Італія обіграла Україну у вирішальному матчі відбору на Євро-2024; Інші результати

Італія обіграла Україну у вирішальному матчі відбору на Євро-2024;  Інші результати

Іспанія програла у вівторок у шести матчах відбору на Євро-2024, тоді як Бельгія також здобула величезну перемогу, Італія відновила свою кампанію, а Австрія та Швейцарія все ще йдуть на шлях кваліфікації.

Ферран Торрес, який вийшов на заміну, забив двічі за збірну Іспанії, а Гаві, Мікель Меріно, Хоселу та нове підписання Алекс Баена забили гол у матчі, який Іспанія перемогла проти Кіпру в Гранаді (6:0).

Іспанія скоротилася на шість очок від Шотландії, лідера групи А, з матчем у запасі. У наступному раунді ці дві команди зустрінуться в Севільї 12 жовтня

“Наша мета зрозуміла – виграти решту матчів”, – сказав тренер Луїс де ла Фуенте іспанському каналу TVE.

«Ми хочемо фінішувати першими в групі».

Норвегія зберегла слабкі шанси наздогнати Шотландію чи Іспанію, а Грузія розвіяла надії на кваліфікацію перемогою в Осло з рахунком 2:1.

Ерлінг Халанд привів Норвегії вперед, забив сьомий гол у п’яти змагальних матчах цього сезону та 25-й гол у 26 міжнародних матчах. Мартін Одегаард забив другий гол, перш ніж Бодо Зевзевадзе відповів у додатковий час.

Давіде Фратезі забезпечив Італії повернення своєї відбіркової кампанії на Євро-2024, двічі забивши в розважальній перемозі над Україною з рахунком 2:1, у результаті якої «скуадра адзурра» посіла друге місце в групі С.

Півзахисник міланського “Інтера” Фратезі забив двічі за перші півгодини на “Сан-Сіро”, принісши Лучано Спаллетті свій перший домашній успіх як тренера чемпіонів Європи.

Італія набрала сім очок з Україною, яка забила гол капітана Андрія Ярмоленка за чотири хвилини до кінця першого тайму, і Північною Македонією.

Італія посідає друге місце з двох автоматичних місць за кількістю прямих протистоянь між цими трьома командами, відстаючи від Англії, яка зіграла на матч більше, на шість очок.

READ  Тоттенхем кидає шок в результаті поганого Брайтона

“Ми повинні бути щасливі”, – сказав Спаллетті RAI TV. Він додав: «Команда грала в хороший футбол і була добре організована на полі».

У суботу Україна зіграла внічию з Англією.

Наставник збірної України Сергій Ребров сказав: «Нам було важко зіграти так швидко після гри з Англією.

Наступного місяця Італія зустрінеться з Мальтою в Барі, а потім поїде на Уемблі, місце нещодавнього тріумфу Чемпіонату Європи, щоб зустрітися з Англією.

“Ідеальна ніч”

Бельгія випередила Австрію на вершині групи F за різницею м’ячів, незважаючи на перемогу обох команд.

Ромелу Лукаку забив два голи, коли Бельгія розгромила Естонію з рахунком 5:0 у Брюсселі, тоді як Австрія, яку чекає складніша поїздка в Солну, обіграла Швецію з рахунком 3:1.

“Ідеальний вечір: 5-0, чистий гол. Гол, мій 150-й матч”, – сказав ветеран бельгійського захисника Ян Вертонген, який відкрив рахунок.

36-річний гравець додав: «У нас є багато гравців, які більше не є частиною національної збірної». «Я ще не почувався готовим до цього».

У Швеції Австрія забила три голи за 16 хвилин другого тайму.

Міхаель Грегорич І та Марко Арнаутович забили наступні два голи, перш ніж Еміль Хольм відповів на 90-й хвилині.

Дві перші команди випереджають Швецію на сім очок.

Тренер Австрії Ральф Рангнік сказав: «Тепер ми можемо трохи видихнути».

Швейцарія зберегла лідерство в дев’ятій групі після великих зусиль, перемігши Андорру, яка посідає останнє місце, з рахунком 3:0.

READ  Майже дві третини снарядів гаубиць М777 було доставлено в Україну

У Сьйоні Седрік Іттен вивів господарів вперед на 49-й хвилині. Граніт Джака на 84-й хвилині та Джердан Шакірі з пенальті в компенсований час зробили свій внесок у покращення підсумкового рахунку.

Румунія залишилася на другому місці на два очки після перемоги над Косово з рахунком 2:0 у Бухаресті в матчі, який було перенесено через те, що її вболівальники підняли антикосівський банер у першому таймі.

Хоча гості грали вдесятеро з 42-ї хвилини після вилучення нападника Вердата Мурікі, господарі не виходили вперед, поки капітан Ніколае Станчіу, який раніше не реалізував пенальті, не забив за сім хвилин до кінця матчу. Валентин Міхаела додав другий гол у компенсований час.

Пізніше Ізраїль залишив м’яч позаду, а Габі Канічовскі забив єдиний гол, коли вони перемогли Білорусь 1:0 у Тель-Авіві на третій хвилині додаткового часу, щоб утримати Ізраїль від Румунії на одне очко.