Індійсько-китайська пара Санія Мірза та Чжан Шуай WTA Ostrava Open bag подвоїли його титул

Саня Мірза виграла свій перший титул сезону 2021 року в Остраві | Фото: Instagram/@media.iccsai

Острава: Зірка індійського тенісу Саня Мірза виграла титул у жіночому парному розряді на Ostrava Open 2021 року разом із своїм китайським партнером Чжан Шуаєм у Чехії в неділю.

Санія Мірза та Чжан Шуай у фіналі здобули перемогу над американкою Кейтлін Крістіан та Ірен Ротліфф з Нової Зеландії з рахунком 6-3 6-2.

Це був перший титул Мірзи за WTA за 20 місяців. До цього останній титул індійської зірки тенісу WTA був на січні 2020 року на міжнародному турнірі Хобарт, а українки Санья та Надя Кішинок перемогли у жіночому парному розряді, повідомляє olympics.com.

Санія Мірза та Чжан Шуай, третій посеянець у турнірі WTA в Остраві, виглядали так, ніби вони відповідають за блоки і тримали своїх суперників пішки протягом першого сету. Перерва в шостому геймі показала, що індо-китайський дует просунувся з рахунком 4: 2 і мав перевагу у виграші першого сету.

Другий матч був досить легким для індо-китайської пари, оскільки Кейтлін Крістіан та Ерін Ротліфф не спромоглися чинити опір. Мірза та Шуай здобули титул, вигравши фінальний сет з рахунком 6-2.

Санія Мірза та Чжан Шуай також завоювали перший титул у парній команді. Перша команда команди була на Open Luxembourg Open на початку цього місяця, дует вибув у чвертьфіналі.

READ  Діти в українському місті Харкові через війну здобувають освіту на станціях метро