Боснія та Герцеговина – Франція Безкоштовний прямий ефір (31.03.21): Дивіться матч відбіркових матчів Чемпіонату світу з футболу в Інтернеті | Час, USATV

Франція зустрічається з Боснією і Герцеговиною у матчі відбору до чемпіонату світу з футболу 2022 року на стадіоні “Грбавіца” в Сараєво, Боснія, в середу, 31 березня 2021 р. (31.03.21).

Вболівальники без кабелю можуть безкоштовно переглянути матч із пробною версією fuboTV (Годуйте лише іспанською мовою) або за допомогою ESPN +. Підпишіться на передплатну послугу, яка транслюватиме більшість європейських кваліфікаційних матчів Чемпіонату світу з футболу, Ось.

Телевізор: Недоступний

Пошук каналу: Перегляди VerizonІ AT&T U VersІ Comcast XfinityІ Спектр / ХартіяІ Оптимізація / AlticeІ КоксІ DIRECTVІ БлюдоІ ХулуІ fuboTVІ слінг.

Пряма трансляція: fuboTV (Безкоштовний пробний період), ESPN +.

***

Захищаючий чемпіон Франція здобула свою першу перемогу у кваліфікації Чемпіонату світу, обігравши Казахстан з рахунком 2: 0, очоливши групу 4, відстаючи від України та Фінляндії на два очки, після того, як у неділю вони зрівняли рахунок 1: 1.

Наставник Франції Дідьє Дешан здійснив низку змін із середини тижня вдома до України, а один із гравців Усман Дембеле провів перший гол з краю регіону на 19-й хвилині.

Казахстан ненавмисно подарував французам другий гол на 44-й хвилині, коли Сергій Малі здійснив подачу з кутового Антуана Грізмана у своєму діапазоні, коли захисник лютував з Полом Погбою в районі.

Кутовий удар відбувся лише після вражаючого очищення лінії воріт Малі, щоб відбити Ентоні Марціалу простим ударом головою у ворота з близької відстані.

READ  Чемпіонат з боксу Меморіалу Странджі: Діпак Кумар виходить у чвертьфінал у змішаний день відкриття Індії

Вони були єдиними голами для Франції в першому таймі, але команда створила більше шансів після перерви, оскільки воротар Казахстану Олександр Мокін спритно врятував від Дембеле та Мбаппе, які прийшли після того, як Марціал поранив ліве коліно.

Мбаппе виграв пенальті на 75-й хвилині після того, як Нуралі Алліб пропустив його, але Мукін віддав пенальті.

Марціал, нападник “Манчестер Юнайтед”, схоже, похитав коліно, схопивши ґудзики на штучному покритті на “Астані Арена” в Нур-Султані – проблема, якою займався Дешан перед матчем.

Воєнний відновився і тривав кілька хвилин, але Дешам був покладений як запобіжний захід.

Здається, подальших травм більше не буде, і у Дешана є безліч варіантів для кваліфікації в середу в Боснії та Герцеговині, яка не грала в ці вихідні, і, як очікується, стане жорстким випробуванням для французів.

(Associated Press внесла свій вклад у цей звіт.)