Безімана віддає результативний гол в Україні, а Вораха також забиває в Норвегії

Знову капітан «Амавубі» Джихад Бізімана був основним гравцем у півзахисті «Кревбаса», забив гол і продемонстрував вражаючу гру в перемозі над «Ворсклою» (4:1).

Король Йосіас Вораха також забив гол, але його голу було недостатньо, щоб його команда Флеккерой програла Ліну з рахунком 3:1 у третьому норвезькому дивізіоні.

Інші гравці, такі як Семюель Гулліт, Ділан Майєс і Ноам Емеран, також відзначилися у своїх різних клубах. Times Sport Він дає вам повний підсумок того, як руандійські гравці грали за кордоном протягом вихідних.

Швеція

Lague Byiringiro розпочався для лідера ліги під командою Еттана Норри «Сандвікен ІФ» і тривав 74 хвилини, перш ніж його замінив співвітчизник Яннік Муконзі, коли їхня команда програла 3-1 на Jernvallen Arena проти Boden.

В іншому місці Супереттанської ліги півзахисник Рафаель Йорк і його брат Туре Рафаель не були в команді Гефле ІФ, яка зазнала приниження 6-0 від GAIS.

Нападник Калілео Уїмбабазі бачив 64 хвилини гри за Бейтіа, перш ніж його замінив Андерсон Йонка, коли його команда зіграла внічию 0-0 з Тапі.

Також у Лізі Вестра Свеаланд півзахисник Гілберт Ешимве зіграв за ІФК Ескілстуна внічию 2-2 з Сіріанською.

Норвегія

В Еліцерені правий захисник Клаус Нюнкурі руандійського та бурундійського походження був невикористаним замінником ФК Хаугесунн, який зіграв унічию 1-1 з УД.

На стадіоні Най Худфул центральний захисник Анже Моцінзі знову був ключовим гравцем ФК Джерв, коли команда зіграла внічию 2-2 з Гудом.

У Дивізіоні 2 голкіпер Клемент Тойзьє Бохакі зіграв за «Строммен» і отримав жовту картку на 88-й хвилині, коли вони програвали «Сутрі» з рахунком 2:0.

READ  Оллі Уоткінс і Джаррод Боуен були викликані до збірної Англії, включаючи Букайо Сака

Кінг Джозіас Фрураха забив на 17-й хвилині та бачив 77 хвилин гри, перш ніж поступитися Вільямсу Джонсену, коли його команда Флекерой програла Ліну з рахунком 3:1.

Півзахисник Еммануель Барроу Гісса не був у складі в день поразки «Фрама Ларвіка» від «Арендала» з рахунком 2:0.

Голландія

У Ерсте вінгер Ноам Емеран замінив Вовіна Турая на 28-й хвилині, коли Гронінген переміг Хелмонд Спортс з рахунком 2:1 на стадіоні GS Stallwerken.

Бельгія

Воротар Максим Калле Венсенн не виступав за Уніон Сен-Жіллуаз у Jupiler Pro League, який переміг Брюгге з рахунком 2:0. Молодий Хакім Сахбу замінив марокканського юнака Еліаса Зіані на 77-й хвилині в поразці «Стандард Льєж II» від «Брюгге II» (4:1).

У Першому аматорському дивізіоні півзахисник Самуель Гулліт відіграв увесь матч за «Рал Ла Лув’єр», коли вони принесли «Хугстратену» перемогу з рахунком 5:0. Саломон Нерсаарікі не входив до команди КВК Тінен, яка перемогла Оуд Ервеле U23 з рахунком 2:1 у Національній першій лізі.

Україна

Капітан «Амавубі» Джихад Безімана на 31-й хвилині віддав результативну передачу на Максима Задіраку, який забив перший гол Крівби.вулиця Одна хвилина, коли він зіграв на повну силу під час перемоги над «Ворсклою» (4:1).

Франція

У чемпіонаті Франції Уоррен Каманзі зіграв 46 хвилин за «Тулузу», яка програла «Лансу» з рахунком 2:1.

У CFA Браян Нгвабегі отримав 60 хвилин для Андресіо в поразці 2-1 від Евіана Тонона.

Швейцарія

У Класичній лізі Квентін Рушенгузімінега грав повний робочий день за ФК Ечалленс, який програв 2-0 ФК Порталбан-Глеттеренс. Опорний півзахисник Espoir Nyo Nsanzeniza грав за Rapperswil-Jona, який програв 4-2 FC Zurich II.

READ  Світоліна переживає атаку Сірста, Свіатек виходить у четвертий раунд Індіан -Уеллса

Словенія

У другому дивізіоні Другої ліги центральний захисник Ділан Джордж Мейс був ефективним у захисті та провів 90 хвилин для NK Tolmin, що нещодавно перейшов у вищий клас, який зіграв унічию 2-2 з Декані.

Королівство Саудівська Аравія

У другому дивізіоні півзахисник Стів Рубангука блискуче виступив у захисті «Аль-Ноджума», який у другому раунді матчу здобув нульову нічию з «Аль-Афіфом».

Кенія

Патрік Сібомана розгорнув весь свій потенціал, але співвітчизник Емре Байєсінґє був на лаві запасних, коли їхня команда Гор Махія зіграла внічию з Kakamega Homeboys (1:1).

Танзанія

Ветеран-форвард Медді Кагере не був обраний технічною командою ФК «Сінгіда Фонтан Гейт» для матчу проти «Азама», який вони програли з рахунком 2-1.

Уганда

Центральний захисник Самуель Като Нмеймана зіграв 90 хвилин за ФК «Ора», коли вони перемогли Каддафі з рахунком 2:0.

Південна Африка

Воротар Фіакре Нтварі був невикористаним замінником у матчі ТС Гелаксі з Кейптаун Сіті (0:0).

Люксембург

Свен Каліса виступав за Itzila Ettelbruck, яка зіграла внічию 0-0 у Дивізіоні відзнаки. У тому ж дивізіоні правий захисник Джонатан Нсанзімана, який народився в Німеччині в родині Руанди, грав за FC Residence Walferdang, який програв «Yellow Boys» з рахунком 3-2.