Олімпійська кваліфікація: ірландці перемогли Україну з рахунком 5:1 у стартовому матчі Валенсії

• Найджел Рінгленд
  • BBC Sport NI

Прокоментуйте фото,

Лі Коул забив двічі в стартовій перемозі збірної Ірландії над Україною з рахунком 5:1 у олімпійській кваліфікації

Збірна Ірландії розпочала боротьбу за вихід на Олімпійські ігри з перемоги над Україною у Валенсії з рахунком 5:1.

Лі Коул забив два голи разом з Джеремі Дунканом у своєму 100-му матчі за свою країну, а Дарраг Волш і Бен Джонсон також забили в список бомбардирів.

Однак це було не так зручно, як показує результат.

До останньої чверті вперту українську оборону було зламано, оскільки Ірландія забила останні три голи за чотири хвилини.

В іншому матчі групи А олімпійська чемпіонка Бельгія перемогла Японію з рахунком 7:0 і наступним суперником у понеділок стане збірна Ірландії.

Ірландія домінувала на ранніх стадіях і реалізувала чотири пенальті в першій чверті, але не змогла використати. Джонсон, який приєднався до команди в суботу після травми Бена Вокера, також влучив у перекладину.

Бен Джонсон забив перший гол збірної Ірландії у Валенсії після того, як раніше влучив у поперечину

Однак на початку другої чверті форварду «Три Рок Роверс» не можна було відмовити, оскільки він швидше відреагував на м’яч після того, як Люк Маделе з півльоту з іншого кутового був заблокований.

Ірландія подвоїла свою перевагу, коли Коул реалізував кілька гарних прийомів з правого флангу.

Деяка плутанина перед перервою призвела до того, що Україна забила в одному зі своїх небагатьох вилазок в ірландське коло.

Вони реалізували пенальті після того, як Ірландія завоювала м’яч, і Дейві Харт не зміг зупинити зусилля Влачеслава Базюка.

У третій чверті Ірландії було важко створювати моменти, але через втому України Ірландія збільшила свою перевагу, додавши три голи за останні десять хвилин.

Коул зменшив напругу, що наростала, своїм другим голом у грі після подачі кутового, а потім Центуріон Дункан зайняв його місце блискучим голом.

Уолш завершив залік, спробувавши з верхньої межі кола.

«Наші кути мають бути кращими» – Тумілті

«Ми не використали всі шанси, які ми створили, а потім вони отримали один пенальті й забили, тож це хороший урок для нас», — сказав тренер збірної Ірландії Марк Тумілті.

«Наші кутові удари повинні ставати кращими в міру того, як ми просуваємося в турнірі».

Третій груповий матч проти Японії в середу, ймовірно, стане ключовою зустріччю з точки зору досягнення півфіналу та збереження паризької мрії, але Ірландія насолоджується своєю сутичкою з Бельгією в понеділок.

«Ви повинні поважати їх, вони олімпійські чемпіони не дарма, і у них чудова команда», — додав Тометі.

Але я думаю, що ми повинні бути достатньо сміливими, щоб піти і грати, і це буде мета.

«Ми знаємо, що перед грою ми повинні зробити, це спробувати внічию проти Японії, щоб цього було достатньо для кваліфікації.

«Йдеться лише про те, щоб бути кращими, ніж ми були сьогодні, кращим спілкуванням, кращими основами та ефективнішими у виконанні пенальті».

READ  Спільнота Тралі привітала чемпіона України з синхронного плавання серед юнаків