Роналду знову рятує Манчестер Юнайтед, коли Баварія та Ювентус виходять у Лігу чемпіонів

Роналду відбив м’яч з краю штрафного майданчика після однієї хвилини додаткового часу, щоб вирвати нічию «Юнайтед» з «Аталантою» в Італії з рахунком 2:2 і зберегти його на шляху до кваліфікації з групи F.

Найкращий бомбардир в історії змагань раніше скасував стартовий матч Хосепа Іліча, щоб зрівняти рахунок наприкінці ходу команди в компенсований час першого тайму.

Однак, програвши Рафаелю Варану через травму, «Юнайтед» знову послизнувся на 56-й хвилині, коли Дуван Сапата віддав пас, ухилившись від Гаррі Магуайра перед тим, як увійти.

Спочатку гол був відхилений за офсайд, а потім був зарахований після огляду VAR, але Роналду знову розчарував господарів своїм дев’ятим голом в 11 іграх після повернення на «Олд Траффорд» і 139-го голу в турнірі.

“Ми вірили до кінця, – сказав Роналду. – Я допоміг своїй команді отримати одне очко”. «Ми ніколи не здаємося, я думаю, що це хороший результат для нас».

36-річний футболіст також забив переможний гол у компенсований час, коли «Юнайтед» переміг «Вільяреал» з рахунком 2-1 у вересні, а в кінці повернувся з рахунком 2-0 і за два тижні переміг «Аталанту» вдома з рахунком 3-2. тому. тому.

Підопічні Уле-Гуннара Сульшєра на рівні семи очок з «Вільярреалом», який в Іспанії обіграв чемпіона Швейцарії «Янг Бойз» з рахунком 2:0, Етьєн Кабве забив перший гол у першому таймі, а потім налаштував Арно Даньюму на пізню перемогу.

READ  МВФ знизив прогноз світової економіки на 2023 рік на тлі війни в Україні | Новини, спорт, робота

Дубль капітана Пауло Дібали допоміг «Ювентусу» перемогти 4-2 у «Зеніту» Санкт-Петербурга в Турині, оскільки вони зберегли свій 100-відсотковий рекорд у групі H, щоб забезпечити собі місце в 1/8 фіналу.

Ранній дебют Дібали був відмінений, коли Леонардо Бонуччі забив гол, але аргентинський гравець відновив перевагу «Юве» незадовго до години, забив пенальті, який він спочатку пропустив до того, як був наданий повтор.

Федеріко К’єза та Альваро Мората додали більше голів у складі Массіміліано Аллегрі, перш ніж Сардар Азмун скоротив різницю у додатковому часі.

«Ювентус» відстає на три очки від діючого чемпіона «Челсі», який переміг у Швеції «Мальме» з рахунком 1:0 голом Хакіма Зієха у другому таймі.

Команді Томаса Тухеля, яка знову залишилася без Ромелу Лукаку, потрібен ще один бал, щоб переконатися в прогресі.

Роберт Левандовскі зробив хет-трик у перемозі “Баварії” над “Бенфікою” в Німеччині з рахунком 5:2 і здобув чотири перемоги з чотирьох у групі E, забезпечивши перевагу і залишивши їм потрібно одне очко, щоб фінішувати першим.

Левандовскі кивнув, а потім налаштував Сержа Гнабрі на зухвалий задній каблук, щоб було два.

Морато головою повернув «Бенфіку» у матч, а потім Левандовскі відбив пенальті у першому таймі одразу після гри рукою Лукаса Веріссімо.

Однак після початку першого тайму Лерой Сане зробив рахунок 3-1, а Левандовскі додав два вражаючі м’ячі з обох боків, втішаючи зусилля з візиту Дарвіна Нуньєса, який вийшов на заміну.

READ  Огляд сучасного стану освіти і науки в Україні в умовах російської агресії (станом на грудень 2022 р.) - Україна

Це була насичена подіями ніч для Левандовскі в його 100-му виступі в Лізі чемпіонів. Наразі він забив 81 гол у змаганнях – більше забили лише Роналду та Ліонель Мессі.

«Я ніколи не думав, що зіграю стільки ігор із такою кількістю голів», — сказав Левандовскі Amazon.

Тим часом «Барселона» без тренера підвищила їхні надії на вихід у кваліфікацію, оскільки гол Ансу Фаті в Україні забезпечив другу поспіль перемогу над київським «Динамо» з рахунком 1:0 і підняв їх на друге місце над «Бенфікою».

«Ред Булл Зальцбург» міг виправити лідерство з групи G, але замість цього австрійці програли німецькому «Вольфсбургу» з рахунком 2:1.

Рідель Баку та Лукас Немеша забили за Вольфсбург з обох боків зі штрафного від Максиміліана Вебера.

«Лілль» і «Вольфсбург» тепер відстають лише на два очки від лідера групи «Зальцбург» після того, як французька команда вийшла позаду і перемогла у «Севільї» з рахунком 2-1.

Лукас Окампос вивів Севілью вперед, але Джонатан Давід зрівняв пенальті, а Джонатан Айкон здобув першу перемогу Лілля в 11 матчах Ліги чемпіонів.