Ось ваш зручний путівник по спорту на телебаченні цього тижня

Понеділок (28 червня)

Спортивна арена NBA Sky з 1.30 ранку
руб Бакс @ гачки

BBC Tennis 2, 10:30 – 21:30
BBC 1, 13.45 – 16.00
день 1 з Уімблдону

ВЕЛОСИПЕД TG4, опівдні – 17:00
Eurosport 1, 11.50 – 17.05
ITV4, з 13:00 до 17:00
Тур де Франс 3 етап: До Понтівів

ФУТБОЛ RTÉ 2 з 16.30
UTV з 16.15
Євро-2020, 1/8 фіналу
17:00 Хорватія проти Іспанії
8 вечора Франція проти Швейцарії

GAA TG4, з 20:00 до 21:00
Основні моменти Вихідні роботи

Вівторок (29 червня)

Червона футбольна кнопка BBC
Кубок Америки
1 ранку Болівія в Аргентині

Sky Sports Cricket з 10:30 صباح
ODI I Англія – ​​Шрі-Ланка

BBC Tennis 2, 11:00 – 21:30
BBC 1, 13.45 – 16.00
другий день з Уімблдону

ВЕЛОСИПЕД TG4, 13:00 – 16:25
Eurosport 1, 12.05 – 16.30
ITV4, з 13:00 до 16:30
Тур де Франс Етап 4: Фужеру

ФУТБОЛ RTÉ 2 з 16.30
BBC 1 з 16.30
Євро-2020, 1/8 фіналу
17:00 Англія проти Німеччини
8 вечора Швеція проти України

Легка атлетика Eurosport 14:00, 19:00 – 21:00
Швейцарія 2021 Люцерн

Середа (30 червня)

Спортивна арена NBA Sky з 1.30 ранку
руб Бакс @ гачки

BBC 1 Теніс, 11:00 – 18:00
BBC 2, 13:00 – 21:30
день 3 з Уімблдону

ВЕЛОСИПЕД TG4, 13:00 – 16,50
Eurosport 1, 10.55 – 16.55
ITV4, 14:00 – 16:45
Тур де Франс П’ятий етап: до Лаваля

Крикет Sky Sports з 13.30
2 ODI Жінки: Англія проти Індії

РАГБІ-ЛІГА Sky Sports Arena з 19.30
19.45 СЛ: Віган Уорріорз проти Воррінгтон Вулвз

Четвер (1 липня)

Sky Sports Golf, 10:00 – 13:00, 16:00 – 18:00
RTÉ 2, 13:30 – 18:00
Гора Джульєтта Відкритий чемпіонат Ірландії

READ  Девід Аванісян готовий боротися за титул чемпіона світу, каже менеджер

Sky Sports Golf, 13:00 – 16:00, 20:00 – 23:00
Детройт, ГК Класична іпотечна ракета

BBC Tennis 1, 13.45 – 18.00
BBC 2, 11:00 – 21:30
четвертий день з Уімблдону

Sky Sports Cricket з 12:30 вечора
2 ODI Англія – ​​Шрі-Ланка

ВЕЛОСИПЕД TG4, 12.45 – 17
Eurosport 1, 12.35 – 17.05
ITV4, 14:00 – 17:00
Тур де Франс 6 етап: до Лаваля

Крикет BT Sport 1 з 18.45
Четвертий Т20 Вест-Індія проти Південної Африки

РАГБІ RTÉ 2 з 19.30
До 20 років шість країн
8 вечора Ірландія проти Англії

BBC Golf 1, 22.35 – 23.15
Основні моменти Відкритий чемпіонат Ірландії

Sky Sports Golf, 23:00 – 1:00
Техас LPGA: Волонтери Америки Класик

П’ятниця (2 липня)

F1 Sky Sports F1 з 10 ранку
Вправа Гран-прі Австрії

Поле для гольфу RTÉ 2, 10:00 – 13:00, 16:00 – 17:50
Sky Sports Golf, 13:00 – 18:00
Кілкенні Відкритий чемпіонат Ірландії

BBC Tennis 2, 11:00 – 21:30
BBC 1, 13:30 – 16:00
день 5 з Уімблдону

ВЕЛОСИПЕД TG4, з 13:00 до 16:45
Eurosport 1, 9.55 AM – 16.50 PM
ITV4, 14:00 – 16:45
Тур де Франс 7 етап: До Ле Крезо

Футбол RTÉ 2 / BBC 1 / UTV (буде оголошено)
Чвертьфінал Євро-2020
17:00 Франція / Швейцарія – Хорватія / Іспанія
8 вечора Бельгія / Португалія проти Італії

Sky Sports Golf, 18:00 – 23:00
Детройт, ГК Класична іпотечна ракета

GAA TG4 з 19.20
Загальноірландський малий півфінал
19:30 Лімерік – Голуей

Червона футбольна кнопка BBC
22:00 та 1:00 Чвертьфінал “Кубок Америки”

BBC Golf 1, 22.45 – 23.25
Основні моменти Відкритий чемпіонат Ірландії

Sky Sports Golf, 23:00 – 1:00
Колонія Класика волонтерів Америки

READ  Олексій Байєр: спортивна політика | Київська пошта

Субота (3 липня)

Sky Sports Cricket з 10:30 صباح
3-й ODI Жінки: Англія проти Індії

F1 Sky Sports F1 з 10.45 ранку
Практика та кваліфікація Гран-прі Австрії

Теніс BBC 2, 11:00 – 15:15, 17:45 – 21:30
BBC 1, 12:20 – 16:15
шостий день з Уімблдону

ВЕЛОСИПЕД TG4, опівдні – 16.45
Eurosport 1, 12.05 – 16.35
Полудень ITV4 – 16.45
Тур де Франс 8 етап: До Ле Гран-Борнан

RUGBY RTÉ 2 з 12:30
4 канал з 12:30
міжнародний
13:00 Ірландія проти Японії

Поле для гольфу RTÉ 1, 13:00 – 17:45
Sky Sports Golf, 13:00 – 17:30
Гора Джульєтта Відкритий чемпіонат Ірландії

КОННІ ГОНКИ UTV, 1.25 – 16 вечора
Virgin Media One, 13:30 – 16:00
Сандаун-парк В тому числі хор “затемнення”

Спортивна арена GAA Sky з 14:00
Ленстерський старший чемпіонат
14:00 Голуей – Дублін
16:30 Кілкенні проти Вексфорда

Монстерський чемпіонат серед старших
19:00 Лімерік проти Корка

Футбол RTÉ 2 / BBC 1 / UTV (буде оголошено)
Чвертьфінал Євро-2020
17:00 Нідерланди / Чехія проти Данії
8 вечора Швеція / Україна – Англія / Німеччина

Спортивна акція RUGBY Sky з 16:00
17:00 Емірати проти британських та ірландських левів

Sky Sports Golf, 17:30 – 23:00
Детройт, ГК Класична іпотечна ракета

Крикет BT Sport 1 з 18.45
V T20 Вест-Індія проти Південної Африки

BBC Golf 1, 22.30 – 23.10
Основні моменти Відкритий чемпіонат Ірландії

Sky Sports Golf, 23:00 – 1:00
Техас Класика волонтерів Америки

Червона футбольна кнопка BBC
23:00 та 02:00 Чвертьфінал “Кубок Америки”

Неділя (4 липня)

Sky Sports Cricket з 10:30 صباح
3-й ODI Англія – ​​Шрі-Ланка

ВЕЛОСИПЕД TG4, 11.50 – 17.15
Eurosport 1, 12.15 – 17.10
ITV4, опівдні – 17:00
Тур де Франс Етап 9: До Тинья

READ  Kriti Bharadwaj націлюється на Україну

F1 Sky Sports F1 з 12:30 вечора
Спілберг Гран-прі Австрії

GAA RTÉ 2 з 12.45
Старший чемпіонат Коннахту
13.15 Роскоммон проти Голуея
Монстерський чемпіонат серед старших
15.45 Тіпперері – Клер / Уотерфорд

GOLF RTE 1, 13.10 – 17.40
Sky Sports Golf, 13:00 – 17:30
Гора Джульєтта Відкритий чемпіонат Ірландії

Sky Sports Golf, 17:30 – 23:00
Детройт, ГК Класична іпотечна ракета

4-й канал РАГБІ з 13.30
міжнародний
14:00 Англія проти США

GAA BBC 2 з 15.15
Чемпіонат Ольстера з футболу
15:30 Арма проти Антріма

Спортивна арена RUGBY Sky з 19:00
19:30 СЛ: Сент-Хеленс проти “Віган Уорріорз”

GAA RTÉ 2, 21:30 – 23:30
Основні моменти Недільна гра

Sky Sports Golf, 23:00 – 1:00
Техас Класика волонтерів Америки

You May Also Like

About the Author: Selena Craig

"Злий ботанік кави. Аналітик. Невиліковний бекон. Фанат щебет. Типовий шанувальник їжі."

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *