Ентоні Бойовий удар завоював збірну Франції в Україні

Другий міжнародний гол Антоні Марсіаля за Францію зрівняв нічию чемпіонів світу з рахунком 1: 1 проти України в Києві у кваліфікації групи Е.

Нападник “Манчестер Юнайтед” повинен був вивести свою країну перед самим першим таймом, коли Андрій П’ятов вибіг за межі своєї лінії, щоб заблокувати його зусилля, перш ніж м’яч впав на іншому кінці поля, а Микола Шабренко чудово пробив у верхній кут . Прямо з коробки.

Франція вийшла більш рішучою після перерви і зрівняла рахунок протягом п’яти хвилин, коли Адрієн Рабіо боровся з подачею Кінгслі Коман у повітрі і ненавмисно перекинув м’яч на Марсіаля з шести ярдів над лінією.

Відбірковий турнір Чемпіонату світу з футболу

Грізманн у дублі, коли Франція повертається до переможних шляхів

09.07.2021 о 17:50

Мусса Діабі брав участь у своєму першому міжнародному матчі у другому таймі і мало не забив переможний гол, оскільки обіграв свого товариша по заміні Каріма Бензему та обіграв двох гравців у цій зоні, перш ніж потрапити у штангу П’ятова.

Результат залишив Францію на першому місці в групі з дев’ятьма очками з п’яти матчів, а Україна по п’яти очок відстає від другої Фінляндії за різницею голів, зігравши ще дві гри в цій найцікавішій з кваліфікаційних груп.

Антуан Грізманн – Україна та Франція 2021 рік

Кредит на зображення: Getty Images

Talking Point – Вартість бінарних азартних ігор Франція

Карім Бензема повернувся до збірної Франції перед самим чемпіонатом Європи, і після того, як протягом останніх двох відмінних сезонів зі «Реалом» грав без своїх послуг, було дивно, що Дідьє Дешан не захотів би розпочати найважчий матч на папері у групі Е. .

READ  Росія заявляє, що військові ресурси України "майже вичерпані"

Ентоні Марсіал опинився у списку голів, але в першому таймі, коли французький продюсер в останній третині був настільки поганим, а Марсіаль упустив важливу можливість, важко повірити, що Бензема не спричинив би більших проблем і зробив би Україну менш впевненою напад. за бажанням. З іншого боку, важко було б звинуватити Курта Зуму у воротах України, оскільки він був узятий чудово, а його захисний захист не дозволив Віктору Ценкову пробити по воротах, але Франція, можливо, пропустила добре налагоджену присутність Рафаеля Варана, який використовувався недостатньо замінити, в кінці поля.

Людина матчу – Микола Шабаренко (Україна)

Детальний показ українського півзахисника лише збільшить можливість того, що він стане останньою зіркою київського “Динамо”, яка перейде до великої європейської команди. Проти Пола Погба, який добре зіграв з Францією, Шабаренко змагається принаймні на рівних з його фінішем, що дає йому перевагу.

Якщо у цьому раунді кваліфікації Європи є краща ціль, я буду радий це побачити. У багатьох випадках, коли м’яч отримує половину захисного допуску до краю майданчика, гравець, що біжить м’ячем, не може протистояти прокладанню шнурків через м’яч. 22 -річний Шабаренко був досить прохолодним, щоб погладити його вдома, залишивши Уго Льоріса без жодних шансів, і неважливо, якщо б у нього на черзі був інший охоронець.

Микола Шабаренко, Україна

Рейтинг гравців

Україна: П’ятов 7, Забарний 6, Матвієнко 6, Крицов 7, Тимчик 6, Степаненко 6, Шапаренко 8 *, Миколенко 6, Ярмоленко 7, Циганков 7, Яремчук 6. Підписки: Малиновський 6, Сікан, Сидорчук 6, Зубков 6.

Франція: Лоріс 7, Дюбуа 6, Зума 6, Кімпембе 6, Дін 6; Погба 7, Тхуамені 6, Рабіот 7; Коман 6, Грізманн 7, Бойовий 6. Підстанції: Бензема 7, Діабі 7, Веріто 6.

READ  Український уряд заявив, що YouTube блокує доступ до українських телеканалів, пов'язаних з союзником Кремля

Важливі моменти

36 ‘ Циганков отримав короткий пас з першого кутового для України і вибрав Ярмоленка на задній стійці, зусилля якого Ллоріс врятував праворуч, тоді Ілля Забарний мав би бути кращим за відскок, але він пробив вище поперечини.

44 ‘Гол для України! Одразу після того, як Марсіал втратив свій шанс, м’яч впав на інший кінець, і Зума був змушений втрутитися, щоб не дати Циганкову дістатися до кінця серця Яремчука, але м’яч впав на Шабаренка біля штрафного майданчика, і він закрутив удар у верх. куточок.

50 ‘гол для Франції! Коеман, який рухається праворуч, робить хороший крок, який Рабіо тікає і не отримує багато, але він перешкоджає Марсіалу, який упаковує м’яч за лінію.

77 ‘ Чудові ноги в штрафному майданчику від Діабі після гарного дотику Бенземи, але він може вистрілити лише у стійку на висоті – заслужив гол.