Канадець Джанго Ловетт, Марко Аруп дивляться, що олімпійські надії згасають не пізніше подій

Джанго Ловетт підхопив подіум у своєму першому олімпійському фіналі, коли протистояв чемпіону світу з кожною спробою у стрибках у висоту серед чоловіків. Протистояння почалося в неділю з Моатаз Ісси Баршім на висоті 2,24 метра, потім 2,27 метра, потім 2,30 метра.

Але за лічені секунди лідерство Ловетта та його мрія про Літні ігри були розбиті після невдалої спроби нічия сезону та особистого рекорду 2,33. 28-річний гравець із міста Суррей, Британська Колумбія, пропустив усі три спроби і в теплу токійську ніч зайняв восьме місце на полі з 13 чоловік.

За кілька метрів на трасі на Олімпійському стадіоні стояв побратим канадець Марко Аруп, який відчув біль Ловетта.

Бігун на середні дистанції з Едмонтона пішов пізно у півфіналі на 800 метрів і зник на початку серії, завершивши за 1: 44,90, на 16-100 мілісекунд позаду кенійського Еммануеля Керрі, фінального кваліфікатора до фіналу в середу о 8:05. AM ET.

“Марко – надзвичайний талант, і він повернеться”, – сказав тренер “Арупу” Кріс Вудс у текстовому повідомленні від CBC Sports з Японії.

Пізніше в неділю спринтер Андре де Грасс повернувся на олімпійський подіум, зупинивши годинник за 9,89 секунди як особистий рекорд для бронзової медалі, 14 -ї в Канаді на цих Іграх і першої чоловіка. Він також виграв олімпійську бронзу на 100 метрів під час свого дебюту на Олімпіаді -2016 у Ріо.

Знайдіть прямі трансляції, обов’язкове перегляд відео, останні новини та багато іншого в одному пакеті, ідеально підходить для Олімпіади. Слідкувати за командою Канади ніколи не було простіше і захоплююче.

Більше з Токіо 2020

Дивитися | Де Грасс бере бронзу, Алексіак входить в олімпійську історію:

Андре де Грас повернувся на олімпійський подіум, будучи особистим кращим, Бенні Олексак офіційно є найкращим олімпійським чемпіоном Канади. 4:25

Ловетт дебютував на Олімпійських іграх на найвищому рівні, зробивши 2,33 на третій і останній спробі завоювати свій перший національний титул на олімпійських випробуваннях у Канаді наприкінці червня після місяця поза конкуренцією.

READ  Церква Святого Йосипа жертвує Україні близько 20 тис. доларів

28-річний футболіст також виглядав міцним у кваліфікації Токіо, посівши друге місце після Баршіма з кращим стрибком 2,28, щоб приєднатися до 12 інших гравців у фіналі.

Перший олімпійський титул Баршіма і Тімбері

30 -річний Баршім перейшов до свого найкращого сезону 2,37, поділившись своїм першим олімпійським титулом з італійцем Джанмарко Тампере (2,37 SB). Білорусь Максим Нідасеков узяв бронзу у національному рекорді 2,37, розмістивши на цьому шляху дві пропущені спроби.

Дивитися | Баршім і Темпері зраділи, погодившись поділитися золотою медаллю:

Коли чиновники сказали їм, що змагання зі стрибків у висоту занадто жорсткі, катарський моатаз Ісса Баршім запитав, чи може він поділитися золотом з італійцем Джанмарко Тампере. 1:26

Це була лише третя подія 2021 року для Бархема, триразового олімпійця, який взяв бронзу в 2012 році в Лондоні та срібло через чотири роки в Ріо. Двократний чемпіон світу також має рекорд Катару та Азії на відкритому повітрі-2,43.

Аруп фінішував сьомим у перших двох півфіналах та 14-м із 24 бігунів після того, як провів більшість своєї гонки.

Взявши лідерство групи, щоб виграти півфінальний матч у суботу, спортсмен з Едмонтону дотримувався свого плану в неділю і швидко відірвався, зробивши двометрову перевагу завчасно і розгорнувши 50,94 секунди на першому колі, а Пітер Пол дихав йому через шию.

22-річний Аруп зміг утримати австралійця після того, як останній перемістився навколо позначки 500 метрів, але став слабкішим, коли досяг прямої траси приблизно на 80 метрів до кінця.

“Якщо я буду дотримуватись більш швидкого темпу, я повинен продовжувати або йти швидше”,-сказав нещодавно CBC Sports шестифутовий чотирирічний Аруп, який наполегливо працює лише шість років. “Легше підтримувати певну швидкість, ніж сповільнювати і врешті -решт спробувати її збільшити”.

Пол перетнув першим за 1: 44,11 балів, випередивши американця Клейтона Мерфі (1: 44,18) та француза Габріеля Толле (1: 44,28). Бронзовий призер світу з Кенії 2019 року Фергюсон Ротіч встановив найшвидший час у півфіналі з співвідношенням 1: 44,04.

READ  Україна пом'якшує політику бойкоту спорту, щоб змагатися з деякими росіянами перед Олімпіадою

Американець Ісайя Джуетт заплутався з гравцем Ботсвани Найджелом Амосом, і вони впали на землю. Вони допомагали один одному і разом повільно бігли до фінішу.

“Можливість навчання”

Вудс сказав, що Аруп буде готовий до кількох гонок, що залишилися цього сезону, витягнувши уроки, отримані під час проходження кваліфікаційного та півфінального раундів з його олімпійського дебюту.

“Досвід, отриманий тут, у Токіо, є позитивним”, – сказав тренер із легкої атлетики в Університеті штату Міссісіпі, де Аруп знявся, перш ніж стати професіоналом у грудні 2019 року. Друзі та легка атлетика Канада та вся країна Канада.

“Незважаючи на те, що це його перша гра, ми будемо використовувати її як можливість навчитися і краще рухатися вперед”.

Чемпіон Pan Am Games 2019 року став набагато кращим у 2021 році. Він виграв свої перші дві гонки у відкритому сезоні, посів друге місце в Діамантовій лізі у Стокгольмі, а 9 липня впав з рахунком 6-100 від рекорду канадця Брендона Макбрайда. 1: 43.26 ПБ на зустрічі Діамантової ліги в Монако.

Джейкобс фінішує кулаком Болта на 100 метрів

Для Де Грасса це був шостий фініш на подіумі у шостому одиночному фіналі на Олімпійських іграх чи чемпіонаті світу. Він також виграв бронзову медаль на 100 у світових сезонах 2015 та 2019 років, а також срібло на 200 у Ріо та на двох світах два роки тому в Досі, Катар.

Дивитися | Де Грасс вичерпав свої сили, щоб взяти другу бронзу на олімпійських 100 м:

Канадець Андре де Грасс виграв бронзу на 100 м на других Олімпійських іграх поспіль, тоді як італієць Ламонт Джейкобс здобув золото, а американець Фред Керлі здобув срібло. 6:00

У Токіо 26-річний футболіст був вражаючим на останні 30 метрів, але не зміг наздогнати народженого в Техасі Ламонта Джейкобса, який завершив рекорд Європи 9,80, взявши першу медаль Італії на 100 метрів та посівши Усейна Болта на 13 метрів. десятиліття на цю подію.

READ  Четверта заява про війну Росії проти України та міжнародний спорт

Болт виграв свої три останні поспіль титули в 2016 році, перш ніж пішов у відставку наступного року і відкрив шлях новому королю ворога. Мало хто міг би подумати про 26-річного Джейкобса, який потрапив у обійми товариша по команді та стрибуна у висоту Тампере після перегонів.

Те саме стосується китайця Су Бінтіяна, який додав до захоплюючого півфіналу 9,83, щоб побити азіатський рекорд і фінішувати найкращим кваліфікатором до фіналу на майже порожньому стадіоні. Він фінішував шостим у фіналі восьми чоловік у 9.98, дев’ятнадцяту юридичну секунду для 31-річного футболіста у його кар’єрі.

Британець Жарнель Х’юз був усунутий у фіналі за помилковий старт, приєднавшись до товариша по команді Ріс Прескод, який був DQ’d у суботніх кваліфікаціях та недільному півфіналі.

Одним з найбільших сюрпризів на трасі в неділю стала відсутність американського спринтера Трайвона Броммеля у фіналі 100. Він уступив на олімпійські змагання з результатом 9,77 світових лідерів у 2021 році у червні, а пізніше перейшов до 9,80, щоб виграти американські випробування, але ледве вийшов у півфінал у Токіо о 10.05, перш ніж вийде на 10 градусів.

В іншому місці в неділю:

Юлімар Рохас з Венесуели встановив новий світовий рекорд у потрійному стрибку.

Рохас підстрибнула на 15,67 метрів в останній спробі в потрійному стрибку серед жінок, щоб побити світовий рекорд, вже взявши золото.

Попередній рекорд – 15,50 – встановила українка Інесса Кравець у 1995 році у Швеції.

Дивитися | Роб Піццо з CBC Sports представляє цікаві факти про збірну Канади з легкої атлетики:

У спортсменів з легкої атлетики в Канаді від груп до химерних забобонів є кілька цікавих особливостей. 2:48