Україна – Англія 1:1: «Три леви» зіграли в Польщі невтішну нічию завдяки голам Олександра Зінченка та Кайла Вокера | футбольні новини

Україна – Англія 1:1: «Три леви» зіграли в Польщі невтішну нічию завдяки голам Олександра Зінченка та Кайла Вокера |  футбольні новини

Англії доведеться ще трохи почекати, щоб отримати кваліфікацію на Євро-2024 після того, як їхня нічия з Україною в Польщі (1:1), її ідеальний 100-відсотковий рекорд у кваліфікації завершився.

Незважаючи на володіння м'ячем на ранній стадії, Англія відстала, виконавши перший у матчі удар по воротах, коли Олександр Зінченко з “Арсеналу” забив гол України після контратаки з правого флангу.

Англія зрівняла рахунок незадовго до перерви завдяки першому голу Кайла Вокера на міжнародній арені у його 77-му матчі, захисник Манчестер Сіті завершив у штрафному після блискучого пасу Гаррі Кейна, який прорізав захист із глибини.

Це була незабутня ніч для Кайла Вокера, оскільки захисник збірної Англії забив свій перший міжнародний гол у матчі проти України, який завершився внічию (1:1).

Букайо Сака влучив у поперечину, а Гаррі Магуайр втратив кілька напівможливостей зі стандартних воріт, оскільки Англія покращила свій темп після перерви, але не змогла знайти завершальний пас, щоб взяти три очки.

“Три леви” випереджають Україну, яка посіла друге місце, на шість очок, оскільки у вівторок увечері увага привертає увагу до товариського матчу на виїзді проти Шотландії, що знаходиться в формі.

Це обмежене видання історії, тому, на жаль, цей вміст недоступний.

Розблокуйте повну версію

Рейтинг гравців Англії

Англія: Пікфорд (6), Вокер (8), Магуайр (6), Гуехі (7), Чілвелл (6), Хендерсон (6), Райс (6), Беллінгем (7), Меддісон (6), Сака (6). Кейн (7).

Підводні човни використовували: Рашфорд (4), Фоден (4), Галлахер (недоступний)

Гравець матчу: Кайл Вокер.

Як Англія вперше спіткнулася у кваліфікації

Після того, як тренер збірної Англії Гарет Саутгейт обрав у своїй команді Джордана Хендерсона та Магуайра, Англія вийшла сильною в перші десять хвилин, володіючи 94 відсотками м'яча в цей період, але мало створюючи.

Лише заблокований удар Саки з дальньої дистанції пішов у бік українських воріт, перш ніж господарі зробили ціну за свою ранню відсутність майстерності, несподівано відкривши.

READ  Вішванатан Ананд переміг Україну Коробова у Великому шаховому турі в Хорватії

Новини команди

• Джордан Хендерсон і Гаррі Магуайр були названі в стартовому складі, незважаючи на нещодавню суперечку щодо їх вибору.
  • Джеймс Меддісон і Бен Чілвелл стартували ліворуч, а Марк Гехі став партнером Магуайра на позиції центрального захисника. Едді Нкетія не був названий у складі на матч.

Георгій Судаков приголомшливим ударом прорвався по центру поля і вивільнив правого захисника Йохіма Конуплію. Захисник навісив на незазначеного Зінченка, який забив простий гол, що розлютило вболівальників у Вроцлаві.

Англія втратила самовладання в наступні хвилини, коли Джеймс Меддісон отримав жовту картку, що майже підсумувало розчарування тайму.

Півзахисник “Тоттенхема” втратив хорошу нагоду зрівняти рахунок, але його слабкий дотик після передачі Джуда Беллінгема позбавив його виходу один на один, а Хендерсон пробив через межу штрафного.

картина:
Олександр Зінченко виводить Україну в лідери

Зрештою, Англія знайшла свій шлях.

Кейн, який мав лише 16 дотиків у першому таймі, опустився на позицію центрального захисника та надіслав блискучу передачу через поле на наступаючого Уокера, який захопив м’яч блискучим дотиком, перш ніж продемонструвати самовладання, коли «Три леви» зрівняли рахунок. .

Після розчарування його грою в першому таймі Саутгейт, мабуть, зібрався під час перерви, оскільки «Три леви» виглядали з іншого боку в другому таймі.

картина:
Кайл Вокер був видатним гравцем збірної Англії проти України в Польщі

Магуайр головою перекинув м'яч у дах воріт зі штрафного, а потім Сака потужним ударом влучив у поперечину, яку відбив голкіпер збірної України Георгій Пущан і влучив у поперечину.

Саутгейт залучив Маркуса Решфорда та Філа Фодена, щоб підвищити моральний дух атаки, але жоден з них не зміг зробити значного впливу.

Натомість останній реальний шанс у грі для збірної Англії мав Магуайр, який не зміг добити на дальній штанзі після пасу Хендерсона, а Бущан зробив достатньо, щоб не подолати захисника, перш ніж отримати штрафний удар.

У той вечір, коли більшість головних шансів Англії створювали захисники, це показує, що у нас є багато роботи перед Німеччиною наступного літа.

картина:
Кайл Вокер святкує зрівняльний гол

Саутгейт: Атака сьогодні не тиснула

У своїй оцінці після матчу тренер збірної Англії Саутгейт сказав, що його команда «не пройшла кваліфікацію» в останній третині, але підкреслив, що ця нічия є позитивним моментом з точки зору кваліфікації.

READ  Санджеєв Раджпут каже, що підготовка до Олімпійських ігор у Токіо, найважливішої частини мого життя, повинна покращитися у фіналі

Тренер збірної Англії сказав: «Правда в тому, що ми не виграємо кожен матч з різницею в чотири та сім, як це було в цій відбірковій кампанії».

«Це була справді хороша перевірка – далеко від дому, дуже емоційна атмосфера та деякі зміни, викликані останньою грою.

Незважаючи на критику атакувального стилю національної збірної Англії, тренер збірної Англії Гарет Саутгейт висловив задоволення від стійкості, яку продемонструвала його команда в матчі проти України (1:1) у кваліфікації Євро-2024.

«Отже, іноді, особливо з атакуючою грою, ми знаємо, що шаблони, над якими ми працювали протягом тижня, це те, що ми завжди робимо, тому це не означає, що ми підходимо до гри інакше.

«Ми спробували освіжити ситуацію, щоб створити для них проблему іншого роду, але сьогодні наш нападаючий грав не по воротах, і, можливо, удар Букайо, який влучив у поперечину, був не на тому рівні, який був у наших попередніх матчах.

«Я думаю, що мені сподобався наш контроль над грою, коли ми потрапили в напружену атмосферу, яка була, я думаю, що ми грали зі справжньою холоднокровністю до останньої третини, а потім, я думаю, до моменту, коли ми забили гол, у нас було більше 70%. володіння м’ячем, але це був наш перший удар по воротах.

Він додав: «Очевидно, що більша частина нашого стилю атаки була не на тому рівні, на який ми сподівалися. Але я думав, що враховуючи обставини та важливість очка з точки зору кваліфікації та виходу ззаду, коли натовп повний. ” Опозиції є за що вчепитися.

«Це дуже важливий момент для нас, і зараз ми зіграли з двома командами з найкращими рейтингами на виїзді та взяли чотири очки в цих двох іграх».

Меседж тренера України Англії: Володіння недостатньо!

картина:
Джуд Беллінгем працює в українській обороні

Україна грала в польському місті Вроцлав, коли російське вторгнення продовжувало завдавати шкоди їхній батьківщині, і тренер Сергій Ребров віддав належне духу своїх гравців, які були винагороджені щасливими сценами за цінний бал.

READ  Ветерани кажуть, що Україні треба готуватися до тривалої війни з Росією

“Це задоволення для гравців, дуже гарне свято для них”, – сказав він. «Справа не тільки в результаті, справа в грі. Україна – дуже сильна команда, і я вважаю, що ми заслужили це очко.

«Якщо ви бачите обличчя гравців, вони дуже втомлені. Грати проти Англії дуже важко.

«Ми продемонстрували характер. Це дуже важливо. Я працюю лише кілька місяців, і у гравців є бажання вдосконалюватися».

Колишній нападаючий Ребров, який грав у Прем'єр-лізі за Тоттенхем і Вест Гем, також дав поради Англії щодо того, як покращити свою гру в останній третині.

Він сказав: “Англія була дуже сильною в першому таймі і добре контролювала м'яч. Але у футболі недостатньо контролювати м'яч”.

«У перерві я запитав: «Скільки моментів вони створили?» Ні, тому що ми дуже добре захищалися».

У третій групі: Італія зіграла внічию з Північною Македонією

картина:
Гравець Північної Македонії Аніс Барді святкує нічию

Італія також зазнала невдачі у своєму прагненні потрапити на Чемпіонат Європи після того, як зіграла внічию з Північною Македонією (1:1) із пізнім голом.

У першому матчі наставника Лучано Спаллетті на посаді “скуадри адзурри” Чіро Іммобіле вивів Італію вперед після закінчення першого тайму, але Енес Барді зрівняв рахунок за дев'ять хвилин до кінця.

Результат залишає обидві команди по чотири очки, на дев'ять відстаючи від Англії на вершині, хоча Італія має дві гри в запасі проти “Трьох левів”.

Що потім?

Англія Візьміть це на себе зараз Шотландія Товариський матч на “Гемпден Парк” у вівторок – початок о 19:45.

Потім команда Саутгейта повертається до гри в жовтні на наступну міжнародну перерву, коли вони зустрінуться з ними Австралія На стадіоні “Вемблі” в товариському матчі 13 жовтня. Після цього відбудеться плей-офф кваліфікації Кубка європейських націй Італія Через чотири дні 17 жовтня на тому ж місці.

Україна Наступний матч – відбірковий матч Євро-2024 проти Італія На Сан-Сіро у вівторок – початок о 19:45.