Євро-2020 приголомшений після краху Крістіана Еріксена

Футболісти Данії збираються, коли фельдшери відвідують півзахисника Крістіана Еріксена (не показано) під час матчу групи В УЄФА Євро-2020 між Данією та Фінляндією на “Паркен Арені” в Копенгагені 12 червня 2021 р. (Фото WOLFGANG RATTAY / Різні джерела / AFP)

Євро-2020 все ще крутився в неділю після того, як датський півзахисник Крістіан Еріксен розвалився і був змушений оживити його на полі під час поразки своєї країни від Фінляндії.

Еріксен “прокинувся і проходив подальші випробування” після отримання СЛР, коли його приголомшені товариші по команді обводили його, щоб захистити пораненого гравця від зору ошелешених 16 000 глядачів на копенгагенській “Баркен Арені” в суботу.

Другий сет-матч – лише третій місячний турнір, який розпочався на рік пізніше – був зупинений до закінчення першого тайму, і рахунок був безгольовим і призупинений майже на дві години до відновлення.

Фіни перемогли з рахунком 1: 0 завдяки удару головою Джоеля Бох’янпало в першому в історії виступі на чемпіонаті Європи, але нещастя Еріксена затьмарило матч.

“Ми контактували з ним, і гравці поспілкувались з Крістіаном. Це чудова новина. У нього все добре, і вони грають у гру для нього”, – сказав датським ЗМІ Пітер Мюллер, директор DBU.

Мартін Позен, лікар команди Данії, розповів, як його команда врятувала життя Еріксену.

“Коли я дістаюся до нього, він перебуває на боці. Він дихає, і я бачу пульс, але це раптово змінюється, і, як всі бачили, ми почали робити йому СЛР”, – сказав він на прес-конференції.

“Допомога надійшла дуже, дуже швидко від медичної бригади та решти членів екіпажу, і ми разом з ними зробили те, що нам потрібно було зробити. Ми змогли повернути Крістіана”.

READ  У суботу в клубі Whistler Racket Club відбудеться збір коштів для України

Повідомлення про підтримку надійшли до нападника Еріксена та Бельгії Ромелу Лукаку, його товариша по команді з “Мілана”, і він вигукнув “Кріс, Кріс, будь сильний – я тебе люблю” у камеру поля, під час святкування його першого голу в 3- 0 поразка. Росія в Санкт-Петербурзі.

Англія починає виклик

Молода англійська команда Гарета Саутгейта розпочинає виклик у неділю, коли на “Уемблі” о 1300 за Гринвічем їм протиставляється відбірний чемпіонат світу з футболу 2018 року в Хорватії.

Англія проводить три групові матчі вдома в Лондоні. Якщо вони входять до групи D, вони також зіграють там у 1/8 фіналу, тоді як Лондон також буде місцем проведення як півфіналу, так і фіналу 11 липня.

Капітан Хорватії Лука Модріч зізнався, що ситуація може піти на користь Англії.

“Усі скажуть, що вдома команди мають невелику перевагу з натовпом”, – сказав Модріч BBC.

Нападник і капітан Гаррі Кейн тримає ключ до припинення 55-річного очікування Англії на головний титул.

Нідерланди грають за “Україну” в Амстердамі, щоб відкрити рахунок, позбавлений відсутнього Віргілія ван Дейка через тривалу травму, але все ще здатний залучити багатий талант, включаючи півзахисника “Барселони” Френкі де Йонга.

Підготовка України до матчу була затьмарена суперечкою з Росією за сорочку з національними гербами та схемою України, яка включає Крим, який Росія анексувала в 2014 році.

У третьому матчі в неділю крихітна Македонія увійде в історію, оскільки вона проводить свій перший матч на великому турнірі як незалежна держава, коли зіткнеться з Австрією в Бухаресті.

Бельгія вражає

Знаменита Бельгія показала, що це буде сила, з якою слід рахуватися, коли Лукаку двічі забив гол у перемозі “Червоних дияволів” 3: 0.

READ  Падіння українського героя - Politico

Томас Меньє, ранній замінник, подвоїв перевагу на 34-й хвилині, перш ніж пізній другий Лукаку запечатав чудовий показ для Бельгії.

Роберто Мартінес чудово впорався з відсутністю травмованих півзахисників Кевіна Де Брюйне та Акселя Вітселя, а капітан Еден Азар був у достатній позиції, щоб зробити 18 хвилин поза лавою.

Раніше турнір, який проводиться на 11 майданчиках по всій Європі, зупинився в Баку, оскільки півфіналіст Євро-2016 Уельс зрівнявся зі Швейцарією 1: 1.

Гігантський нападник “Кардіффа Сіті” Кіфер Мур, одягнувши червону пов’язку навколо голови, забив “Уельсу” на 74-й хвилині, спрямувавшись скасувати відкриття Брилла Емполо на початку другого тайму.

“Ми показали багато характеру, як завжди, щоб відповісти, бути сміливим, схопити м’яч і зрівняти рахунок”, – сказав капітан Уельсу Гарет Бейл.

Цей результат був досягнутий після поразки Італії від Туреччини з рахунком 3: 0 у тій самій групі “А” у першій грі турніру в Римі в п’ятницю, коли Андреа Бочеллі представив “Несон Дорму” на Олімпійському стадіоні до того, як команда Роберто Манчіні тріумфувала.

Власники чемпіонату світу у Франції, яких Карім Бензема відкликав із міжнародної еміграції протягом п’яти з половиною років, є фаворитами, щоб додати континентальний титул.

Вони розпочали свою кампанію проти Німеччини у Мюнхені у вівторок, після того, як захисник чемпіонів Португалія зіткнулася з Угорщиною в тій самій групі F.