Бензема забив два м’ячі в матчі з “Шахтарем” з рахунком 2:1

Мадрид (AFP) – Через страждання «Реала» і висміювання мас, Карім Бензема знову повернувся до іспанських сил, забивши два голи, включаючи 1000-й за «Реал» у найбільшому клубному змаганні в Європі.

Дубль Бенземи приніс “Реалу” важку перемогу над донецьким “Шахтарем” з рахунком 2:1 і посідав команду на першому місці в групі Ліги чемпіонів у середу.

Бензема забив історичний гол клубу в матчах Кубка Європи та Ліги чемпіонів після того, як захист «Шахтаря» віддав м’яч у матчі менш ніж за 15 хвилин на «Сантьяго Бернабеу».

Фернандо зрівняв рахунок для гостей перед перервою, але Бензема забив переможний гол у другому таймі в матчі, який господарям було важко контролювати, і деякі вболівальники на «Бернабеу» знущалися над ним.

“Ми не грали добре, але ми виграли”, – сказав Бензема. “Іноді ти не можеш зіграти якнайкраще. Найголовніше було виграти три очки. Для нас це був важкий матч проти дуже хорошого суперника”.

“Реал” не перемагав на “Бернабеу” в трьох матчах поспіль у всіх турнірах. Вона виграла лише п’ять із останніх 13 європейських домашніх матчів, п’ять поразок і три нічиї.

“Іноді приємно почути якийсь сарказм, щоб зворушити команду”, – сказав тренер “Реала” Карлос Анчелотті. «Ми були недостатньо агресивними після того, як дуже добре почали кожен тайм».

Після перемоги Мадрид отримав дев’ять очок у групі D, випередивши міланський “Інтер”, який переміг Шеріфа, що займає третє місце, з рахунком 3-1. У Шаріфа шість очок, у Шахтаря одне.

Мадридці, які фінішували на другому місці в своїй групі за три з останніх п’яти сезонів, відвідують Шаріфа, а Шахтар їде в Італію, де зустрінеться з Інтером.

READ  Джо Байден закликає відсторонити Володимира Путіна

Шахтар, який стартував у третьому раунді кваліфікації, вибував з групового етапу в 11 з 15 останніх сезонів, включаючи останні три.

Це друга поспіль перемога мадридського “Реала” проти “Шахтаря” після поразки в Україні з рахунком 5:0 у першій зустрічі двох команд у цьому сезоні. У минулому сезоні команди також були в одній групі, в обох іграх виграв «Шахтар», незважаючи на те, що мадридський «Реал» вийшов у 1/8 фіналу.

Останні поразки від «Реала» стали єдиною поразкою «Шахтаря» в 11 матчах у всіх турнірах. Проте українська команда виграла лише чотири з останніх 23 матчів Ліги чемпіонів, не враховуючи плей-офф.

Бензема забив історичний 1000-й гол після того, як захисник «Шахтаря» Марлон не зміг контролювати передачу воротаря Анатолія Тропіна у штрафному майданчику. Вінісіус Жуніор викрав м’яч і швидко віддав його Бенземі, який мав відкриті ворота і забив свій 62-й гол за іспанський клуб на чемпіонаті Європи.

Лише Кріштіану Роналду (105) і Рауль Гонсалес (66) забили за клуб більше голів у турнірі, ніж французький форвард.

Перемога Бензема відбулася на 61-й хвилині після гарної перерви між Каземіро та Вінісіусом Жуніором, який нарешті завдав французького нападника низьким ударом зсередини.

У свої 33 роки і 319 днів Бензема є найстаршим гравцем “Реала”, який забивав більше одного разу в матчі чемпіонату Європи з часів Ференца Пушкаша, якому було 38 років, коли він зробив це в 1965 році.

Бензема є четвертим найшвидшим гравцем, який забив 75 голів у Лізі чемпіонів, провівши це в 134 іграх. Лише Ліонелю Мессі (92), Роберту Левандовському (97) і Роналду (111) знадобилося менше матчів.

READ  УЄФА детально викладає правила Євро-2020 для команд, які постраждали від вірусних проблем

Фернандо зрівняв рахунок у ворота гостей на 39-й хвилині після того, як на 39-й хвилині надіслав Алан Патрік, який грудьми передав м’яч своєму колезі. Це був шостий гол в останніх семи матчах Фернандо у всіх турнірах.

Це був перший гол «Шахтаря» в Лізі чемпіонів у цьому сезоні, оскільки єдине очко було набрано в домашній нічиї з «Інтером» у другому турі.

Бразильський форвард ледь не забив другий гол низьким ударом з-за меж майданчика, що вимагало складного сейву воротаря мадридців Тібо Куртуа. Патрік влучив у стійку Куртуа менш ніж за 10 хвилин матчу.