Євро 2022: Рейчел Фернесс і Саймон Магель дають НІ перемогу над Україною в першому матчі

Північна Ірландія двічі забила, перемігши кандидата Україну з рахунком 2: 1 у першому етапі плей-офф чемпіонату Європи 2022 року.

Рейчел Форніс вивела Кенні Шеллз за п’ять хвилин до того, як Дарина Абанашенко знову повела господарів у Ковалівці.

Потім півзахисник “Ліверпуля” Фуернес був витіснений через травму щиколотки, коли обидві команди повернулись до рівня на перерві.

Однак Саймон Магілл повернув перевагу штату Нью-Йорк через 12 хвилин у другому таймі, закінчивши моє ліжко.

Це була відмінна перемога для Північної Ірландії, яка змагається у своєму першому матчі плей-офф за великий турнір, посівши друге місце після Норвегії в кваліфікації.

Зустріч відбудеться у вівторок на Seaview, а пряма трансляція відбуватиметься на BBC Two Northern Ireland, BBC iPlayer та веб-сайті BBC Sport.

Позитивний старт скасовано

За яскравих умов на вечірньому сонці в Ковалівці Північна Ірландія тиснула на господарів із самого початку. Капітан Маріса Каллаган отримала попередній постріл до того, як відмінна передача Кірсті Макгіннесс була в декількох сантиметрах від витягнутого чобота Надене Колдвелл у задній штанзі.

Однак їх позитивний старт був нагороджений початковим голом через п’ять хвилин, коли Франсуа скористався витонченою передачею Таміли Хімміч через 18-ярдову лінію, щоб вибити вирішальний гол – її шостий гол за сім матчів.

Україна отримала прохолодні вимоги щодо покарання після того, як м’яч вдарив Джулі Нельсон у руку, а зусилля Роксолани Кравчук розійшлись, коли впевненість власників будинків, що знаходиться на 25 місці вище штату Нью-Йорк, почала зростати.

Рейчел Фернесс забила свій 31-й міжнародний гол, але отримала травму в першому таймі

Хоча реальних шансів створити не вдалося, зрівняльний рахунок відбувся на 22-й хвилині, коли подачу Ії Андручак кинув посередині від стійки невстановлений Абанашенко.

READ  Велика Британія постачає в Україну 17 спеціалізованих пожежних машин

Гол, здавалося, підняв господарів, і стан Північної Ірландії продовжував серйозно травмуватися, коли Франція пішла з поля в сльозах через травму щиколотки після того, як пройшло півгодини, і її замінила Хлоя Макарон.

Вже пропустивши вісім ключових гравців зі свого боку в грі плей-офф, Шилз сподівається, що рекордний бомбардир Північної Ірландії зможе відновитись вчасно до другого матчу у вівторок на “Сівью”.

Шилс говорив перед матчем про використання потерпілих гравців як захист, а травма Фернесса дала втомленому НІ додатковий поштовх, оскільки дві команди під час перерви вийшли на один рівень.

У формі Magill знову вражає

Другий тайм розпочався за тією ж лінією, що і перший. Постріл Каллахана через сітку був недосяжний для Магілла та нападника “Евертона”, який вийшов уперед за відсутності французів і добре прокотився в область, але її потужний удар з вузького кута потрапив у бічну сітку.

Джекі Бернс зіткнувся з дальнім ударом Хіміча здалеку в рідкісній атаці вдома, перш ніж Магель приєднався до нього втретє на 57-й хвилині.

Дарія Кравіц не змогла розібратися з ударом голови Сари Макфадден над захистом команди, і Магелл показав чудову силу в подоланні захисника перед стійким, впевненим ударом поза воротарем Іриною Саніною.

Як і в обох іграх проти Білорусі в кваліфікації, Північна Ірландія поглибилася після невдачі, і гол Магіл став справедливою винагородою за рішучий виступ згуртованої сторони Шилз.

Бернс зробив розумну зупинку, щоб відбити штрафний удар Кравчука з 25 ярдів, і хоча статистика поглинання України зросла на завершальній стадії, Північна Ірландія добре згуртувала власників будинків, особливо видатну Ребекку Маккенну.

Бернс був звільнений з “Гімміха” на останніх хвилинах пізнього терору, але Північна Ірландія вирішально виграє від “Белфаста” у матчі-реванші, оскільки вони прагнуть до свого першого великого фіналу.

READ  Меркель заспокоює Україну щодо транзиту газу перед переговорами з Байденом