Лі Кіфер виграє золото у фехтуванні в США; Золотек виграв перше золото жіночого тхеквондо в США – Mercury News

Токіо (AFP) – Лі Кіфер виграв третю золоту медаль США на Олімпійських іграх у Токіо та третє золото в фехтуванні в історії країни, перемігши захисницю чемпіонки Росії Інну Дериглазову з Росії 15-13 у фіналі серед жінок.

Маріель Загонес – єдина з американських фехтувальниць, яка виграла золоту медаль, вигравши змагання на мечах на Олімпіадах 2004 та 2008 років.

Кіфер зірвала маску після останнього пункту і закричала: “Боже мій!” Вона зайняла п’яте місце на Олімпійських іграх у Лондоні 2012 року та 10-те на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро 2016 року.

Чотириразовий чемпіон NCAA у Нотр-Дамі, Кіфер зараз студент медицини в Університеті Кентуккі. Її чоловік Герек Майнхардт виграв бронзову медаль зі збірною США на Олімпійських іграх 2016 року.

“Це неймовірне відчуття, яке я ділюся зі своїм тренером, поділяю зі своїм чоловіком та родиною, усіма, хто був частиною цього”, – сказала вона, повісивши золоту медаль на шию. “Я би хотів, щоб я міг його подрібнити на маленькі шматочки і роздати всім, кого люблю”.

А росіянка Лариса Коробнікова в бронзовому поєдинку обіграла італійку Алісу Вольпі з 15-14.

Роман Кеннон виграв першу золоту медаль Франції на Олімпійських іграх у Токіо через кілька хвилин, перемігши угорську Гіргілі Сіклоші з рахунком 15: 10 у епічному фіналі серед чоловіків.

Канноне вивів 14-9 після двох сеансів у першому-15 поєдинку і швидко закінчив у третьому. 24-річний Каноні народився у Франції, але виріс у США та навчався в Університеті Святого Серця. Він повернувся до Франції у 2016 році, щоб збільшити свої шанси на кваліфікацію до Олімпійських ігор 2020 року.

READ  Український хлопець, який сильно обгорів під час російської атаки, повертається до школи, музики та танців

Українець Ігор Різлін здобув бронзу перемогою 15-12 над італійцем Андреа Сантареллі.

Золотек виграв перше в історії золото США в тхеквондо серед жінок

Анастасія Золотек виграла першу золоту медаль США в тхеквондо серед жінок, перемігши росіянку Тетяну Меніну з рахунком 25-17, щоб виграти титул у напівлегкій вазі.

18-річна Золотич видавала первинний вереск, надягаючи шолом перед кожним раундом. Сім’я Ларго, штат Флорида, з раннього дитинства розповідала друзям і родині, що вона стане олімпійською чемпіонкою і що їй потрібна лише одна поїздка на ігри, щоб це сталося.

Золотек і Меніна забили в першому раунді, забивши високі голи, а в другому тактично, але Золотек перевершив свого російського суперника в третьому раунді двома очковими фізичними ударами після того, як в останньому раунді взяв одноочкове лідерство.

Золотек був лише четвертим американцем, який дійшов до олімпійського фіналу тхеквондо, і лише другим. Стівен Лопес виграв єдині два попередні олімпійські золота для збірної США з тхеквондо.

About the Author: Sapphire Robinson

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".