Стрілець Адарш Сінгх ледь не потрапив на Олімпійські ігри в Парижі 2024 року

Логотип ФІФА. Зображення надано: Twitter/@ISSF_Shooting

Баку: Індійський стрілець Адарш Сінгх трохи не потрапив на Олімпійські ігри в Парижі, програвши у зворотному відліку стрільби з пістолета на 25 метрів серед чоловіків на Чемпіонаті світу з футболу у вівторок.

У кваліфікаційному раунді Адарш набрав 583 бали, стільки ж, скільки українець Денис Кушнєров, який посів шосте й останнє місце у кваліфікаційному раунді.

Однак четверту й останню паризьку частку, доступну в цьому заході, зайняв Петер Ольске з Естонії, після того як він забив 583 і фінішував попереду Адарша під час зворотного відліку.

Інші акції, які претендували на змагання, посіли Китай, Японія та Україна відповідно.

Серед інших індійців, які брали участь у змаганнях, Віджайвір Сідху забив 577 очок і посів 25 місце, а Аніш Бханвала забив 575 очок і зайняв 32 місце.

Індія зберегла третє місце в медальному заліку з чотирма золотими та трьома бронзовими медалями, поступившись Китаю та Сполученим Штатам Америки.

Зі 101 країни-учасниці 26 наразі виграли медалі. У той час як Індія має три паризькі олімпійські квоти з турніру, її загальна квота зросла до шести.

Останні два змагання на Олімпіаді, чоловічий і жіночий трап, починаються в середу, а фінали заплановані на четвер.

Опубліковано: 22 серпня 2023 р. о 19:26:13 IST

READ  Україна подасть заявку на проведення зимових Олімпійських ігор 2030 року, - Міністр спорту Гоцет