H.S. Prannoy виходить у другий раунд; Сарабх Верма зазнає раптової поразки

Браному знадобилося всього 36 хвилин, щоб перемогти українця Данила Поснюка з рахунком 21-14 21-18 у своєму стартовому матчі.

Фото файлу HS Prannoy. Зображення: Twitter / @BAI_Media

ЛакхнауІндійський HS Brannoy вийшов у другий раунд чоловічого одиночного розряду на Міжнародному чемпіонаті з бадмінтону Сіда Моді після перемоги в послідовних матчах над українцем Данілом Поснюком, але сьомий сіяний Сурабх Верма приголомшив азербайджанця Аді Ріскі Дойчіо у вівторок у Лакхнау.

На зворотному шляху Бранному знадобилося всього 36 хвилин, щоб перемогти українця Данила Босніка з рахунком 21-14 21-18 у своєму стартовому матчі.

Пранаві, колишній гравець першої десятки, який зробив хороший звіт про себе, перш ніж його зупинив 20-річний Лакшья Сен у чвертьфіналі India Open минулого тижня, зустрінеться зі співвітчизником Пріяншу Раджаватом, який посів перше місце. Тур з Рахула Ядава Чітабвена.

Однак турнір завершився під четвертим посівом Саміра Верми після того, як він пішов у відставку проти ірландця Нята Нгуєна.

У першому матчі Самір відставав на 2-7, а потім вирішив прийняти матч через травму литкового м’яза, яку він отримав у жовтні минулого року.

Субханкар Дей також відмовився від матчу проти свого земляка Картікі Гульшана Кумара через травму, коли він програв 2-9 у першому матчі.

Пізніше того ж дня Сарабіх зазнав поразки з рахунком 15-21 21-19 21-18 у першому раунді проти Дойчайу в матчі, який тривав одну годину і сім хвилин.

Серед жінок Ашміта віддала Чаліху в першому раунді Мальвіці Бансуд, тоді як Акарші Кашьяп Муджда Агрі перемогла з рахунком 21-13 21-14, а Анупама Упадхьяя відступила від Рітубарни Дас.

READ  Юмір Марсьяль взяв бронзу на Олімпіаді, вклонився ворогу України в повільному бою

У чоловічому парному розряді Тушар Шарма та Вінай Кумар Сінгх за 28 хвилин обіграли французьку пару Фаб’єна Дельру та Вільяма Фелгера з рахунком 21-8, 21-13.

У змішаному розряді Сіддхарт Джаккар і Мега Морчана Пура за 32 хвилини перемогли співвітчизників Ашіша Сур’ю та Пранджала Прабху Шимулкара з рахунком 21-14 22-20.

В іншому чоловічому парному розряді MR Арджун і Дорф Кабіла за 36 хвилин перемогли норвежців Тургуса Флаттена і Вігарда Рікхайма з рахунком 23-21, 21-19.

Дворазовий призер Олімпійських ігор і найкращий посів П.В. Сіндху розпочне свою кампанію проти співвітчизниці Тані Хемант у середу.