Попередній перегляд: Чехія проти України

Sports Mole показує товариський матч у середу між Чехією та Україною, включаючи прогнози, новини команд та можливі склади.

Чеська Республіка Вони завершують свої міжнародні матчі у вересневому раунді товариським матчем проти них Україна У середу ввечері на Doosan Arena.

Ці дві команди востаннє зустрічалися у 2018 році, коли вони були частиною однієї групи Ліги націй УЄФА, і це був близький матч з перемогою України над цією групою з рахунком 1: 0.

Попередній перегляд матчу

© Reuters

Ярослав СільгавеЗбірна Південної Кореї розпочала цю міжнародну перерву з позитивної перемоги над Білорусією 1: 0 минулого четверга завдяки пострілу на 34-й хвилині Антонін Барак.

Проте будь -які надії на перемогу над групою Е у кваліфікації чемпіонату світу почали зменшуватися після того, як Чехія зазнала важкої поразки, коли на вихідних подорожувала проти фаворитів групи Бельгії.

Ромелу Лукаку Він забив протягом восьми хвилин, щоб вивести господарів уперед Еден Азар Перевага Бельгії подвоїлася безпосередньо перед перервою, і Олексій Селіммейкерс Обмежений домінуючим показником над Чехією.

Ці два результати залишили команду Силхів на другому місці в останніх трьох іграх, але Уельс відстає лише на очко і має дві гри.

Чехія протистоїть Уельсу на початку жовтня, що здається вирішальним матчем за друге місце в групі, тому вони захочуть взяти цей матч з перемогою над Україною під своїм поясом для впевненості.

Фото тренера України Олександра Петракова у вересні 2021 року© Reuters

У вересні минулого року Україна мала змішаний результат із двома нічиїми, але одне очко проти Казахстану виглядало б як упущена можливість спробувати наздогнати Фінляндію на другому місці.

Данило Секан Він думає, що виграв матч України минулої середи, коли забив на 93 -й хвилині, але Казахстан Руслан Валіолін Гість заперечив усі три очки ударом на 95 -й хвилині.

READ  Генерал Вінтер не допоможе Путіну завоювати Україну

Франція відвідала Київ для свого другого матчу цього місяця, і нічия 1: 1 проти чемпіонів світу буде розглянута в більш позитивному світлі.

Микола Шабаренко Господарі вивели господарів 1-0 перед перервою, але Ентоні Марсіал Збірна Франції зрівняла рахунок одразу після початку другого тайму, а це означає, що очки розподілилися, і це зробило Україну рівною за очками з Фінляндією, у якої в наявності дві гри.

Лінія з обмеженими оцінками включає в себе Олександр ПетраковВідбіркові матчі кваліфікації Чемпіонату світу з футболу не стали несподіванкою, адже команда зіграла внічию у всіх п’яти своїх матчах.

Україна прагне досягти більш позитивного результату у товариському матчі проти Чехії в середу, оскільки їй вдалося в своєму останньому товариському матчі перед чемпіонатом Європи, обігравши вдома Кіпр з рахунком 4: 0.

Форма міжнародних товариських матчів у Чехії:

Форма Чеської Республіки (усі змагання):

Форма міжнародних товариських матчів в Україні:

Український формат (усі конкурси):

Новини команди

Чешська Республіка Патрік Чех святкує забив гол проти Нідерландів на Євро -2020 27 червня 2021 року© Reuters

Цей товариський матч, ймовірно, дасть обом менеджерам шанс дати маргінальним гравцям шанс розпочати свою країну та зайняти місце в команді у кваліфікації до чемпіонату світу наступного місяця.

Це означає, що гравцям подобається Мішель Сіддік І Яромир Зумрахал Можливо, їм буде надана можливість зіграти поза полем у середу, або зійшовши з лави запасних, або взагалі не під час вересневих ігор.

Деякі ключові гравці “Сільгаві” навряд чи зміняться, включаючи дует Вест Хем Юнайтед Володимир Коваль І Томас Сучекразом із центром міста Брістоль Томас Каллас.

Україна у суботу у своїй грі проти Франції повернулася до п’яти захисників, але, ймовірно, зіграє так, як це відбулося з Казахстаном, на 4-4-1-1, щоб розпочати цей міжнародний тиждень матчів.

READ  Данія каже, що ЄС не повинен "знижувати бар'єри" для України

Манчестер Сіті Олександр Зінченко Він має близько 50 матчів за свою країну і, ймовірно, зіграє у середу, а це означає, що він може зіграти півстоліття до кінця 2021 року, якщо візьме участь у всіх п’яти матчах, що залишилися в цьому році в Україні.

Можливий склад Чехії:
Факлік. Матеджо, Холли; Каллас, Коваль; Соучек, Садилек; Зумрахал, Барак, Глузик; Долезал

Можливий стартовий склад для України:
П’ятов. Міколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв; Собол, Зінченко, Сидорчук, Ярмоленко; Буяльський. ярмшук

SM слова зелений фон

Ми говоримо: Чехія 2-1 Україна

Чехія буде прагнути відновитися після поразки від Бельгії з рахунком 3: 0, і товариський матч надасть їм хороші шанси вийти у кваліфікацію до чемпіонату світу в жовтні з черговою перемогою від свого імені.

Під час відбіркової кампанії на Чемпіонат світу Україна намагалася збільшити свою нічию до трьох очок, і оскільки Чехія отримала перевагу вдома в середу, це могло ускладнити це завдання для команди Петракова.

Топова порада

Наші експерти -партнери в Sporita.com У цьому матчі вони очікують менше 3,5 голів. натисніть тут Дізнайтесь, чого ще чекати від цієї гри та більш перевірених футбольних порад.Розділ 3.5: Дані

ID: 462474: 1фалш2фальш3фальш: QQ :: з робочого столу db: LenBod: collect11560: