Світоліна сподівається “ощасливити” Україну поверненням тенісу

спорт

У своєму першому матчі на Відкритому чемпіонаті Франції Еліна Світоліна перемогла Мартіну Тревізан з рахунком 6-2 6-2.

ПАРИЖ (AP) – Еліна Світоліна сказала, що хоче «принести щастя» людям в Україні після того, як у понеділок відсвяткувала своє повернення до тенісу Великого шолома перемогою в першому раунді Відкритого чемпіонату Франції.

Колишня третя ракетка світу перемогла торішню півфіналістку Мартіну Тревізан з рахунком 6-2, 6-2 у своєму першому матчі на великому турнірі після Australian Open 2022.

Світоліна нещодавно повернулася в тур після декретної відпустки, попередньо зробивши перерву в спорті через проблеми зі здоров’ям і психічне виснаження після вторгнення Росії в Україну.

28-річна також виграла свій 17-й титул WTA у Страсбурзі минулих вихідних.

“Я хочу зробити це сама, – сказала вона, коли її запитали про її мотивацію повернутися до туру WTA у квітні. – У мене є кілька цілей, які я хочу досягти, перш ніж повністю піду на пенсію”.

«Звичайно, для моєї країни також, щоб принести такі маленькі моменти, як, наприклад, перемога в Страсбурзі, щоб також добре почати тут.

«Такі моменти, ці маленькі перемоги… це дуже низький рівень, але ці моменти приносять радість народу України, дітям теж — дітям, які любили грати в теніс до війни, а тепер, мабуть, не грають. мати шанс.

READ  Євро-категорія УЄФА 2021: телевізійний графік, канали та трансляції для перегляду кожного чвертьфіналу в США

«Ці моменти можуть спонукати їх дивитися на світлу сторону, бачити ці хороші моменти та насолоджуватися якомога більше в цій жахливій ситуації».

Світоліна виходила в два півфінали турнірів Великого шолома і в шість чвертьфіналів, у тому числі тричі на Ролан Гаррос.

У другому раунді вона зустрінеться з австралійкою Сторм Хантер із можливим реваншем фіналу в Страсбурзі проти росіянки Анни Блінкової.

Співвітчизницю Світоліної Марту Костюк у неділю на суді освистали за те, що вона відмовилася потиснути руку білорусці Арині Сабаленко після матчу.

Білорусь є головним військовим союзником Росії.

Багато людей, українців, потребують допомоги і потребують підтримки», – сказала Світоліна, яка пожертвувала Страсбурзьку премію. Щоб допомогти українським дітям.

«Ми зосереджуємось на багатьох речах, таких як порожні слова, порожні речі, які не допомагають ситуації, які нічого не допомагають».

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба також підтримав Костюка в понеділок, написавши в соцмережах: “Ті, хто освистував, повинні відвідати Бучу, куди російські військові прийшли з Білорусі і вбивати мирних жителів. Або бігти в укриття, коли російський літак злітає в Білорусі. Тоді , Бу.”

Українки Світоліної Ангеліна Калініна, Леся Цуренко та Катерина Бендель у вівторок розпочали свою кампанію на Відкритому чемпіонаті Франції.

“; var i = Math.floor(r_text.length * Math.random()); document.write(r_text[i]);