Байранг Бунія та Фінч Фогат знову випереджають після своєї перемоги в Римі

Байранг Пунія та Вінеш Фогат піднімаються на вершину світового рейтингу | & nbsp Джерело зображення: & nbspPTI

Індіанець Байранг Пунія повернувся на перше місце у світовому рейтингу з боротьби до 65 кг після виграшу золотої медалі в рейтинговій серії Маттео Пеліконе в Римі. Раніше Вайнєс Фогат повернулася на перше місце у рейтингу до 53 кг після виграшу золотої медалі у своїй ваговій категорії у рейтинговій серії.

Обидва борці, які цього року пройшли кваліфікацію на Олімпійські ігри в Токіо, потрапили з вершини рейтингу під час довгих перерв, які їм довелося пройти в 2020 році через пандемію COVID-19.

Поки Буня посів друге місце в турнірі, Фінч фінішував третім. 27-річний Буня захистив свій титул у “Ромі” у неділю, обігравши монгольського “Толгу” Томура Ошира з рахунком 2: 2. Більшу частину матчу він відставав від рахунку 2: 0, але за останні 30 секунд йому вдалося отримати два очки. Оскільки Буня останній набрав очко, його за критеріями оголосили переможцем.

Тим часом Фінч виграла золото, не втративши жодного очка протягом усього турніру, обігравши у фіналі канадку Діану Уокер з рахунком 4: 0. Це вже друга золота медаль для 26-річного чемпіона Азіатських ігор за два тижні, попередньо вигравши 53-кілограмовий титул на Видатному чемпіонаті України з борців та тренерів у Києві, Україна.

Суміт Малік виграв бронзу у 125 кг і підскочив на четверте місце в турнірній таблиці. Він набрав дев’ять очок після виходу в чемпіонат, зайнявши 44 місце. Навін Мур піднявся на четверте місце в греко-римській категорії, 130 кг, після виграшу бронзової медалі в Римі.

READ  Василь Ломаченко на шляху до беззаперечного Чемпіонату світу на початку 2023 року, каже промоутер Боб Арум | новини боксу

Саріта Мур піднялася на друге місце в класифікації жінок до 57 кг після виграшу срібної медалі, тоді як Анчо Малік піднявся на п’яте місце з восьмого місця в тій же ваговій категорії.