Ліга чемпіонів: Бензема забив два м’ячі в матчі з «Реалом» над «Шахтарем» з рахунком 2:1

Карім Бензема забив два м’ячі, включаючи 1000-й гол мадридського “Реала” в Лізі чемпіонів, коли іспанці обіграли донецький “Шахтар” з рахунком 2:1 і очолив свою групу в Лізі чемпіонів у середу.

Бензема забив особливий гол за клуб у матчах Кубка Європи та Ліги чемпіонів, віддавши м’яча обороні «Шахтаря» менш ніж за 15 хвилин матчу, який проходив на «Сантьяго Бернабеу».

Фернандо зрівняв рахунок для гостей перед перервою, але Бензема забив переможний гол у другому таймі в матчі, який господарі насилу контролювали, і частина глядачів «Бернабеу» глузувала.

“Ми не грали добре, але ми виграли”, – сказав Бензема. “Іноді ти не можеш зіграти якнайкраще. Найголовніше було виграти три очки. Для нас це був важкий матч проти дуже хорошого суперника”.

“Реал” не перемагав на “Бернабеу” в трьох матчах поспіль у всіх турнірах. Вона виграла лише п’ять із останніх 13 європейських домашніх матчів, п’ять поразок і три нічиї.

Після перемоги “Реал” отримав дев’ять очок у групі D, випереджаючи на три очки “Шерифа” з клубу молдавської ліги, який пізніше в середу приймає “Інтер”. У «Інтера» чотири очки, а «Шахтар» залишається на останньому місці з одним очком. Українська сторона не матиме шансів вийти в плей-офф, якщо «Шериф» переможе «Інтер».

Мадридці, які фінішували на другому місці в своїй групі за три з останніх п’яти сезонів, відвідують Шаріфа, а Шахтар їде в Італію, де зустрінеться з Інтером.

Шахтар, який стартував у третьому раунді кваліфікації, вибував з групового етапу в 11 з 15 останніх сезонів, включаючи останні три.

Це друга поспіль перемога мадридського “Реала” проти “Шахтаря” після поразки в Україні з рахунком 5:0 у першій зустрічі двох команд у цьому сезоні. У минулому сезоні команди також були в одній групі, в обох іграх виграв «Шахтар», незважаючи на те, що мадридський «Реал» вийшов у 1/8 фіналу.

READ  Крах Нідерландів сильно залежить від масивних плечей де Лігта

Останні поразки від «Реала» стали єдиною поразкою «Шахтаря» в 11 матчах у всіх турнірах. Проте українська команда виграла лише чотири з останніх 23 матчів Ліги чемпіонів, не враховуючи плей-офф.

Бензема забив історичний 1000-й гол після того, як захисник «Шахтаря» Марлон не зміг контролювати передачу воротаря Анатолія Тропіна у штрафному майданчику. Вінісіус Жуніор викрав м’яч і швидко повернув його Бенземі, який мав відкриті ворота і забив свій 62-й гол за іспанський клуб на чемпіонаті Європи.

Лише Кріштіану Роналду (105) і Рауль Гонсалес (66) забили за клуб більше голів у турнірі, ніж французький форвард.

Перемога Бензема відбулася на 61-й хвилині після прекрасного володіння між Каземіро та Вінісіусом Жуніором, який врешті-решт завдав французького форварда низьким ударом зсередини.

У свої 33 роки і 319 днів Бензема є найстаршим гравцем “Реала”, який забивав більше одного разу в матчі чемпіонату Європи з часів Ференца Пушкаша, якому було 38 років, коли він зробив це в 1965 році.

Бензема є четвертим найшвидшим гравцем, який забив 75 голів у Лізі чемпіонів, провівши це в 134 іграх. Лише Ліонелю Мессі (92), Роберту Левандовському (97) і Роналду (111) знадобилося менше матчів.

Фернандо зрівняв рахунок у ворота гостей на 39-й хвилині після того, як на 39-й хвилині надіслав Алан Патрік, який грудьми передав м’яч своєму колезі. Це був шостий гол в останніх семи матчах Фернандо у всіх турнірах.

Це був перший гол «Шахтаря» в Лізі чемпіонів у цьому сезоні, оскільки єдине очко було набрано в домашній нічиї з «Інтером» у другому турі.

Бразильський форвард ледь не забив другий гол низьким ударом з-за меж майданчика, що вимагало складного сейву воротаря мадридців Тібо Куртуа. Патрік влучив у стійку Куртуа менш ніж за 10 хвилин матчу.

READ  Україна дивитиметься Усик-Джошуа 2 безкоштовно після отримання телевізійних прав