Українка Ястремська вийшла до четвертого кола Australian Open

Саймон Камберс Associated Press

МЕЛЬБУРН, Австралія. У суботу українська учасникка кваліфікації Даяна Ястремська показала свій найкращий результат на турнірах Великого шолома, вийшовши до четвертого раунду Відкритого чемпіонату Австралії, здобувши перемогу над 27-ю сіяною Еммою Наварро з рахунком 6-2, 2-6, 6-1.

Ястремська, яка посіяна під 93 номером, зіграє або з 11-ю сіяною Оленою Остапенко, переможницею Відкритого чемпіонату Франції 2017 року, або з дворазовою чемпіонкою Відкритого чемпіонату Австралії Вікторією Азаренко.

У стартовому матчі, який відбувся на Rod Laver Arena, Чен Ціньвень переміг свого співвітчизника з Китаю Ван Яфаня з рахунком 6-4, 2-6, 7-6 (8) на тай-брейку та вперше вийшов до четвертого раунду в Австралії. час. Чен, посіяна під 12-м номером, минулого року дійшла до чвертьфіналу на US Open.

У своїх попередніх семи турнірах Великого шолома Ястремська була нокаутована в першому раунді та не грала на другому тижні великого турніру з моменту виходу в 1/8 фіналу Вімблдону в 2019 році.

Люди теж читають…

“Я дуже нервувала, – сказала Ястремська, яка виграла 36 віннерів. – У другому сеті я відчула невеликий біль у шиї і подумала, що мені доведеться її зламати, але я не хотіла цього робити сама.

«Я сказав собі, що не надто зосереджуйся на своїй шиї в третьому сеті, тому що це дійсно відволікає. Я сказав собі, щоб просто отримати задоволення».

У наступному раунді вона зіграє з Оссьєн Дудін, яка в матчі двох француженок перемогла Клару Буррелл з рахунком 6-2, 6-4.

Слоан Стівенс, чемпіонка Відкритого чемпіонату США 2017 року та віце-чемпіонка Ролан Гаррос наступного року, програла Анні Калінській з рахунком 6-7 (8), 6-1, 6-4 у матчі, який тривав дві години 45 хвилин на Kia. Арена.

READ  Перше судно з українською пшеницею за домовленістю ООН причалило до Туреччини

Поєдинок Чжен Вана тривав 2:40 і передував поєдинку його співвітчизника Шан Цзюньціна проти чемпіона Вімблдону Карлоса Алькараса на Rod Laver Arena.

Чжен мав шанс подати при рахунку 5-4 у третьому сеті, але не зміг реалізувати, і йому знадобилося два матч-боли, щоб взяти його на тай-брейку.

Зрештою Ван забив потужним переможним ударом бекхенд, завершивши розіграш із 25 кидків, найдовший у матчі, і пара потиснула один одному руки над сіткою.

«Тай-брейк був справді важким. Ми зробили все можливе», — сказав Ченг, подякувавши Вангу та сказав, що для великої честі провести їхній матч на центральному корті в «Мельбурн Парк». “Вона ніколи не здається. Вона завжди повертає м'яч. Я відчував великий тиск у цьому матчі”.

Чен сказала, що спостерігала за перемогою Лі На на Відкритому чемпіонаті Австралії в 2014 році.

«Звичайно, я сиділа перед телевізором і дивилася його від початку до кінця», — сказала вона. «Цей фінал – я дивився його більше 10 разів».