Двічі чемпіонка Олена Світоліна блищить після Гарбіна Мугурузи в прямих сетах на Відкритому чемпіонаті Італії 2021 року

Дворазовий чемпіон Великого шолома Гарбін Мугуруса, який був свідком сезону Відродження 2020 року, продовжує свою вражаючу кар’єру і цього року. Іспанка виграла чемпіонат WTA у Дубаї та вийшла у фінал у Катарі та Yara Valley Classic Open у австралійському Мельбурні.

Оголошення

Стаття продовжується нижче цього оголошення

Повторна взаємодія Мугурузи з легендарною Кончітою Мартінес дала плідні результати, і дует підтримує відмінні відносини тренер-гравець під час туру.

Вийшовши на постійний відкритий турнір Італії, він переміг іспанку Патрісію Марію Тейге В. Бернард Пера У її інавгураційному турі двічі. П’ятірка світу Олена зіткнулася зі Світоліною у півфіналі турніру.

Оголошення

Теніс – Відкритий чемпіонат Австралії – Мельбурн Парк, Мельбурн, Австралія, 14 лютого 2021 року іспанка Гарбін Мугуруса в матчі під час її матчу четвертого туру проти японки Наомі Осаки (Ройтерс) / Лорен Елліот

Мугуруса не мав плану атакувати Светоліну, оскільки останній зіграв важкий матч, щоб перемогти іспанця в прямих сетах 6-4,6-2.

Подивимось, як пройшов матч.

Гарбіне Мугуруса подарував перший сет Світоліні з багатьма помилками

Обидва гравці дали зрозуміти в перших кількох матчах, що це буде інтенсивна конкуренція через виснажливі базові обміни. Але саме Світоліна вирішила спочатку змінити свої кадри, щоб здивувати іспанку. Світоліна розбив Мугурусу у другій половині групи за допомогою негативної помилки іспанця.

Однак Мугуруса швидко відповіла надзвичайним матчем-реваншем, щоб компенсувати програш у подачі.

Дует вже мав жорсткі обміни базою, але саме іспанець не міг розгорнути довші мітинги на свою користь, оскільки часто допускав помилки, особливо при фронтальних ударах.

Але відсутність сил у сервісі Светоліної дало іспанцю більше шансів перервати сервіс. З Мугурузою, відомою своїми оборонними матчами та матчами повернення, вона відповзла назад і подбала про те, щоб матч залишався на службі.

Зануртесь глибше

Гарбіне Мугуруса відмовляється судити свого тренера та команду за її результатами

4 місяці тому

Теніс – Відкритий чемпіонат Австралії – Мельбурн Парк, Мельбурн, Австралія, 13 лютого 2021 Українка Олена Світоліна після перемоги у матчі третього туру проти Казахстану Юлії Путінцевої.

Мугуруса та Світоліна ще не мали чудових сервісних ігор. Відстаючи від 2-3 в наборі, іспанка зробила дубль і дві помилки на передньому штриху, щоб втратити свою послугу втретє.

READ  Вагітна Шон Джонсон розповідає про діагноз COVID-19

Це був обмін сервісними іграми між ними, оскільки українець дозволив Мугурусі знову повернути матч на озброєння. Іспанець нарешті зміг виграти сервісний матч та зрівняти групу 4-4.

Тиск повернувся безпосередньо до Мугурузи, оскільки їй довелося служити, щоб залишитися в групі на 4-5. І знову, неодноразово проходив довгий форхенд у грі на подачу, оскільки перший сет українця прийшов 4-6.

Олена Світоліна диктує від базової лінії виграти сет і поєдинок

На відміну від групи А, обидва гравці з комфортом провели початкові сервісні ігри, оскільки Мугуруса почав вкладати більше енергії та різноманітності в свої ралі, щоб отримати перший перерву. Іспанка отримала результат за свої зусилля, коли вона перервала сервісний матч Світоліної і повела на початку 2-1 у групі.

Але повторне відправлення Мугурузи дозволило Світоліні зв’язати групу 2-2. З іншого боку, Світоліна була спокійним клієнтом, оскільки вона чудово зіграла свою роль з правильним поєднанням агресії та оборони.

У міру проходження матчу українець домінував як у сервісі, так і в матчі-реванші. Хоча іспанка зіграла найкраще, вона не змогла диктувати результати мітингів. Світоліна поспішила вперед, вдаривши кількома переможцями форхендом та повевши 4: 2 у сеті.

Після зручної подачі сьомого тайму українець залишився лише в одній грі від виходу в чвертьфінал Відкритого чемпіонату Італії.

Посланий залишитися в матчі з рахунку 2-5, Мугуруса не зміг відповісти двом славетним переможцям у Світоліні і програв матч 4-6,2-6. Іспанець вчинив 22 невдалих фоли за весь матч порівняно зі Світоліною 11.

Хоча поєдинок залишався тісним у першій групі, у другому сеті він став тісною конкуренцією, оскільки Мугуруса не зміг знайти план матчу для нападу на Світоліну.

READ  Іран визнає, що постачав Росії безпілотники, але стверджує, що це було за кілька місяців до вторгнення в Україну

Цією перемогою Олена стикається зі Світоліною Ія Соятек у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Італії.

“Я була повністю здивована”: Олена Світоліна розкриває свою історію заручин з Гейл Монфіс