Індіанка закінчує свою кампанію вгорі списку

Ані |
Оновлено:
22 лютого 2021 14:26 він є

Нью-Делі [India], 22 лютого (ANI): продовжуючи свій хороший серіал у 30-му виданні Адріатичної перлини, індійські боксери взяли два додаткових золота в останній день події в Будві, Чорногорія, щоб завершити свої надзвичайно успішні виїзди, забезпечивши перше місце в медалі підрахунок.
Пепірогесана Чано (51 кг) та Арундхаті Чоудхурі (69 кг) виграли золото, Лакі Рана взяла срібло, а індійські жінки вийшли першою командою з 10 медалями (п’ять золотих, три срібні та дві бронзові). На другому та третьому місцях фінішували Узбекистан (2 золота) та Чехія (1 золото).
Арундхаті, триразова золота призерка в Індії, ще раз продемонструвала свою першість, боксер Раджастана домігнувся домінуючою перемогою 5: 0 над українкою Маріаною Стойко.
Однак дівчині Маніпур Чану, яка тренується в Академії MC Mary Kom, довелося посилено попрацювати проти чемпіонки Малої Азії Сабіни Попокулової з Узбекистану, перш ніж бити суперницю в згуртованому бою з роздвоєним арбітром 3-2, щоб виграти фінал. а також золоту медаль.

Тим часом у категорії до 64 кілограмів Лакі програв фінському боксеру Лії Бокілі з рахунком 5: 0, щоб отримати срібло.

Альфія Патан (+81 кг), Фінка (60 кг) і Те Санамача Чано (75 кг) – це інші індійські боксери, які раніше на турнірі вигравали золоті медалі у своїх категоріях. За своє вражаюче шоу Вінька була нагороджена найкращою жінкою-боксером на турнірі. Дві медалі в категорії чоловіків, команда з 19 членів Індії завершила свою кампанію на другому місці загалом (12 медалей). Узбекистан та Україна посіли перше та третє місця відповідно у загальному рейтингу.

READ  На передовій в Україні бій за порятунок недоношених дітей | Новини, спорт, робота

Турнір Адріатичної перлини дав ідеальну можливість для індіанців, оскільки вони вперше брали участь у турнірі після закриття. Завдяки молодіжному чемпіонату з боксу серед молоді AIBA, який відбудеться у Польщі з 10 по 24 квітня, фантастичні виступи тут допоможуть молодим індійським боксерам здобути впевненість у майбутньому. (Ані)