Федіка здобула бронзу в стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів серед жінок на Дефлімпійських іграх

Відіка Шарма здобула бронзову медаль в іграх глухих | Спортивна асоціація Індії

Індія виграла третю медаль у стрільбі в поточному 24-му раунді Дефлімпійські ігри У Кашіас-ду-Сул, Бразилія, б Відіка Шарма Здобула бронзову медаль у змаганнях із пневматичної пістолети з дистанції 10 метрів серед жінок.

Федіка набрав 207,2 бала у фіналі, зайнявши друге місце після гравця з Тайбея Као Я Джу, який виграв срібну медаль з 232 очками в четвертий день змагань. Золото здобула українка Інна Авонченко з підсумковим результатом 236,3 за 24 постріли у восьми жінок.

Дхануш Шрікант виграв золото, а Шаурья Саїні – бронзу в змаганнях із пневматичної гвинтівки серед чоловіків на 10 метрів у третій день, забезпечивши Індії перші дві медалі зі стрільби на Deaflymp Games. Завдяки змішаному командному золоту в бадмінтоні Індія має чотири медалі на Іграх і займає восьме місце в турнірній таблиці.

У фінальному поєдинку зі стрільби з пневматичного пістолета з дистанції 10 м серед жінок взяли участь дві індійські спортсменки у супроводі Пранджалі Думал, який пройшов кваліфікацію раніше Федіки, фінішував четвертим і ледве втратив медаль. Прангалі очолив кваліфікацію з 561 очко, а Федіка посів восьме й останнє місце у кваліфікації з 538 очками.

У жіночій стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 м дві індіанки знову вийшли до фінального раунду, але ухилилися від них за медаль.

Прііша Дешмук посіла четверте місце у фіналі з результатом 203,4, а Наташа Джоші фінішувала сьомою з результатом 141,1. Вони пройшли кваліфікацію на тих самих окремих позиціях з результатами 618,9 і 617,6 відповідно у відбірковому раунді з 60 пострілів.

READ  Україна кидає капелюха на ринг зимових Олімпійських ігор 2030 року - Sports Talk Florida

Індія відправила 10 боулерів у своїй групі з 65 чоловік для участі в Чемпіонаті Бразилії для глухих. Це найбільша та наймолодша команда в історії, яка братиме участь у 11 видах спорту.