Левандовскі забиває у виснаженій перемозі “Баварії” над київським “Динамо”.

Київ, Україна (AFP) – Роберт Левандовскі головою підняв втомлену мюнхенську “Баварію” до перемоги над київським “Динамо” з рахунком 2:1 у вівторок і посів перше місце у своїй групі Ліги чемпіонів.

«Баварії» потрібно лише одне очко на льоду в Україні, щоб забезпечити перше місце в групі E та несподівану поразку від «Аугсбурга» в Бундеслізі, і «Баварія» зазвичай розглядає можливість відпочити своїх найкращих гравців проти такої команди, як «Динамо». Це не був варіант.

“Баварія” втратила сімох гравців, включаючи півзахисника Джошуа Кімміха і нападника Сержа Гнабрі, і всі вони в ізоляції або через те, що у них був позитивний результат на вірус, або тому, що вони не отримали щеплення і мали контакт з позитивним випадком. Окрім дискваліфікації захисника Дайота Упамекано та травми м’язи півзахисника Марселя Забітцера, мюнхенська «Баварія» пішла з пошарпаним складом.

Тренер Джуліан Нагельсманн не мав реальної підтримки для зіркових гравців, тому Левандовскі, Томас Мюллер, Лерой Сейн і нещодавно травмований Кінгслі Коман почали атакувати. Нагельсманн назвав лише чотирьох гравців на полі на лавку запасних, усі вони молоді або маргінальні гравці.

Левандовскі відновив гру після повільного старту своїм голом на 14-й хвилині.Польський форвард швидко відреагував, коли пас Бенджаміна Павара влучив у ногу захисника Іллі Забарні та стрибнув на удар зверху, який вдарив по воротах.

Невдовзі «Баварія» залишила «Баварію» вперед, коли спроба Леона Горецьки передати його через снігове поле відскочила від спроби Мануеля Нойєра забити штангу.

Куман забив свій перший гол у Лізі чемпіонів у цьому сезоні, подвоївши перевагу «Баварії» незадовго до кінця першого тайму, влучивши високо у сітку з вузького кута. Нойєр зробив кілька сейвів, щоб утримати «Динамо» в страху в другому таймі, але зяюча дірка в обороні «Баварії» дозволила Віктору Циганкову налаштувати Дениса Гармаша на останнє місце з голом «Динамо» на груповому етапі. «Баварія» витримала останні 20 хвилин, щоб зберегти три очки.

READ  Массіміліано Аллегрі: Півзахисник Ювентуса готується покинути клуб під час трансферного вікна | футбольні новини

Півзахисник Горецька завершив матч у центральній обороні, коли Лукас Ернандес був нокаутований через можливу травму паху, і були побоювання, що захисник Тангі Ньянзо може сильно впасти на плече. Баварія продовжила свій безпрограшний рекорд до 21 виїзного матчу в Лізі чемпіонів з 2017 року.

В другому матчі групи E “Барселона” зіграла внічию з “Бенфікою” – 0:0.