Європейський тур: “Аякс” Ерік Тен Хаг виграв титул голландського, “Інтер” переміг “Ювентус” і здобув Кубок Італії | футбольні новини

Європейський тур: “Аякс” Ерік Тен Хаг виграв титул голландського, “Інтер” переміг “Ювентус” і здобув Кубок Італії |  футбольні новини

Аякс під керівництвом Еріка Тена Хага здобув титул чемпіона Ередівізії, а міланський “Інтер” виграв Кубок Італії після дублю в додатковий час хорватського нападника Івана Перішича, коли його команда перемогла “Ювентус” з рахунком 4-2 у фіналі середи.

У середу на арені Йохана Кройфа “Аякс” здобув перемогу над “Херенвеном” з рахунком 5:0, давши довгоочікуваному тренеру “Манчестер Юнайтед” Тену Хагу ідеальний прощальний матч.

Амстердамський клуб, який збільшив свій рекорд з перемоги у національній лізі до 36, піднявся до 82 очок з 33 ігор, на чотири очки випереджаючи другий ПСВ Ейндховен з іншим раундом матчів.

картина:
Аякс на чолі з Еріком Тен Хагом став чемпіоном Ередівізії

Удари Ніколаса Тальяфіко та Стівена Берджеса, а також пенальті Себастьяна Халлера на початковій 38-й хвилині закріпили перемогу Аякса, перш ніж Браян Проуб та Едсон Альварес забили ще два пізні голи.

Це була його остання домашня гра за Ten Hag перед тим, як він перейшов у Прем’єр-лігу після того, як минулого місяця Юнайтед вибрав його своїм новим тренером після закінчення сезону. “Аякс” завершив свою кампанію в “Вітесс Арнем” у неділю.

Тен Хаг завершив своє чотири з половиною роки перебування в клубі третім поспіль титулом Ередівізі після того, як він також привів команду до чемпіонату в сезонах 2018/19 та 2020/21.

Інтер переміг Ювентус і виграв Кубок

“Інтер”, який все ще бореться за титул чемпіона Серії А в цьому сезоні, розпочав боротьбу з “Ювентусом”, вийшовши вперед через шість хвилин на “Стадіо Олімпіко”, коли Ніколо Парілья завдав приголомшливого удару у верхній кут.

«Ювентус» добре відповів, оскільки сербський нападник Душан Влахович чудово відбив голкіпера «Інтера» Саміра Хандановича в яскравому першому таймі, а захисник Алекс Сандро зрівняв рахунок через п’ять хвилин після закінчення першого тайму.

READ  Українських спортсменів, які втікають, прийняли клуби Боснії та Болгарії

Потім Влахович завершив трансформацію менш ніж за дві хвилини, викликаючи сцени нестримного святкування серед гравців «Ювентуса», але пенальті Хакана Чалханоглу професійно перевів матч у додатковий час.

Ветеран вінгер Іван Перішич потрапив у список бомбардирів, оскільки міланський Інтер завершив безпрограшний старт Наполі
картина:
У додатковий час у список бомбардирів потрапив ветеран вінгер Іван Перішич

Потім Перішич зайняв центральне місце, знову пропустивши збоку з іншого пенальті, який був знову рішуче реалізований, перш ніж переконатися в першій з 2011 року перемогі «Інтера» на Кубку Італії з міцним фінішом у верхньому кутку.

Массіміліано Аллегрі, якого відправили на трибуни на знак протесту проти несвоєчасного рішення, стане першим тренером «Ювентуса» з 2011 року, який завершив сезон, не вигравши жодного титулу, а «Ювентус» фінішував четвертим у Серії А та вибув із гонки за титул.

Метьюз Кунья та Родріго де Поль забили два м’ячі з близької дистанції і здобули перемогу Атлетіко Мадрид Перемога в Ельче з рахунком 2:0 у середу забезпечила підопічним Дієго Сімеоне перемогу в Ла Лізі на перших двох квадратах і кваліфікацію в Лізі чемпіонів 10-й сезон поспіль.

За дві гри до завершення сезону і «Реал» завоював титул, «Атлетіко» піднявся на третє місце з 67 очками, випередивши «Реал Бетіс» на п’ятому місці на шість очок, і забив кращі результати в прямих матчах.

Вони також перевершили “Севілью”, яка опустилася на четверте місце з 66 очками після нічиї 0:0 вдома з “Мальоркою”, яка загрожувала вильоту раніше в середу.

Тренер мадридського Атлетіко Дієго Сімеоне під час першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні Етіхад у Манчестері.  Дата фото: вівторок, 5 квітня 2022 р.
картина:
Атлетіко Мадрид очолюватиме Дієго Сімеоне в Лізі чемпіонів наступного сезону

Кунья відкрив рахунок на 29-й хвилині вперше ударом після чудового індивідуального удару Ренана Лоді, який вийшов на заміну, на лівому фланзі.

READ  Високопоставлені бійці залишають українську війну, щоб змагатися в боксерських боях

«Атлетіко» мав кілька нагод закріпити свою перевагу, перш ніж Антуан Грізманн зіграв блискучий дубль з Де Полем, який опинився один у штрафному майданчику і на 62-й хвилині влучив у порожні ворота.

Тим часом, Чоловіча збірна України Він повернувся на стадіони в середу вперше після російського вторгнення, здобувши перемогу над німецьким клубом. Боруссія Менхенгладбах 2-1 у зборі благодійних пожертв.

Товариський матч був для українців шансом відновити форму перед плей-офф кваліфікації ЧС проти Шотландії 1 червня, а також показати, що їхня команда все ще йде, незважаючи ні на що.

Команда, яка візьме участь у незвичайному товариському матчі між клубом і країною, була зібрана з українських клубів, сезони ліг яких були заморожені в лютому – вранці в які вторглися російські війська.

У рамках благодійного збору коштів Україна перемогла німецький клуб «Боруссія» з Мёнхенгладбаха з рахунком 2:1
картина:

Україна заборонила чоловікам бойового віку залишати країну під час війни, тому гравцям потрібен був спеціальний дозвіл влади для подорожей. Деякі гастролювали по Європі тижнями тому, спочатку з київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем» у матчах зі збору коштів, а потім на зборах національної збірної в Словенії.

Серед 20-тисячного натовпу вболівальників було багато українців, які віддали шану, коли вінгер Михайло Модрич обійшов голкіпера Михайла Модрича і забив на дев’ятій хвилині, щоб вивести Україну вперед. Гладбах відповів через п’ять хвилин потужним ударом молодого ірландського гравця Конора Носса, щоб зрівняти рахунок.

У середині другого тайму Модрич мав ще один хороший шанс, але зміг лише торкнутися м’яча в руки воротаря. На 82-й хвилині вийшов на запасний Олександр Бікалунок низьким ударом з-за меж штрафного майданчика переміг Україні.

READ  Думка | Відмова потиснути руку українці Еліні Світоліній спантеличила вболівальників Вімблдону