Онлайн -шахова олімпіада ФІДЕ | Індія обіграла Україну, виходить у півфінал

Щоб компенсувати свою невдачу в групі В, Індія здобула переконливу перемогу з рахунком 5: 1 у блискавичному тай-брейку проти України, щоб у понеділок вийти до півфіналу Інтернет-шахової олімпіади ФІДЕ.

Після того, як Індія зручно виграла перший сет 4-2, Україна відскочила з 0,5 до 2,5 у другому сеті, щоб виграти останні три матчі, в яких брали участь Ведіт Гуджраті, Р Вішалі та WK. Хампі, в такому порядку.

У тай-брейку, який проходив під контролем часу-три хвилини на гравця та приріст у дві секунди за хід, Індія домінувала у чудовому стилі після відпочинку Вішванатана Ананда та Бхі. Харікришна лідирує.

Ніхал Сарін, скориставшись 12-хвилинною перевагою годинника, повідомивши Платона Гальперіна наприкінці першого сету, обіграв того ж суперника, коли український Інтернет вийшов.

Незабаром Ведіт зрівняв Василя Іванчука, а Харіка здобула свою третю перемогу за день, знищивши Наталію Буську з чудовим проявом тактики. Вайшалі повернувся до переможних шляхів, перш ніж Хумпі прив’язався до повної перемоги Індії.

Ананд відчув полегшення

“Візьміть назад”, – описав Ананд почуття після матчу, а потім додав: “Він був явно розчарований тим, що не забив у другому матчі, що б вирішило це (для Індії). Коли я зробив нічию, я думав, що ми все одно схопив.

“Я подивився на три (триваючі) матчі і подумав щонайменше два, ми в безпеці. Потім стався драматичний поворот після того, що Індія дуже добре справилася в бліці”.

Повернення Харіки до форми стало гарною новиною для Індії. Після одужання від вірусу під час етапу чемпіонату, в якому вона брала участь у трьох розіграшах, Харіка показала вражаючу дію, перемігши форменників Наталію Буську та Наталю Жукову.

READ  Левандовскі забиває у виснаженій перемозі "Баварії" над київським "Динамо".