але Гарет опирався.

“Він висловив це вчора ввечері, намагаючись змінити гру, а потім, коли Англія забила другий гол, він вибив Гріліша з гри і залишив Стерлінга повністю розбитим.

“У Гарета є мінус, і він був більш ніж готовий це зробити, але ви не можете сказати мені, що Джек Гріліш не злий, ображений і розчарований.

“Тепер менеджер повинен піти і запустити це, знову зібрати всіх і сказати:” Покладіть свої особисті почуття на бік “.”

Омар Ярек8 липня 2021 10:21

1625736023

Поліція проводить арешти після Англії проти Данії

Після вчорашнього матчу в столиці відбулися гучні сцени, і поліція підтвердила, що одного заарештували.

“В рамках поліцейської операції після матчу Англії проти Данії 23 офіцери в Лондоні були заарештовані за низку злочинів, включаючи напад на громадський та громадський порядок та напад на поліцію”, – йдеться в повідомленні.

Бен Берроуз8 липня 2021 10:20

1625735561

Євро 2020: “Фокус звертається до неділі” – GBP

Рахім Стерлінг заявив, що Англія перегрупується і буде готова протистояти Італії у фіналі Євро-2020 після вражаючої півфінальної перемоги над Данією.

Емоції піднялися на стадіоні “Уемблі”, коли чоловіки Гарета Саутгейта дійшли до свого першого головного фіналу з 1966 року, перемогли в овертаймі 2: 1.

Однак, насолоджуючись моментом, вінгер “Манчестер Сіті” заявив, що незабаром інтерес перейде до недільного матчу проти Італії.

“Це ще один крок у правильному напрямку”, – додав він. “Але як тільки ми повернемось до роздягальні, це закінчиться, і ми повинні зосередитись на вихідних. Це крок за кроком, і це все, що ми можемо зробити”, – сказав він ITV.

«Це була чудова вистава – нам довелося глибоко копатись після першого пропущеного в турнірі гола, ми дійсно добре перегрупувались і показали хороший командний дух, щоб повернутися і виграти гру.

Омар Ярек8 липня 2021 10:12

1625735034

Тренер Данії Каспер Хьольманд визнає, що він гіркий після того, як Англія закінчила мрію своєї збірної з боротьби про чемпіонат Європи 2020.

Переможець овертайму Гаррі Кейн переміг данців перемогою 2: 1 у півфіналі на стадіоні “Уемблі”.

Кейн забив гол після того, як арбітр Денні Маккеллі призначив пенальті для Англії, коли Рахім Стерлінг потрапив під виклик Йоахіма Мале.

Він сказав: Це було покарання, яке не повинно бути покаранням. Це щось мене турбує зараз. Ми дуже розчаровані.

“Ви не можете передавати м’яч на поле, і це має величезний вплив на гру.

“Я знаю, що на даний момент це дивно, але я не можу не відчувати цих почуттів. Одне буває, програє матч, буває, але програти таким чином розчаровує, тому що ці хлопці так багато билися.

“Це гірко-солодке, але ми повинні переварити це, перш ніж ми зможемо обговорити ці почуття. Це гіркий спосіб залишити турнір.

“Те, як ми програли, ускладнює розуміння того, чому ми програли. Я повинен бути обережним, що кажу. У нас чудова група, і ми точно можемо зробити щось велике знову”.

“Можливо, мені буде легше сказати, як я почуваюся через кілька днів”.

Омар Ярек8 липня 2021 10:03

1625734685

Євро 2020: Рахім Стерлінг є гравцем турніру?

Протягом усього турніру в Англії було багато видатних гравців, але Рахім Стерлінг повинен бути у складі, щоб виграти нагороду як найкращий гравець.

Його ім’я часто згадуватиметься в друкованих та аудіомедіа багато разів з цього часу до неділі, як у його рідній країні, так і за кордоном, можливо, дехто зневажливо.

Але він виграв вирішальний пенальті, який допоміг Англії виграти матч. Він знову був сексуальним, і Саутгейт заслуговує на честь за те, що тримав його за ногу.

Омар Ярек8 липня 2021 09:58