Еліуд Кіпчоге, якому не вистачає двох гонок, дебютує на Бостонському марафоні

Це було рідкісне видовище. Кеті Ледекі Удар порівнюється з ударом у дистанційній гонці в американському пулі. Вона була готова прийняти виклик.

Ледекі пережив 16-річного канадського юніора Macintosh Summer на вісім сотих секунди на дистанції 400 метрів вільним стилем на Відкритому чемпіонаті США в Грінсборо, штат Північна Кароліна, у четвер увечері.

Ледекі та Макінтош зрівнялися на позначці 300 метрів. Ледекі фінішував із часом 3:59,71 проти 3:59,79 для Macintosh, щоб продовжити десятирічну переможну серію на дистанції 400 метрів або більше вільним стилем у плавальних басейнах США.

“Я знаю, що нас чекає багато гонок”, – сказав Ледекі в ефірі Peacock. «Ми робимо один одного якнайкраще».

Відкритий чемпіонат США продовжиться в п’ятницю з прямою трансляцією фіналу павич 18:00 за східним часом

US Open з плавання: Повні результати

На Олімпіаді в Токіо Макінтош фінішувала четвертою на дистанції 400 метрів вільним стилем у віці 14 років.

Цього року вона прискорилася, взявши срібло позаду Ледекі на Чемпіонаті світу та срібло позаду золотої медалістки в Токіо. Аріарн Тітмус Австралія на Іграх Співдружності.

Потім у жовтні Макінтош переміг Ледекі на дистанції 400 метрів вільною дистанцією – також з восьмисотим – на короткій дистанції 25 метрів на матчі Кубка світу FINA в Торонто. Довгі змагання, такі як Олімпійські ігри та Відкритий чемпіонат США, проводяться в 50-метрових басейнах.

Макінтош також виграв титули чемпіона світу на дистанціях 200 метрів батерфляєм і 400 метрів комплексом, ставши наймолодшим індивідуальним чемпіоном світу з 2011 року.

Потенційне зіткнення між Ледекі, Тітмуссом і Макінтошем на Іграх у Парижі 2024 року вже порівнюють із «Гонкою століття», Олімпійськими іграми 2004 року на дистанції 200 метрів вільним стилем серед чоловіків, де Ян Торп Голландська сережка Пітер ван ден Гугенбанд І Майкл Фелпс.

READ  FeedConstruct: Офіційний партнер Комітету суддів України з футболу

Інші події четверга, Ріган СмітОлімпійський медаліст і медаліст світу з плавання на спині та батерфляєм, він виграв індивідуальну дистанцію 200 метрів з особистим рекордом 2:10.40, час, який фінішував би п’ятим на червневому чемпіонаті світу. Мені виповнилося 16 років Лія Хейсякий став бронзовим призером світових змагань.

Олімпійський чемпіон у бігу на 400 метрів Чейз Каліче Він переміг на дистанції 200 метрів серед чоловіків за 1:56,52, що є його найкращим часом за межами літніх великих змагань. французька Леон Маршан Він виграв титул чемпіона світу за 1:55.22 у червні, коли Каліш був четвертим.

OlympicTalk увімкнено Новини Apple. Ми віддали перевагу!