Іспанія повторила перемогу та результат у другому товариському матчі проти України

МАДРИД, 16 листопада (європейська преса) –

Збірна Іспанії з футзалу перемогла Україну (3-0) у другому товариському матчі між двома командами, який відбувся у вівторок у муніципальному крилі Ель-Беда (Альбельда де Ірігуа (Ла Ріоха), завдяки голам Борха Діаса, Серджіо Лозано і Сесіліо. .

Підопічні Відаля, які вже в понеділок обіграли Україну в першій парі з таким же рахунком, добре виступили, повернувшись на поле після чемпіонату світу. Він це вже показав день тому і підтвердив у другому товариському матчі, який ознаменував міжнародний дебют молодого Антоніо Переса.

Іспанія, яка заслужила найбільше очок, вийшла вперед через три хвилини завдяки комбінації Адольфо та Борха. Моратіно відвів м’яч у нижню частину шкарпеток, контролюючи його грудьми і, зокрема, лівою ногою. Чудовий гол. З рахунком 1:0 на користь Іспанія перекинула ворота українців, щоб закріпити перевагу.

Катила два рази спробував щастя, а Артем у Коробці для відвідувачів розбив шкіру на стовпі. Це був найкращий шанс для українських футболістів, які невдовзі після початку другого тайму поступилися з рахунком 2:0 у бутсі Серджіо Лозано. Нападник Аль-Мадрілі забив потужний удар і українську співпрацю на першій хвилині другого туру.

Фінал з рахунком 3:0 вийшов на 26-й хвилині в результаті матчу, розпочатого Сесіліо, який сам розпочав гру і завершив її. «Мовістар Інтер» керував Україною та залишив чудові відчуття в обох матчах, як і решта гравців, які повернулися до збірної: Лосано, Естебан та Катілья.

Збірна Іспанії з футзалу повернеться на стадіони в Рінкон-де-ла-Вікторія (Малага) проти Португалії та чемпіонів Європи та світу. Іспанці та португальці знову зустрінуться 18 та 19 грудня, а дві зустрічі відбудуться о 21:00.

READ  Брифінг у середу: Китай і Японія розділилися щодо України