Ілля Квасниця приніс Україні захоплюючу пізню перемогу

Україна мала хорошу підтримку, незважаючи на те, що матч проходив у Словаччині

Юнацька збірна Англії до 21 року зазнала першої конкурентної поразки за рік, програвши Україні у відбірковому матчі Євро-2025 у Словаччині.

У першому таймі Україна повела з рахунком 2:0 завдяки спокійному голу Назара Волошина та блискучому удару зі штрафного Олега Ошеретка.

Потім Ноні Мадуеке зробив удар, щоб дати надію Англії, перш ніж Чарлі Крессвелл головою зробив рахунок 2-2 на 89-й хвилині.

А от гол Іллі Квасниці на 94-й хвилині приніс Україні перемогу.

Команда тренера Лі Карслі наполегливо працювала, щоб подолати відставання у два м’ячі після довгих періодів домінування в другому таймі, але врешті-решт вони відстали в перерві, коли Квасниця зрізав м’яч і пробив повз воротаря Джеймса Траффорда.

Це означає, що Англія, яка влітку стала чемпіоном Європи, програла лише другий змагальний матч за 20 матчів – і перший після поразки від Словаччини в червні 2022 року.

Вони Розгром Сербії 9-1 У своєму попередньому матчі в четвер, однак, вони виглядали значно меншими за свої найкращі результати під час розрізненого першого тайму, коли Україна, півфіналіст Чемпіонату Європи, добре оцінила свою перевагу.

Траффорд, Чемпіон Англії У фінальній перемозі над Іспанією в липні він був винен у другому голі, оскільки Ошеретко зі штрафного ошукав голкіпера Бернлі та потрапив у дальній кут.

«Молоді леви» добре відповіли після перерви, коли Крессвелл ударом головою в порожні ворота, здається, врятував рахунок, але Квасниця зробив рахунок 3-2 у компенсований час і викликав бурхливі святкування.