Лі Кіфер виграє золото у фехтуванні в США; Золотек виграв перше золото жіночого тхеквондо в США – Mercury News

Токіо (AFP) – Лі Кіфер виграв третю золоту медаль США на Олімпійських іграх у Токіо та третє золото в фехтуванні в історії країни, перемігши захисницю чемпіонки Росії Інну Дериглазову з Росії 15-13 у фіналі серед жінок.

Маріель Загонес – єдина з американських фехтувальниць, яка виграла золоту медаль, вигравши змагання на мечах на Олімпіадах 2004 та 2008 років.

Кіфер зірвала маску після останнього пункту і закричала: “Боже мій!” Вона зайняла п’яте місце на Олімпійських іграх у Лондоні 2012 року та 10-те на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро 2016 року.

Чотириразовий чемпіон NCAA у Нотр-Дамі, Кіфер зараз студент медицини в Університеті Кентуккі. Її чоловік Герек Майнхардт виграв бронзову медаль зі збірною США на Олімпійських іграх 2016 року.

“Це неймовірне відчуття, яке я ділюся зі своїм тренером, поділяю зі своїм чоловіком та родиною, усіма, хто був частиною цього”, – сказала вона, повісивши золоту медаль на шию. “Я би хотів, щоб я міг його подрібнити на маленькі шматочки і роздати всім, кого люблю”.

А росіянка Лариса Коробнікова в бронзовому поєдинку обіграла італійку Алісу Вольпі з 15-14.

Роман Кеннон виграв першу золоту медаль Франції на Олімпійських іграх у Токіо через кілька хвилин, перемігши угорську Гіргілі Сіклоші з рахунком 15: 10 у епічному фіналі серед чоловіків.

Канноне вивів 14-9 після двох сеансів у першому-15 поєдинку і швидко закінчив у третьому. 24-річний Каноні народився у Франції, але виріс у США та навчався в Університеті Святого Серця. Він повернувся до Франції у 2016 році, щоб збільшити свої шанси на кваліфікацію до Олімпійських ігор 2020 року.

READ  10 книг зі Східної Європи, щоб ближче охопити світ - Calvert Magazine

Українець Ігор Різлін здобув бронзу перемогою 15-12 над італійцем Андреа Сантареллі.

Золотек виграв перше в історії золото США в тхеквондо серед жінок

Анастасія Золотек виграла першу золоту медаль США в тхеквондо серед жінок, перемігши росіянку Тетяну Меніну з рахунком 25-17, щоб виграти титул у напівлегкій вазі.

18-річна Золотич видавала первинний вереск, надягаючи шолом перед кожним раундом. Сім’я Ларго, штат Флорида, з раннього дитинства розповідала друзям і родині, що вона стане олімпійською чемпіонкою і що їй потрібна лише одна поїздка на ігри, щоб це сталося.

Золотек і Меніна забили в першому раунді, забивши високі голи, а в другому тактично, але Золотек перевершив свого російського суперника в третьому раунді двома очковими фізичними ударами після того, як в останньому раунді взяв одноочкове лідерство.

Золотек був лише четвертим американцем, який дійшов до олімпійського фіналу тхеквондо, і лише другим. Стівен Лопес виграв єдині два попередні олімпійські золота для збірної США з тхеквондо.

About the Author: Sapphire Robinson

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".