«Дніпро-1» і «Олександрія» зіграли найдовший футбольний матч в історії чемпіонату після сирени, що викликала затримки

«Дніпро-1» наразі посідає друге місце в чемпіонаті України

Українські першокласники «Дніпро-1» і «Олександрія» зіграли найдовший матч в історії чемпіонату: матч завершився через чотири години 36 хвилин після початку матчу після кількох попереджень про авіанальоти.

Матч, який проходив у понеділок увечері на “Дніпро-Арені” у східному українському місті Дніпро, розпочався із запізненням на 15 хвилин через звуки сирен.

На 34-й хвилині господарі поля вийшли вперед, але на початку другого тайму гравці знову покинули поле.

«Олександрія» забила незабаром після початку другого тайму, але VAR після годинної затримки скасувала гол через чергову сирену.

За хвилину до закінчення основного часу матч був перенесений ще на півтори години після чергового попередження про авіаналіт.

Перемога з рахунком 1:0 у матчі, який розпочався о 17:15 за місцевим часом і завершився близько 22:00, залишила «Дніпро-1» друге місце в чемпіонаті України.

Про це заявив захисник Едуард Сарабі Сайт клубу Його команда відчайдушно намагалася завершити гру.

“Це наш перший довгий матч, і він міг закінчитися погано для нас. Ми хотіли зіграти весь матч. Ми вийшли на поле і просто намагалися завершити матч перемогою”, – сказав він.

Українська Прем’єр-ліга розповіла BBC, що це був найдовший матч в її історії.

“Матч тривав чотири години 36 хвилин, це новий рекорд. Попереднім найтривалішим матчем був матч минулого сезону між ФК “Рух” і ФК “Металіст”, який тривав 4 години 27 хвилин. Причина та ж – сирена повітряної тривоги, “, – заявила ліга.

«Дніпро» повернувся до проведення домашніх матчів на «Дніпро Арені» у вересні після переїзду на західну Україну після тотального вторгнення Росії в країну в лютому 2022 року.

READ  Матч Ентоні Джошуа Олександр Усек 25 вересня в Лондоні

Хоча Дніпро знаходиться на деякій відстані від лінії фронту, як повідомляється, під час російського авіаудару в цьому районі за день до матчу загинув літній чоловік.