Двічі чемпіонка Олена Світоліна блищить після Гарбіна Мугурузи в прямих сетах на Відкритому чемпіонаті Італії 2021 року

Дворазовий чемпіон Великого шолома Гарбін Мугуруса, який був свідком сезону Відродження 2020 року, продовжує свою вражаючу кар’єру і цього року. Іспанка виграла чемпіонат WTA у Дубаї та вийшла у фінал у Катарі та Yara Valley Classic Open у австралійському Мельбурні.

Оголошення

Стаття продовжується нижче цього оголошення

Повторна взаємодія Мугурузи з легендарною Кончітою Мартінес дала плідні результати, і дует підтримує відмінні відносини тренер-гравець під час туру.

Вийшовши на постійний відкритий турнір Італії, він переміг іспанку Патрісію Марію Тейге В. Бернард Пера У її інавгураційному турі двічі. П’ятірка світу Олена зіткнулася зі Світоліною у півфіналі турніру.

Оголошення

Теніс – Відкритий чемпіонат Австралії – Мельбурн Парк, Мельбурн, Австралія, 14 лютого 2021 року іспанка Гарбін Мугуруса в матчі під час її матчу четвертого туру проти японки Наомі Осаки (Ройтерс) / Лорен Елліот

Мугуруса не мав плану атакувати Светоліну, оскільки останній зіграв важкий матч, щоб перемогти іспанця в прямих сетах 6-4,6-2.

Подивимось, як пройшов матч.

Гарбіне Мугуруса подарував перший сет Світоліні з багатьма помилками

Обидва гравці дали зрозуміти в перших кількох матчах, що це буде інтенсивна конкуренція через виснажливі базові обміни. Але саме Світоліна вирішила спочатку змінити свої кадри, щоб здивувати іспанку. Світоліна розбив Мугурусу у другій половині групи за допомогою негативної помилки іспанця.

Однак Мугуруса швидко відповіла надзвичайним матчем-реваншем, щоб компенсувати програш у подачі.

Дует вже мав жорсткі обміни базою, але саме іспанець не міг розгорнути довші мітинги на свою користь, оскільки часто допускав помилки, особливо при фронтальних ударах.

Але відсутність сил у сервісі Светоліної дало іспанцю більше шансів перервати сервіс. З Мугурузою, відомою своїми оборонними матчами та матчами повернення, вона відповзла назад і подбала про те, щоб матч залишався на службі.

Зануртесь глибше

Гарбіне Мугуруса відмовляється судити свого тренера та команду за її результатами

4 місяці тому

Теніс – Відкритий чемпіонат Австралії – Мельбурн Парк, Мельбурн, Австралія, 13 лютого 2021 Українка Олена Світоліна після перемоги у матчі третього туру проти Казахстану Юлії Путінцевої.

Мугуруса та Світоліна ще не мали чудових сервісних ігор. Відстаючи від 2-3 в наборі, іспанка зробила дубль і дві помилки на передньому штриху, щоб втратити свою послугу втретє.

READ  Спортивна п'ятниця коротко | АП Новини

Це був обмін сервісними іграми між ними, оскільки українець дозволив Мугурусі знову повернути матч на озброєння. Іспанець нарешті зміг виграти сервісний матч та зрівняти групу 4-4.

Тиск повернувся безпосередньо до Мугурузи, оскільки їй довелося служити, щоб залишитися в групі на 4-5. І знову, неодноразово проходив довгий форхенд у грі на подачу, оскільки перший сет українця прийшов 4-6.

Олена Світоліна диктує від базової лінії виграти сет і поєдинок

На відміну від групи А, обидва гравці з комфортом провели початкові сервісні ігри, оскільки Мугуруса почав вкладати більше енергії та різноманітності в свої ралі, щоб отримати перший перерву. Іспанка отримала результат за свої зусилля, коли вона перервала сервісний матч Світоліної і повела на початку 2-1 у групі.

Але повторне відправлення Мугурузи дозволило Світоліні зв’язати групу 2-2. З іншого боку, Світоліна була спокійним клієнтом, оскільки вона чудово зіграла свою роль з правильним поєднанням агресії та оборони.

У міру проходження матчу українець домінував як у сервісі, так і в матчі-реванші. Хоча іспанка зіграла найкраще, вона не змогла диктувати результати мітингів. Світоліна поспішила вперед, вдаривши кількома переможцями форхендом та повевши 4: 2 у сеті.

Після зручної подачі сьомого тайму українець залишився лише в одній грі від виходу в чвертьфінал Відкритого чемпіонату Італії.

Посланий залишитися в матчі з рахунку 2-5, Мугуруса не зміг відповісти двом славетним переможцям у Світоліні і програв матч 4-6,2-6. Іспанець вчинив 22 невдалих фоли за весь матч порівняно зі Світоліною 11.

Хоча поєдинок залишався тісним у першій групі, у другому сеті він став тісною конкуренцією, оскільки Мугуруса не зміг знайти план матчу для нападу на Світоліну.

READ  Париж 2024: війна в Україні не має ознак закінчення. Це залишає темну хмару над Олімпіадою

Цією перемогою Олена стикається зі Світоліною Ія Соятек у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Італії.

“Я була повністю здивована”: Олена Світоліна розкриває свою історію заручин з Гейл Монфіс