Кваліфікація чемпіонату світу 2022: Німеччина вразила Північну Македонію перемогами Іспанії, Франції та Італії | футбольні новини

Північна Македонія забила на 85-й хвилині переможний гол Еліжа Ельмаса, щоб перемогти Німеччину з рахунком 2: 1 у кваліфікаційних матчах Чемпіонату світу з футболу в середу, щоб відсвяткувати свою найбільшу міжнародну перемогу.

Елмас увійшов після того, як чотириразовий чемпіон світу домінував у матчі, але намагався створити шанси проти дисциплінованої команди Північної Македонії, яка займає 65 місце у світі.

Це була перша втрата Німеччини в кваліфікації до Німеччини за останні 20 років, після поразки від Англії з рахунком 5: 1, і останній матч кваліфікації тренера Йоахіма Лоу перед його від’їздом після чемпіонату Європи цього літа.

Незважаючи на 70-відсоткове володіння Німеччини в першому таймі та удар Леона Горецьки по поперечині, саме гості забили, коли 37-річний Горан Пандев залишився без позначок у штрафній, щоб закрити сітку в час зупинки.

Штрафний удар Ілкая Гундогана зрівнявся на 63-й хвилині для господарів, але, незважаючи на пізній тиск і золоту можливість для Тимо Вернера за 10 хвилин до кінця, Німеччина не змогла знайти переможця.

картина:
Північна Македонія святкує після переможного голу над Німеччиною

Натомість саме Ельмас забив підняти Північну Македонію до шести очок, зрівнявшись з Німеччиною в групі J та на три відставши від лідера Вірменії.

В іншому місці, після відставання 2-1 на 87-й хвилині, Вірменія Він двічі забив гол, щоб перемогти 10 чоловік Румунія 3-2, щоб запевнити свою третю поспіль перемогу у кваліфікації до Кубка світу. Ісландія Він також переміг Ліхтенштейн 4-1, щоб закінчити сім програних матчів.

Іспанія перевершує Косово

Акція Іспанії проти Косово
картина:
Іспанія обіграла Косово у другій групі

Іспанія Він здобув переконливу домашню перемогу з рахунком 3: 1 Косово, Незважаючи на те, що воротар Унай Саймон мав ніч про це забути, він допустив фатальну помилку далеко від своєї зони, щоб коштувати своїй команді голу.

READ  Українська пара невіддільна одна від одної, позбувшись наручників та запчастин

На 34-й хвилині Денні Олмо дав Іспанії заслужену перевагу точним пострілом, щоб додати до перемоги над “зупинкою” над Грузією в попередній грі, тоді як Ферран Торрес забив другий гол через дві хвилини.

Здавалося, Іспанія повністю контролювала, коли контролювала м’яч і грала з голом, але дозволила Косово повернутися до гри на 70-й хвилині, коли Саймон програв м’яч після того, як він вибіг із штрафного майданчика і жорстоко залишив Халімі і забив здалеку.

Господарі швидко повернули різницю у два м’ячі через п’ять хвилин завдяки удару головою Джеррарда Морено та здобули перемогу топ-2 групи із семи очками після трьох ігор.

Швеція посідає друге місце з шістьма очками та матчем у руці ГреціяХто зрівняв 1-1 з Грузія В іншому груповому матчі в середу він залишився третім із двома очками, випереджаючи Грузію.

Франція оминає Боснію

Боснія проти Франції

1:55

Основні моменти матчу Боснія – Франція у групі D європейських відбіркових матчів чемпіонату світу з футболу.

Антуан Грізманн знову вразив як Франція Це підвищило їхню перевагу у групі D у кваліфікації до чемпіонату світу до чотирьох очок з непереконливою перемогою на виїзді 1: 0 Боснія і Герцеговина.

Гризманн, який забив гол у стартовій грі в минулу середу проти України, поставив чемпіону світу сім очок із трьох матчів.

Україна, Хто вдома збив нічию 1-1 Казахстан, У нього три очки за Фінляндію, з двох очок з двох ігор. Боснія, яка не перемогла в останніх 11 матчах, є четвертою з одним очком.

Франція відновить свою кваліфікаційну кампанію до чемпіонату світу вдома проти Боснії 1 вересня після чемпіонату Європи.

Італія залишається ідеальною

Основні моменти матчу Литви проти Італії

2:57

Основні моменти матчу Литва – Італія у третій групі європейських відбіркових матчів на Чемпіонат світу з футболу.

Голи забили Стефано Сенсі та Сіро Іммобіле Італія Перемога над рахунком 2: 0 Литва Команда Роберто Манчіні здобула три перемоги в трьох іграх у групі С.

Манчіні вніс 10 змін до команди, яка в неділю обіграла Болгарію з рахунком 2: 0, що показало, що гості постраждали розбити Литву на їх штучному майданчику в період відкриття.

Однак після перерви Італія вийшла з ладу, де Сенсей виступив заміною в першому таймі, пробивши перший гол через дві хвилини у другому таймі, перш ніж Іммобіле реалізував штрафний удар, який відповідав часу зупинки, щоб переконатись у трьох очках.

Ще одна зручна перемога ставить Італію на перше місце у своїй групі з дев’ятьма очками після шостої перемоги підряд, при цьому “адзуррі” не пропустили жодного голу в цьому раунді.

Попередній перегляд зображення

4:10

Основні моменти матчу Північної Ірландії проти Болгарії з групи С в європейських відбіркових матчах Чемпіонату світу з футболу

Ян Парацлов все ще шукає своєї першої перемоги північна Ірландія Тренер після невтішної домашньої нічиєї 0: 0 Болгарія Вчора ввечері Стівен Девіс досяг свого рекордного в країні 126-го титулу.

Зустріч у Белфасті була оголошена “обов’язковою перемогою”, але господарі легко втратили б позиції, якби не турнір “Біллі Павко-Фаррелл” у відставний час, коли він вибив головою Димитра Ілєва.

Північна Ірландія була близька до того, щоб вийти з глухого кута в першому таймі, коли головою Стюарта Далласа потрапив у перекладину, тоді як Деніел Нумофф нокаутував удар Гевіна Уайта у другому таймі.

З цим результатом чоловіки Бараклова фінішували третім у групі С кваліфікації Чемпіонату світу з одним очком із перших двох матчів, тоді як Болгарія стала четвертою.

Англія обіграла Польщу

Ескіз матчу Англія - ​​Польща

3:19

Основні моменти поєдинку Англія-Польща з групи А в європейських відбіркових матчах Чемпіонату світу з футболу

Гаррі Магуайр загримів пізнього дому Англія Щоб позбавити сором’язливості свого партнера по обороні Джона Стоунса в їхній перемозі у відборі на Кубок світу 2-1 Польща На Уемблі.

Камені були заарештовані за те, що на 58-й хвилині Якоб Модер дав Польщі несподіваний зрівняльний рахунок, після того, як Гаррі Кейн у першому таймі (19) виконав пенальті з Англії під контроль.

Це була дуже знайома помилка “Стоунз” і, здавалося, дорогий фол проти беззубої польської команди, яка сильно втратила пораненого Роберта Левандовського.

Однак захисника “Манчестер Сіті” врятував колега-захисник Магуайр, коли “Манчестер Юнайтед” упав у нокауті “Стоунз” з кутового за п’ять хвилин до гри.

Угорщина Два очки залишаються позаду лідерів групи А, Англії, на другому місці після їхньої перемоги 4: 1 Андорра У погоні за єдиним автоматичним кваліфікаційним місцем. Албанія Він здобув перемогу над Польщею на третє місце Сан-Марино 2-0.

Великі перемоги Шотландії, Данії

Джон Макгінн забив двічі Шотландія Помножте Фароські острови 4: 0, щоб здобути свою першу перемогу в кваліфікації до Кубка світу на дошці.

Макгінн завершив шквальну атаку на сьомій хвилині, щоб домогтися швидкого переходу Шотландії над Хемпден-парком, а півзахисник “Астон Вілли” забив свій 10-й міжнародний гол на початку другого тайму, щоб поставити шотландців під контроль.

Че Адамс досяг своєї міжнародної мети через годину третім голом за Шотландію, перш ніж Райан Фрейзер завершив поразку довгим ударом головою від чудового удару Енді Робертсона – свого третього голу в трьох послідовних міжнародних матчах.

Шотландія піднялася на друге місце у групі F, відстаючи від лідера Данії на чотири очки, вигравши свій останній змагальний матч перед чемпіонатом Європи 2020 року, який перспективно виглядає на горизонті.

Данія стала замаскованим переможцем проти Австрії
картина:

Замінник Андреас Сков Олсен двічі забив гол у чудовому другому таймі, як Данія Три кваліфікаційні перемоги на Кубку світу вийшли з трьох із поразкою 4: 0 Австрія.

Данія, яка в неділю розгромила Молдову з рахунком 8: 0, очолює турнірну таблицю з дев’ятьма очками з 12 голами, не пропустивши жодного з них. Шотландія посідає друге місце з п’ятьма очками, випереджаючи Ізраїль та Австрію.

Після тугого першого тайму, в якому Йоахім Махлі наблизився до виходу з тупику данців, матч відкрився, і вступ Скова Ольсена до Джозефа Поульсена на 55-й хвилині виявився ключовою роллю.

Через три хвилини заміни півзахисник Томас Делані розв’язав свободу з лівого флангу і провів пас з вражаючим кутом, що зробило Ольсена простим завданням закинути його у сітку.

Має розбив гол через п’ять хвилин, перш ніж Мартін Брейтуейт зберіг спокій у гонці проти Олександра Шлагера, перестрибнувши через м’яч, перш ніж виграти його П’єру-Емілю Хойб’єргу, щоб забити третій гол Данії.

Олсен закінчив рахунок другим, схопивши довгий м’яч, скручуючи його всередину, а потім назовні, перш ніж на 74-й хвилині випустив лівоногу ракету повз Шлагера.

У третій грі шостої групи також було забито чотири голи, такі як Ізраїль ударів Молдова 4-1.