Тоттенхем – Арсенал 1:1: Вівіан Мідема забила пізно, щоб відсторонити Тоттенхем від жіночого баскетболу | футбольні новини

«Арсеналу» потрібен був удар головою у травмований час від Вівіана Міедеми, щоб здобути нічию 1:1 з «Тоттенхемом» на 100% початку сезону.

А «Тоттенхем» з’явився на порозі знаменитої перемоги на стадіоні «Хайв» після того, як гол Рейчел Вільямс дозволив господарям вийти вперед з близької відстані за 25 хвилин до кінця.

Однак після удару головою Міедеми на 92-й хвилині лідер отримав заслужене очко в кінці, а господарі залишаються третіми в таблиці.

Як «Шпори» завершили переможний початок сезону «Арсеналу».

Арсенал прибув у Hive, вигравши всі шість матчів ліги цього сезону, і прагне закріпити свою перевагу над чемпіоном Челсі на першому місці в турнірній таблиці, але надихаючий показ у воротах номер 1 Тоттенхема Тінджа-Рійка Корпела, зроблять відвідувачі. На перерві він зник з поля зору.

Збірна Фінляндії була викликана з самого початку, віддаляючись від своєї серії, щоб сформувати чудовий блок, щоб не дати Бет Мід відкрити рахунок лише через 40 секунд змагань.

картина:
Гравці Тоттенхема святкують після того, як взяли ініціативу

Гості також двічі вдарили по поперечині в першому таймі, коли Мід побачив перший штрафний удар з лівого краю майданчика, який вправно нахилив Корбелла в дерев’яну стійку, який був безпорадним, хоча Кеті Маккейб залишила м’яч із-за меж штрафного на три. хвилин. Перед перервою, а через кілька хвилин штанга все ще тремтить.

Так само було і в другому таймі, що часом нагадувало матч між Арсеналом і Корбеллою, який знову брав участь у матчі, коли блокував Міда з близької відстані.

Майже неминуче, «Шпори» зробили прорив у перерві, оскільки Кая Саймон знайшов Кейт Грем у просторі внизу ліворуч від штрафної, а після того, як Мануела Зінзбергер її врятувала, Вільямс перебрав м’яч через лінію з другої спроби, коли Арсенал відстала вперше в Жіночій футбольній лізі цього сезону.

READ  Четверо філіппінських серферів претендують на другий тур олімпійських кваліфікацій

Через шість хвилин господарі могли – і дійсно повинні – подвоїти свою перевагу, коли Зінзбергер зробив низький пас Шелени Задорскі прямо на Ешлі Невілла за вісім ярдів, але правий захисник якось помилився відривом від воріт.

Арсенал Вівіан Мідема та Тоттенхем Хотспур Ешлі Невілл (праворуч) борються за м'яч
картина:
Вів’єн Міедема з Арсеналу та Ешлі Невілл (праворуч) з Тоттенхем Хотспур борються за м’яч

І ця атака знову переслідувала Тоттенхем у компенсований час, коли пізній тиск з боку Арсеналу нарешті досяг, що Мієдема піднявся на найвищий рівень, щоб вивести його головою з лівого кутового.

Що потім?

У середу о 19:30 “Тоттенхем” вирушить до Уотфорда на матч групового етапу Кубка Англії, а в ту ж ніч “Арсенал” прийме ХБ Коге на груповому етапі Ліги чемпіонів (20:00).